Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość jaaaaaaaa

Witam,mam pytanko biore duphaston od 16 dnia cyklu 10 dni po jednej tabletce.po ilu dniach od przerwania dostaje sie okres ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się go dostać po mnie więcej takim czasie jak po skończeniu opakowania tabletek anty czyli 3-4go dnia po ostatniej tabletce. Z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze się to udaje :-) Ale to już musi być wina jakiś zaburzeń hormonalnych. Choć winna może też być dieta(zbyt skąpa) lub stres. Ja nie dostałam wogóle, czekałam, czekałam i nic. Lekarz przepisał mi Luteinę na wywołanie okresu i też okresiku ni widu ni słychu :-) Straszył, że znaczy to ciążę, ale znów nie miał racji. Poczekałam sobie jeszcze ok.2tyg JEST...jak cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macro
Ja Duphaston przestałam brać w piątek-29.09 a wcz 2.10 dostałam@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszej dawce dostalam kilkanascie godzin po zazyciu 10 tabletki. Teraz jestem dzien po zazyciu 10 tabletki z drugiej dawki i czuje ze @ jest tuz tuz. Pewnie jeszcze dzis dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania trzy opakowania DUPHASTONU. Jestem w drugim miesiącu ciąży i lekarz mi przepisał ten lek, ale po przeczytaniu o skutkach ubocznych (mogą powodowa autyzm u dzidziusia) postanowiłam zrezygnować. Niestety w aptece nie przyjęli mi zwrotu, mimo że chciałam odda na następny dzień. Jeśli komuś są potrzebne te tabletki niech się ze mną skontaktuje: agatka1883@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka01
ja biore rowniez duphaston, biore go od 10 do 20 dnia cyklu i jeszcze ani razu nie mialam przesunietego okresu, dostaje jak zawsze 28 dnia, natomiast mam inny problem, czy przy braniu tego leku okres moze przypominac plamienie i trwac 2 dni? pojawil sie o czasie ale jak nie okresik, co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim celu bierzesz go od 10 dnia cyklu? W takiej sytuacji owulacja u Ciebie najprawdopodobniej nie występuje, bo jest blokowana progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka01
biore go w celu podniesienia progesteronu bo jest za niski a tak wogole to lecze sie, gdyz staramy sie z mezem o dziecko od jakis 2 lat i moja ginekolog powiedziala ze mam intensywnie "pracowac" przez te 3 m-ce kiedy biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska.
ja sie zagadzam z ngLka - skoro bierzesz go juz od 10 dc to progesteron blokuje owu i zajscie w ciaze jest wtedy niemozliwe..tak mowila tez moja gin ze duphaston brac po owu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja od 10 dc to za wczesnie - duphaston bierze się z reguly po owulacji ... ja biore od 16 dc i tez intensywnie staram się z mezem o dziecko ... nie wiem dlaczego Twój lekarz kazal CI brac ten lek przed owu - on zageszcza śluz - wtedy z regułuy marne szanse na to by plemniki przedostały sie do jajeczka! proponuje od 15 przez 10 dni - potem ostawic ... w razie ciazy brac ... on ją podtrzyma - nie jednej kobiecie pomógł ... bo jezeli wytepuje w organizmie niedobór progesteronu - a co do skutkow ubocznych - to chyba przesada z tym autyzmem ! do agatki 83 - nie wiem czy dobrze robisz - skoro lekarz przepisał to powinnas brac! mam naprawde duzo kolezanek wszystkie brały duphaston na początku ciazy - zlikwidowalo to bóle i zagrozenie poronienia - zadna nie urodziła autystycznego dziecka ... ale Twoj wybór !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka01
hmm to ja juz nie wiem, wiem ze jestescie skarbnica wiedzy, z drugiej strony ona jest lekarka... ja po prostu glupieje.. tyle czasu sie juz staramy i nic i nic ze chwytam sie roznych sposobow:) no nic, biore teraz ostatni m-c, potem odstawka. dziekuje ze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek. n. med.
jeżeli bierzesz duphaston od 10 dnia cyklu to zapłodnienie jest praktycznie niemożliwe.blokujesz owulację hormonem progesteronu. nie wiem co sobie myśli twój lekarz ale jest w błędzi. duphaston powinnas brać po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek. n. med.
