Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lololal

Duży stres może opóźnić miesiaczke?

Polecane posty

Gość Lololal

Cześć, mam 18 lat i miałam ostatnio maturę i przy tym dużo stresu. Mój okres spóźnia się już 8 dni a przed maturami wspolzylam z chłopakiem. Zastanawiam sie czy to ciąża czy duży stres. Czy powinnam się bać? Może 7 dni to mało i panikuje? Zazwyczaj spóźnia mi się o 4 lub 5 dni i nie wiem co robić. Ktoś coś doradzi ? Błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, stres psuje regularność okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę głupie pytanie ale po mniej więcej ilu dniach mozna sądzić że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po maturze młoda mama z maluchem to sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najprościej zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę ciężko jest powiedzieć coś na pewno. Mógł wpłynąć na tę zmiane zarówno stres jak i ciąża. Zrób test. Osiem dni po spodziewanej miesiaczce będzie już wiarygodny. Jak się czujesz? masz teraz pewnie mętlik w głowie, co? I oczekiwanie na wynik matur i niepewność -czy jesteś w ciąży... Pozdrawiam! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololal
No jestem w strasznym stresie. Ale liczę na to że będę mieć okres. Nie widzi mi się zostanie mama w tak młodym wieku. Ale antykoncepcja zawsze jest nie pewna. Dzięki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalol
Tak, zrobiłam. Wyszedł negatywnie a za 3 dni dostałam okresu :D więc nie potrzebnie panikowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×