Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość szukam namiaru

dr Radosław Słopień z Poznania

Polecane posty

Gość szukam namiaru

Dziewczyny, czy któras z Was ma namiary na prywatny gabinet tego ginekologa? Bardzo dużo dobrego o nim się naczytałam, ale nie mogę znaleźć adresu, pod którym przyjmuje (ten na Kościelnej ponoć nieaktualny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka
501329849 to jest jego numer. zadzwon i sie dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam namiaru
wielkie wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
czesc moj problem polega na tym ze przez 4 miesiace bralam ciles po nim zrobilam przerwe(nie slusznie) a przy drugiej tabletce harmonetu kochalam sie bez gumek.......wystraszylam sie i wzielam postinor(w 68 h przed koncem uplywu czasu) na drugi dzien mialam male krwawienie teraz strasznie schizuje chociaz nie wiem czy potrezbie jestem w 13 dniu cyklu i zaczynaja sie nadmierne uplawy teraz cierpliwie czekam na okres...co wy myslicie o moim zachowaniu moze jestem zbytprzewrazliwiona????dodam ze kochalismy sie na wyczucie czyli z przerwami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsezm jest to dobry lekarz, a ja polecałabym prof. Alinę Warenik-Szymankiewicz (ordynator oddziału na polnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz
powiedzieć coś więcej o prof. Werenik? dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKI 2001
Dr Słopień, polecam!!! Prowadził całą moją ciążę. Mój synek ma 5 lat. Jest super, dr też super i do tego przystojny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcilka
Polecam doktora Słopienia, bardzo rzetelny lekarz. I przyjmuje na Koscielnej nadal . We wtorki i w srody od 15stej, najlepiej tam pojsc i sie umówic na miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zitusia
Dziewczyny! Wiem, że doktor Słopień to dobry lekarz, ale czy którejś z Was robił cesarskie cięcie? Możecie podzielić się swoim doświadczeniem? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovi79
Witam,doktor Słopień przeprowadzał u mnie cesarskie cięcie w kwietniu 2007.Dodam że była to moja druga cesarka ale pierwsza robiona przez dr.Słopienia.Blizna nie widoczna prawie w ogóle.Dla mnie mistrzostwo.Czego nie mogłam powiedzieć o bliźnie po pierwszej cesarce,po której został gruby zrost.Polecam dr.Słopienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillala
Mi też dr Slopień robił cesarkę w 2005 r. - blizny właściwie nie widać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joni
Cóż mogę powiedzieć o Słopieniu, lekarzu szpitala na ul. Polnej (to już mówi samo za siebie) nie ma zupełnie wiedzy na temat ginekologii i nie wie jak doprowadzić swoją długoletnią pacjentkę do upragnionej ciąży. Jak już ktoś napisał testuje na kobietach różne metody leczenia. Gdy coś okazuje się nieskuteczne przepisuje inny lek, który działa tak samo a jednocześnie Słopień zapewnia, że akurat ten lek spełni swoje zadania. A jak to wygląda w praktyce: Po kilku miesiącach przygotowań do ciąży przepisał żonie górę leków, które miała brać, do tego zastrzyki, które, jak zapewniał Słopień, miały doprowadzić do pęknięcia pęcherzyka. Do tego kilka wizyt w miesiącu każda po 50-100zł. I tak przez dwa miesiące. Efekt: - do jego kieszeni wpadło ponad 1000zł - my straciliśmy czas, nerwy i pieniądze a i tak ciąży nie ma Więc proszę nie pisać jaki to on jest doskonały i że dba o pacjentki. Dbać to on dba tylko o kasę !! I jeszcze krótka prezentacja jego podejścia do długoletniej pacjentki: Podczas przedostatniej wizyty zapewniał, że gdy teraz żona przyjdzie do niego na wizytę będzie można gratulować ciąży. Test zrobiony w domu wykazał że ciąży jednak nie ma. Z tą informacją żona poszła do niego na wizytę i jaka była reakcja Słopienia ŚMIECH !!! Czy tak się traktuje pacjentkę, która przez te lata zostawiał o niego kwotę kilku tysięcy? Wydaje mi się że nie. O składanym „Przyrzeczeniu Lekarskim chyba już dawno zapomniał. Była to ostatnia wizyta u niego i zdecydowanie odradzam go jako lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry lekarz ??? gdzie tak pisze , sory ale na 111 opini 27 opini neutralnych i 28 negatywnych go dyskwalifikuje stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz lepszy Kędzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich miastach przyjmuje jeszcze dr. Słopień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Slopien zamiast kierować na badania na NFZ to kieruje do swojej kliniki gdzie płaci się gruba kasę już nie wspomnę o wizytach parę razy w miesiącu A efektu ciąży brak tylko faszeruje tabletkami i obiecuje złote góry zamiast zrobić coś w tym kierunku Nie Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

Nie zgadzam się z oczernianie Docenta. W jaki inny sposób można leczyć niepłodność ? Tylko w taki, który polega na zmienianiu dawek i rodzaju leków. Widzę, ze zabierają głos osoby, które w ogóle nie maja pojęcia o cyklu kobiety...

Leczenie jest kosztowne. Nikt tego nie ukrywał, uważam, ze 50 zł/100 zł to w dzisiejszych czasach bardzo mało jeśli chodzi o wizytę ginekologiczna. Jestem ciekawa czy udało się znaleźć innego lekarza, który skasował mniej niż 50 zl...

 

W leczeniu niepłodności potrzeba wytrwałości... 

Obrazanie jest chyba nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×