Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameelia

Dwa opakowania BEZ 7-DNIOWEJ PRZERWY

Polecane posty

Wiem ze mozna brać dwa opakowania bez 7-dniowej przerwy (wtedy kiedy chce sie uniknąć okresu). Z racji tego ze moj okres wypadnie podczas wakacyjnego wyjazdu chciałabym z takiej mozliwosci skorzystac. Mam jednak pewne obawy. Co jesli okres jednak sie pojawi a ja bede brac tabletki juz z drugiego opakowania? czy jest w ogóle taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca niemożliwego
to już było tyle razy wałkowane! ja biorę i nie mam zadnych krwawień, a Ty? skąd mamy wiedzieć? mozliwosć jest zawsze, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz! jak sie boisz, ze zmarnujesz sobie wakacje, spróbój teraz nie robic przerwy! nie powinnaś mieć problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam ponieważ chciałabym dowiedziec sie od dziewczyn, ktore nie robiły przerwy o to czy wszystko było ok. Chyba mam do tego prawo. Tu mnostwo tematów było wałkowanych, a ja nie mam czasu na siedzenie i przeglądanie wszystkich topików. Nie jest chyba powód zebys była uszczypliwa. W sumie nic mi nie napisałas oprócz tego ze sie oburzyłas... po co komentujesz jak nie masz nic do skomentowania tylko dowalic komus. I po co sie drzesz na mnie...wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz czas mozesz marnować
jak nie ma czasu na czytanie i chce marnować nasz czas, nie piszmy jej! chcąca niemożliwego napisała ci wyraźnie, chyba, ze mas zproblemy z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz czas mozesz marnować
jak nie ma czasu na czytanie i chce marnować nasz czas, nie piszmy jej! chcąca niemożliwego napisała ci wyraźnie, chyba, ze mas zproblemy z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozeeeee
"chcąca niemożliwego" i "nasz czas możesz marnować" to jedna i ta sama pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrinn
ja 2 razy nie zrobiłam przerwy i za każdym razem wszystko było w porządku - żadnych niespodzianek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyyyyycha
Ja nie zrobiłam przerwy i właśnie miałam kłopot!niedośc ze okres, miałam krwawienia (słabe, plamienia) przez cały ten czas drugiego opakowania!organizm się rozregulował i było gorzej niż bym miała okres! nie poradzę Ci,czy robić przerwę czy nie.piszę,ze mi to na dobre nie wyszło.ale jak widać inne osoby nie miały kłopotu........to jest indywidualna sprawa jak zareaguje Twój organizm.Tego bez spróbowania nawet lekarz Ci nie powie.spróbować mozesz, dopiero tak się dowiesz czy unikniesz okresu.ale naprawdę my Ci nie odpowiemy.moze być tak i inaczej niestety też. pozdrawiam. a kto pyta nie błądzi, dobrze ze spytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie pigułki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja biore Rigevidon i tez nie robilam przerw i wszystko bylo okej, wiec jesli sama nie sprobujesz to sie nie przekonasz, pozdrawiam :) i udanych wakacji zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jesteś
nie bierz dwóch to niebezpieczne dla zdrowia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×