Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradnaaaaaa

Domowe sposoby na wywołanie miesiaczki

Polecane posty

Gość bezradnaaaaaa

Mam problem zwiazany z brakiem miesiaczki powinna ona wystąpić 9 dni temu, ale nadal jej nie ma od 7 dni boli mnie brzuch tak jakbym miała dostac okres ale nic. Zawsze po 6 dniach takiego bólu dostawałam. Zrobiłam 2 testy ciązowe i oba wykazały ze nie jestem w ciazy. Czy znacie jakies domowe sposoby na wywołani krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqoi
nie ma takiego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy......
musisz cierpliwie czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_snieg
podobno ciepłe kąpiele ale nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
Niestety nie posiadam wanny mam tylko prysznic, ale zawsze biarę gorący prysznic i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez od tygodnia nie przychodzi okres. robilam jeden test i jest negatywny. poza tym nie mam jakis objawow ciazy (przez jakis czas bolaly mnie jajniki ale ustaly). w poniedzialek ide do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym negatywnym tescie opilam sie piwa i skonczylo sie tylko na bolu podbrzusza. potem sie wystraszylam, ze mimo negatywnego testu moglaby to byc jednak ciaza dlatego do momentu wizyty u lekarza wole juz nie tykac alkoholu. Brak miesiaczki moze wynikac z wielu przyczyn dlatego wole by lekarz postawil odpowiednia diagnoze niz dzialac na wlasna reke i jeszcze nieswiadomie sobie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
Chyba tez sie wybiorę do lekarza ale sie troche boję. Troche za późno o tym myslec ale jestem troche za młoda na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa reguluje
też myślałam że to staroswieckie pić jakieś zioła, ale pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
Kurcze szkoda ze apteka nie czynna bo kupiłabym wszystko co sie da. Ile mam lat? 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaa
Idz do lekarza bo to moze być guz torbiel i nie strasze Cie ale mozliwe ja mialam nieregularne i mialam operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaa
Z kobiecymi sprawami jest roznie jak to mi powiedzial ginekolog wyskakuja z nienacka lepiej idz poprostu jak najszybciej :) Wizyta oczywiscie czysta bielizna i bedzie pytac cie o termin miesiaczek i jakie byly itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatajpatataj
bezradnaaaaaaaa...uprawiasz seks i nie bywasz u gina...gratulujemy i polecamy chyba zająć się innymi rozrywkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
Hm... jestem z tej większości nie oświeconych którzy uważaja ze skoro nic nie boli to lekarz nie potrzebny. Tzn ja zamierzałam isc do ginekologa bo stwierdziłam ze wypadałoby ale jakos mnie nie przypiliło. Jeszcze jedno pytanie bo preferuje depilacje miejsc intymnych czy podczas takiego badania ginekologicznego cos takiego jest nie na miejscu? To może głupie pytanie, ale proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
jest zmienna pogoda, jak jest za gorąco to okres może się przesunąć, tak samo jak przy zmiannie miejsca, klimatu, czy lekach. Trzeba sie obserwować, wtedy nie ma powodu do obaw. Jak się boisz, idź do lekrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wydaje mi sie, ze skoro chodzi o nasze zdrowie to lepiej zaplacic ale miec poczucie, ze sie zrobilo wszystko co w mocy. No i nie daj Boze by cos wyszlo lepiej to wyleczyc wczesniej niz kiedy jest pozno. Ja tez sie troche wahalam na poczatku, ale poniewaz ja od dawna zmagam sie z troche nieregularnymi okresami wolalabym jednak zasiegnac rady specjalisty od tego. Bylam raz u ginekologaakiego ogolnego co mi powiedzial, ze moj okres 32-40 dni nie jest az tak bardzo nieregularny jednak szczsrze mowiac nie czuje sie do konca przekonana o tym. A ze planuje dzidzie to wolalabym by byl bardziej regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
A dzis nie miło, mam mdłości i jest mi słabo eh chyba pójde po jeszcze jeden test, albo szkoda kasy na niego sama nie wiem rozbita jestem na tysiace kawałeczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_co_robic