poczytaj sobie o autyźmie Agatko i jeśli znajdziesz przyczynę jego występowania to napisz-może nobla dostane...nie chce mi się wierzyc że ktoś mógł coś takiego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasiunia
ja mam pytanko... co zrobić jeżeli pomyliłam się w liczeniu i wzięłam tabletkę o dzień za późno... mam jednego dnia wziąć dwie, czy brać z przesunięciem, a może dać sobie spokój z tą jedną? (biorę po 1 tabletce na dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fasolcia..
dziewczynki, ja tez biore duphaston mam niski progesteron a co za tym idzie miesiaczka to u mnie zadkosc:( tabsy zaczelam brac w 16 dc (2tabl dziennie), kuracja ma trwac 10 dni a potem mam nadzieje dostac okres powiedzcie mi kiedy mam zaczac brac drugie opakowanie tabletek? tez w 16 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fasolcia..
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fasolcia..
biore 2x1 tab dziennie, ale dlaczego to nie wiem-tak kazala mi moja gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dużo. Starasz się o dzidzie? Ja biore od stycznia, zawsze po 1, tylko raz w ciągu tego czasu mi się opóźnił o prawie 2 tygodnie ale to przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fasolcia..
nie staram sie o dziecko (choc nie powiem ze bym nie chciala, ale moj narzeczony nie jest jeszcze gotowy:() biore 2 tabletki dziennie bo pol roku temu gdy zaczely sie moje problemy z miesiaczka, moja gin kazala mi brac 1 tabl dziennie co niestety nie pomoglo:( potem dostalam zastrzyk z progesteronu i miesiaczka byla...ale tylko raz i znowu nic...potem bralam divine-lek stosowany w menopauzie! po 3 opakowaniach odstawilam i przeszlam na duphaston-wlasnie skonczylam opakowanie (bralam przez 10 dni-po 2 tabletki dziennie)... i mam okres:):) ! bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam bardzo nieregulrne miesiączki od kiedy odstawiłam anty. Lekarz Gin przepisał mi duphaston na wywołanie miesiączki 2 tabletki dziennie przez 5 dni. Minął tydzień od przyjęcia leku a jej nadal nie ma. Nie wiem co robić :( Chyba muszę się wybrać do lekarza Pomóżcie dziewczyny!! Czy wy też macie podobne przypadki?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam bardzo nieregulrne miesiączki od kiedy odstawiłam anty. Lekarz Gin przepisał mi duphaston na wywołanie miesiączki 2 tabletki dziennie przez 5 dni. Minął tydzień od przyjęcia leku a jej nadal nie ma. Nie wiem co robić :( Chyba muszę się wybrać do lekarza Pomóżcie dziewczyny!! Czy wy też macie podobne przypadki?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Po odstawienu leków anty moje miesiączki stały się bardzo nieregularne. Najdłuższy cykl 45 dni. Lekarz przepisął mi duphaston (2 razy dziennie przez 5 dni) na wywołanie @ -. Od wzięcia ostaniej tabletki minęło 10 dni i nic :( W ciąży nie jestem, USG wyszo w porzadku ....Lekarz Gin mówi że wszystko ok- ale ja zaczynam się bać nie weim co robić. jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie kupię duphaston
Pilnie kupię duphaston proszę pisac na gg 4906407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was .Mam do was pytanko .lekarz kazal mi brac duphaston od 16dc ale sam juz nie wiem kiedy mam go zaczac brac gdyz mam duzy problem,na miesiaczke czekam juz 2 tyg,a gin dzis mi go wlasnie przepisal.czytam o tym wszystkim co piszecie i mam maly metlik w glowie.pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomi 111
Witam, sprzedam 2 op. DUPHASTON .Chetne pisac na gg: 18242496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
Sprzedam 1 op. Duphaston - ważny do 11.2014. Cena 35zł. Kontakt 2aniap@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka.ss
Sprzedam DUPHASTON (napoczęte 3 opakowania) łącznie 37 tabletek za 60zł kontakt mailowy sylwanka.ss@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martako15
Sprzedam 1 opakowanie leku duphaston (10mg; 20tabletek) termin ważności 01.2015 cena 25zł Preferowany odbiór osobisty w Radomiu lub w Warszawie martako15@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Pilnie kupię duphaston. jolasmol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania 1 opakowanie Duphastonu proszę pisać Filipek1208@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×