Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotta3

Dr.G.Głąb OPOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dorotta3

Dziewczyny co sadzicie o tym lekarzu?Prosze napiszcie do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
... osobiście polecam dr Niemczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
a no i jeszcze kwestia tego, z jakim problemem chcesz się do niego udać. Są sprawy, w których dr Głąb jest expertem, ale Jeżeli chodzi o starania o dziecko, albo o prowadzenie ciąży, to z ich "trójcy" doradzam jednak dr N. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę polecić
dr Tomiczek-Szwiec, przyjmuje w tej samej placówce, na 1 maja. Głąb specjalizuje się w leczeniu niepłodności, opinie na jego temat są podzielone, pomógł wielu małżeństwom, ale z drugiej strony różnie wypowiadają się na temat jego stosunku do pacjenta. Pewnym jest, że kompetencji nie da się mu odmówić. Jeśli Twoim problemem nie jest niepłodność, to raz jeszcze polecam Tomiczek-Szwiec. Ciepła, sympatyczna kobieta. Zawsze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
do "mogę polecić" - no właśnie dr Głąb raczej ma inne zainteresowania niż leczenie niepłodności, natomiast dr Niemczyk ma w tej dziedzinie chyba największe z nich osiągnięcia. Żadnej z opolskich kobiet ginekologów nie polecam do leczenia niepłodności - wiem, bo przez 8 lat leczenia przeszłam przez kilka tych niby "najlepszych z najlepszych":P Natomiast dr Niemczyk i Tomala w opiniach na różnych portalach rankingowych i na naszym bocianie wypadają raczej korzystnie i ja się pod tym podpisuję. A do czynienia miałam z nimi obydwoma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę polecić
A ceny wizyt u Niemczyka jak wyglądają? Wysokie stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
ceny obowiązują w zależności od tego z czym się do doktora udajesz. Jest oficjalny cennik przy rejestracji - możesz zadzwonić i się zapytasz. Ja w zależności od tego po co tam jechałam płaciłam od 50 do 100zł. A jak trzeba było robić jakieś dodatkowe badania to dodatkowo trzeba było dopłacić. Generalnie w porównaniu do cenników niektórych opolskich ginekologów co do których mam porównanie i tak wychodzi tanio. A dr N. w kontaktach z pacjentkami jest rewelacyjny, taki gość z powołania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotta3
Jejku wreszcie ktos odpisal...Dziekuje Wam bardzo. Ja wlasnie z niego zrezygnowalam.Niestety bardzo razi mnie jego podejscie do pacjenta.Obecnie jestem w ciazy.Ciaza z in vitro,ale nie u dr Głąba...I tu chyba jest pies pogrzebany bo dr chyba ma nam to za zle ze nie leczylismy sie wczesniej u niego.Widze ze z tej wspolpracy nic nie bedzie.Na ostatniej wizycie byl opryskliwy i postanowilam ze juz wiecej do niego nie pojde. Dzieki za opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
doottta3 - więc tym bardziej polecam Ci dr Niemczyka. Ja wcześniej leczyłam się u kogoś innego, podchodziłam gdzie indziej do inseminacji, a potem przeszłam do niego z papierami i potem już podchodziłam u niego do ICSI i był naprawdę w porządku do samego końca ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotta3
jaet w porzadku... wiesz chyba troche tak glupio przejs od jednego do drugiego ...zeby jeszcze pracowali osobno a tak mijac sie na korytarzu z ,,eks ginem''... sama nie wiem... Kurde ze w tym Opolu nikogo nie znam...przeprowadzilismy sie tu nie tak dawno... Dzieki za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w porządku ale...
