Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Poziomkowa1987

duphaston, ciąża, okres, testy...

Polecane posty

Witajcie, Ogólnie jestem w kropce... najlepiej zacznę od początku, zapewne kobiety z większym doświadczeniem będą mogły coś podpowiedzieć... 1. Staramy się o dziecko od około roku 2. W badaniach wyszedł mi niski progesteron w II fazie cyklu (0.66) 3. Cykle mam bardzo nieregularne od 31 do nawet 60 dni. 4. pozostałe hormony są w normie (prolaktyny, tarczyce itd) Na powyższe lekarz przepisał mi duphaston od 16dc przez 10 dni 2x1tabl. tak mam robić przez 4 kolejne cykle. Właśnie kończę pierwszy cykl z duphastonem, dziś jest 28dc, duphaston brałam od 16 do 25go dnia, okresu nadal nie mam, za to dziwnie się czuję, pobolewa mnie brzuch jak na okres (od 24-25dc), jestem bardzo, ale to bardzo piorytowana wszystkim i mam tragiczną cerę I teraz moje pytania, jako że nie do końca wierzę w zbawienną moc duphastonu nie sądzę abym była w ciąży, ale chodzę na fitness, wypije jakieś piwo to gdybym była w ciąży to chciałabym trochę zmienić pewne moje przyzwyczajenia :-) 1. Czy sądzicie że jest szansa na ciążę? 2. Czy skoro mam długie cykle to duphaston nie hamuje owulacji? (gdzieś przeczytałam, że do 20mg doba nie hamuje) 3. Czemu nie mam jeszcze okresu skoro nie dostarczam organizmowi progesteronu 4. Zrobiłam test ciążowy (negatywny) w 26dc aby nie przestać brać duphastonu jeśli będzie pozytywny - czy przy moich długich cyklach test w 26 dniu nie jest całkowice bez sensu? 5. kiedy powinnam zrobić test żeby wynik był wiarygodny? Moja gin powiedziała że 4 m-ce mam robić j\w a potem będziemy się martwić dalej, na ten moment kuracja ma bardziej wyregulować cykl niż zaowocować ciążą. przepraszam jeśli powieliłam temat ale żaden, z tych które znalazłam nie wyczerpał moich pytań. Z góry dziękuję za przeczytanie mojej litanii, a za odpowiedzi to już w ogóle :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×