Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuuuuuuuniaaa777

Dobry ginekolog WROCŁAW

Polecane posty

Gość niuuuuuuuniaaa777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lala
dobry jest Kurczowy ---praywatnie na Rezedowej a na NFZ na Dobrzyńskiej przyjmuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balgeta
Najlepszy ginekolog we Wrocku Dr Florjański,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaija
corfamed przychodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dian
ty nazywasz kurczowego dobrym ginekologiem?tzn moze,ale nie mialam okazji sie przekonac, bo przedewszystkim jest jak dla mnie bez wyczucia i potraktowal mnie jak kolejna dziure do zbadania. nie pozwolil mi powiedziec po co przyszlam, kazal od razu rozebrac, zalozyl z gory,ze przyszlam op tabletki, a wcale nie o to mi chodzilo, nakrzyczal na mnie kiedy probowalam cos popwiedziec.ogolnie bardzo nieprzyjemnie. bylam u niego pierwszy raz i mialam sie zarejestrowac a nie mialam dowodu osobistego to stwierdzil,ze chce sie pod kogos podszyc i wyludzic leczenie. odradzam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Floriańskim słyszałam dość nieciekawą opinię (zalecał wkładkę dziewczynie po wyłyżeczkowaniu obumarłej ciąży, podobno to źle wpływa na późniejszą możliwość ciąży, nie wiem, tylko powtarzam). Jaija --> widzę, że Ci się spodobało w Corfamedzie :D? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr Hańczyc przyjmuje w Dolnoslaskim Centrum Ginekologicznym na Krynickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllanka
ten Kurczowy jest okropny! byłam u niego w przychodni na dobrzyńskiej, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa - o czym mu powiedziałam- a mam już 24 lata wiec myślałam, że może mi jakieś badania zleci albo coś, zwłaszcza, że powiedzial, ze mam nadżerkę (o czym nie chcial mi nic powiedziec i musialam po powrocie do domu w internecie szukac co to w ogole jest!) ale powiedział, że badania to innym razem (chcoiaż mówiłam, że w mojej rodzinie bylo wiele przypadków raka wiec chcialabym jednak jakies badania zrobic, ale zignorowal mnie zupelnie), a jak chciałam tabletki to się mnie zapytał jakie chcę, co bylo dziwne wg mnie (zwlaszcza, ze w ogole przed zbadaniem mnie nawet to bylo! no i w koncu myslalam, ze to on mi cos doradzi skoro jest lekarzem, a nie że mam sobie sama wybrac) a przy nastepnych wizytach nawet mnie nie badal! tylko recepty wypisywal na tabletki i nawet nie zapytal jak sie po nich czułam, dla mnie to wszystko bylo jakieś olewanie, byle wypisac recepte i miec mnie z glowy a moja kolezanka, ktora tez u niego byla (a jest dziewica) tez ma podobne odczucia i mowila, ze po wizycie przez dwa dni jeszcze potem czuje ból! facet jest okropny, stanowczo odradzam wszystkim, ja na pewno wiecej do niego nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczoerk
a jaki lekarzem jest dr Marek Tomiłowicz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeny-128
TOMIłOWICZ?! - stanowczo odradzam. Strasznie chamski facet i baeznadziejny lakarz. Za każdym razem jak u niego byłam wyprowadzał mnie swoimi komentarzami z równowagi ( a niektóre kobiety do łez!). BEZNADZIEJNY! Omijajcie go duzym kręgiem! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam w corfamedzie dr barcikowskiego:) pierwszy lekarz który naprawdę coś robi...mam wiele problemów ginekologicznych począwszy od nadzerki przez infekcje do torbieli na jajniku. cytologia kiepska nawet bardzo, ale on jako jedyny coś zaczoł z nią robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clente
Polecam dr Dorotę Wickiewicz, przyjmuje w Corfamedzie na ul. Kluczborskiej i w InviMedzie na Bulwarze Ikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka99
a zna kotos moze jakiegos dobrego gin we wroc co to leczył i zjamował sie kobietami z zaburzeniami odżywiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DR Kurczowy - jestem pacjentką tego lekarza od kilku lat. Czytając opinie na jego temat jestem w ciężkim szoku i ciężko jest mi w nie uwierzyć. Dr Kurczowy poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile na to potrzeba, wielokrotnie wizyta trwała ponad godzine - za każdym razem otrzymałam stos badań do wykonania - ba, co więcej leki otrzymywałam od niego za darmo ( i nie były to tabletki antykoncepcyjne). Wszystko dokładnie bada - pokazuje monitor - tłumaczy to o czym mówi i co ewentualnie dzieje się "w środku". Lecze sie u niego na Rezedowej - i jak najbardziej polecam tego lekarza. powiem więcej - oby więcej takich lekarzy było. Dodam, że wielokrotnie kontaktował się ze mną sam po godz np 20 zeby coś mi dodatkowo jeszcze przekazać. i teraz najważniejsze - z tego co wiem, jest on najlepszy jeżeli chodzi o pomoc w zajściu w ciążę dla kobiet, które maja jakiekolwiek problemy. Pacjentki do tego lekarza przyjezdzaja z całej Polski- więc cos w jego "mocy" musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlena771
Ja zarówno w kwestii antykoncepcji jak i później ciąży chodziłam do Pana Witkowskiego, bardzo miły i rzetelny lekarz (http://witkowskiginekolog.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×