Mojej dziewczynie też się spóźnia okres. Miała dostać w środę. W tym miesiącu robiła 5 testów. Każdy negatywny. Ale to takie testy z allegro:/. Nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_co_robic
Dodatkowo test jeszcze robiła w południe w środę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaaaaa
Widzę podobienstwo miedzy przypadkiem twojej dziewczyny a moim. Ja sie wybieram do lekarza jej też polecam bo skoro wychodziły podobnie jak mnie negatywne to moze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśaaa
Sprzedam arthrotec forte orginalnie zapakowane 26626268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyyyyyt
Naprawde działajaca metoda o której przekonałam sie na własnej skórze :) Kieliszek Winka no moze 1,5 i gorąca kąpiel w 100 % działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli martwicie się, że okres się spóźnia i chcecie go wywołać to na dobry początek warto sprawdzić przyczyny biologiczne... co do metod : 1.ćwiczenia 2.wino 3. polpiryna 4. kąpiel 5. zioła (całą 9 metod wraz z wytłumaczeniem biologicznym znajdziecie tutaj trytodesign blogspot com (-brakuje kropek) w poście "Ratunku spóźnia mi się okres" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi okres spoznial sie 40 dni, ciaza wykluczona a lekarz ginekolog proponowal uregolowanie miesiaczki tabletkami ktorych nie mialam ochoty brac bo bylo duze prawdopodobienstwo ze w nastepnym cyklu bedzie ten sam problem no i jednak to jest w jakis sposob wymuszanie na organizmie. Sprobowalam czarnej malwy, kapiele, wino, polopiryna ale nic to nie dalo. Skontaktowalam sie ze znajomym ktory zajmuje sie ziolami polecil mi wieczorem picie szalwi, dwie saszetki zaparzyc minimum 20min pol filizanki. Po dwoch dniach zaczelam miec plamienie takze na mnie podziala zwykla szalwia z herbapolu, a ile ja sie opilam tej czarnej malwy wczesniej ajj. Takze polecam szalwie tylko prosze byc pewna ze nie jest sie w ciazy bo moze zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko poprzez długotrwałe codzienne walenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Parę lat temu chcąć pomóc dziewczynie w wywołaniu okesu przeszukiwałem Internet... Trafiłem na tego typu wątki o domowych sposobach wywoływania okresu. Doradziłem jej, żeby wzieła bardzo gorący prysznic... i trafiła do szpitala Ona mnie posłuchała i parę dni później okazało się, że straciliśmy dziecko :/ Nie był to zwykły gorący prysznic jak codzień, gorącą wodę lała przez dłuższy czas bezpośrednio na podbrzusze, tak długo ile była w stanie znieść ból. Doradzając jej, jakaś część mnie wiedziała, że może to spowodować poronienie, jednak była to zbyt mała cząstka mnie, zbyt mało świadoma... zignorowałem, może nawet zaakceptowałem taką ewentualność, gdyż wtedy jakość szczególnie nie zależało mi na tym aby zostać już ojcem, wiem jedno szukałem tych informacji w innym celu. Chciałem pomóc wywołać okres, na pewno nie doprowadzić do poronienia... jednak stało się inaczej. Żałuję tego i zbiegiem czasu doszedłem do wniosku, że muszą o tym napisać, aby inne osoby nie popełniły tego błędu, nie uratuje już mojego dziecka (nie wiem dlaczego, ale mam silne przeświadczenie, że to była dziewczynka), ale może uda mi się uratować inne dzieciaczki! Mam nadzieję, że jeszcze spotkam swoją córkę... w innych okolicznościach tak jak Colton Burp spotkał swoją nienarodzoną siostrzyczkę. Kochani! Nie ignorujcie tych wiadomości, nie ignorujcie swoich wątpliwości, lepiej będzie jak poczekacie, zrobicie test lub pójdziecie do lekarza, z wszelkich innych sposobów, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój płodu - zrezygnujcie! Proszę o wklejanie tej wiadomości w tego typu wątkach na innych stronach. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam wczoraj dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia281
moge jakoś pomóc >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooooooooooo współczuje ale tak mnie boli brzucho że kurcze nwm od 4 klasy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×