Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudanati

dobry ginekolog z Tychów

Polecane posty

znacie jakiegos dobrego lekarza ginekologa z Tychów? słyszałam ze dr Jerzy Torkowski jest bardzo dobry. Czy wie ktos coś wiecej na temat tego lekarza? Czy przyjmuje tylko prywatnie?Bede wdzięczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry ginekolog Witych przyjmuje tylko prywatnie na G.Roweckiego 20/65 :) a rejstracja pod numerem 607855662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki xxl,ale chyba nie zrozumiałas pytania,szukam sprawdzonego lekarza,a nie pierwszego lepszego z ogłoszenia. 69mmozesz napisac mi cos wiecej np.czy to kobieta czy mezczyzna i jaki jest w stosunku do pacjentki. Czy nikt naprawde nie leczy sie na kase chorych u dr Torkowskiego?nie zalezy mi na wizycie prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat umarł, ale ja jestem w podobnej sytuacji - szukam dobrego ginekologa z miejscowości Tychy, nie będę z uwagi na to zakładać nowego wątku, bo po co powielać istniejące. Czekam na wasze propozycje, powiem tylko, że wole iść do mężczyzny, zdecydowanie bardziej delikatny. Kiedyś miałam dobrego ginekologa, ale przeniósł się do innego miasta i teraz nie posiadam nikogo na oku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tu www.ginekolog-usg.tychy.pl to dobrzy ginekolodzy którzy służą dobra radą i fachową opinią o stanie zdrowa pacjentki (jeśli tak to mogę ująć). Zobacz, czy będzie ci odpowiadało, ja mam o nich dobre zdanie, nigdy nic przykrego na wizycie mi się nie przydarzyło, a byłam u wielu i różne rzeczy się działy. Do nich mam zaufanie, myślę, ze była byś też zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do tego ginekologa i nareszcie jestem zadowolona bo ktoś poważnie podszedł do mojego problemu z endometrium :) Każdy lekarz mówił co innego a w tym gabinecie padł trafna diagnoza i nareszcie urodziłam mojego ukochanego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×