dorotta - e tam wcale nie jest głupio! Ja na pierwszą wizytę zapisałam się do dr T i byłam u niego kilka razy, a potem po opiniach innych dziewczyn przepisałam się do dr N. I też niejednokrotnie mijałam się z dr T. na korytarzu. A najlepsze jest to, że do IVF przygotowywał mnie dr N a transfer przeprowadził dr T, bo dr N. był na urlopie. Było normalnie i sympatycznie - więc bez obaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
ja chodze do dr Głąba jestem jak na razie zadowolona, i bede sie szykowac do in vitro d niego, trzymajcie kciuki, czy ktoś u Głąba to robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akleon78 dlaczego odrazu na in vitro Cię wysyła? Czy on Cię leczył wcześniej? Ja chodzę do dr Tomali (on przyjmuje w tej samej klinice) i na pierwszej wizycie mimo iż niewiele o mnie wiedział zaproponował od razu inseminację ale narazie się nie zgodziliśmy postanowiliśmy sprawdzić najpierw co się dzieje, że tyle czasu nam nie wychodzi. Zaczynamy od monitoringu ale chyba mam cykle bezowulacyjne a do tego mam PCOS zobaczymy co z tego wyjdzie. A Ty Akleon78 jakie już masz badania porobione, że lekarz stwierdził, że in vitro? ile ten zabieg ma kosztować? Czyżbyś miała niedrożność jajowodów albo Twój partner słabe nasionko? Wybacz za śmiałość ale chciałabym wiedzieć dlaczego tak zadecydował lekarz, że jedyne wyjscie to in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
mąż ma azoospermię, po biopsji wyszło ze plemniki sa ale po zabiegu jest i tak ich za mało wiec zostaje tylko in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
chirurgicznie zdobedziemy nasienie, ale do inseminacji jednak bedzie tego za mało, wiec tylko to nam zostaje, ja jestem zdrowa, teraz czekamy na zabieg który ma byc na dniach jak juz sie przeprowadza na Obr. Stalingradu wiec czekamy na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
nie znam dokładnej ceny, ale jest to nieważne bedziemy robic wszystko ile tylko starczy kasy, a pózniej moze kredyty, mam nadziej ze bedzie dobrze, wierze w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akleon w takim razie 3mam kciuki za zafasolkowanie oby się powiodło za 1-wszym razem. Znajoma mojej siostry miała też mieć tam u de Głąba zabieg in vitro starali się z mężem chyba z 7-8 lat i nie wychodziło stąd ta decyzja ale nie wiem czy się zdecydowali i co było dalej... Kiedy masz zabieg? Wiesz już jak to będzie wyglądało? Z tego co wiem zabiegi in vitro są najpewniejszą metodą planowania rodziny i choć znam ludzi, którzy są przeciwni tej metodzie to jednak sama uważam, że ludzie którzy sami sobie nie mogą pomóc z zajściem powinni mieć jakieś dofinansowanie do in vitro a nie zapożyczać się w bankach. Każdy ma prawo zostać rodzicem i rząd w Polsce powinien dofinansowywać takie zabiegi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
własnie nie wiem jak to do konca bedzie wygladało, na razie czekamy na zabieg meza a pózniej jak wszystko bedzie ok lekarze zabieraja sie za przygotowanie mnie ale nie wiem jeszcze jak to sie dokładnie bedzie odbywało, moze ktoś co jest po in vitro opisze szczegóły. a jezeli chodzi o ludzi którzy sa temu przeciwni to ci którzy nie maja takiego problemu, i nie wiedza co to znaczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akleon78
równiez jestem za dofinansowaniem in vitro, zreszta zawsze bylam nie sadzac ze kiedys bedzie mnie to dotyczyło, wybralismy Opole bo tu mieszkamy zawsze jest to prostsze niz klinika poza miastem, ale równiez dlatego ze dr Głąb był moim lekarzem juz wczesnie i mu i tej klinice ufam. uwazam równiez ze w takiej klinice człowiek nie jest kolejna nastepną osobą z kolejki tylko parą z konkretnym nazwiskiem i traktowany jest bardzo indywidualnie a nie klinika która ma duza renomę a lekarze nie kojarzą pary, bo juz nie zalezy im na renomie kliniki licza sie tylko pieniadze, a taka mniejsza musi sobie zasłuzyc opiniami klientów, a ja szczerze wierzę i ufam im ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) daj prosze znać jak tam in vitro, jak przyotowania u dr głąba, bo ja jestem po II IUI i mysle powoli o in vitro tez w embrio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alert alert
dziewczyny jesli juz macie za soba trzecie poronienie to dajcie sobie spokój z tymi pseudo ginekologami bo tylko kase wyciagaja głąb i i reszta bandy to nieuki i nie ida z razem z nauka bo i po co kase mozna ciagnac i tak . zeby nikogo nie reklamowac i nie byc posadzona o reklame powiem tylko ze zwrócenie sie w kierunku immunologi to jest trafna decyzja a wiec poszukajcie lub tematów jaki jest związek miedzy immunologia a poronieniami ja za dlugo dawałam sie naciągać tym pseudo ginekologom starej daty prosze was sprawdzcie to to mniej kosztuje niz te wizyty u tych naciągaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego lekarza. Już na pierwszej wizycie zaproponował nam in vitro, zamiast konkretnych badań i leczenia. Fakt z tego mają najlepszą kasę, a co się będą zastanawiać nad przyczyną niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś kto dostał się do programu w opolu? Jestem ciekawa opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka113
Witam jestem nowa lecze się u dr.Niemczyka i będę tam przystępować do in vitro co wy o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na wyniki drugiej inseminacji u N i jak nie wyjdzie to tez podchodzę do IVF. Ciekawa jestem jak Wasze wrażenia z IVF w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka113
Witam ja już miałam jedni in vitro w tej klinice i się udało więc myślę a jestem wręcz pewna że ci się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katija25
Ja rozpoczęłam właśnie badania w celu kwalifikacji do programu, też u doktora Niemczyka. Mam nadzieję, że nam się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katija czy długo sie czeka na refundowane IVF? Dużo masz tych badań? W przyszłym tygodniu mam wizytę u Niemczyka i juz jestem zdecydowana na IVF. Oby jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattijja
ja już trochę badań mam za sobą:m.in hsg -chyba najtrudniejsze,do in-vitro wymagaja amh ( czeka sie do 14 dni) i fsh . Oba hormony muszą być na odpowiednich poziomach inaczej Cię nie zakwalifikują. Potrzebne jest także w miarę aktualne badanie nasienia. Sama czekam na wynik amh i potem zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×