Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mona Lisa 53

Dzewczyny czy stosujecie Asequrella??

Polecane posty

Gość wybrednaa
tez jestem ich ciekawa i właśnie ide po nie do apteki :) mogę później zdać relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrednaa
później zawadzę o monopolowy po 0,7l czystej. zobaczymy jak zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrednaa
po pierwsze, kuźwa nie podszywać sie pod moj nik "wybrednaa"...po drugie jesli z ta kryptoreklama to do mnie to wypraszam sobie, nie ja zakladalam topik a co pisalam to szczerze, ale nikt mi nie musi wierzyc, mysl sobie co tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrywna
dziewczyny i jak działanie asequrelli ? Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaaaaa
własnie, i jak ? stosowała któraś, może ktoś podzielić się opinią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Katie_
Powiem wam tyle... Jeśli bierzecie jakiekolwiek pigułki anty a te ziółka( co reklamują w radiu czy gdzieś tam) zawierają dziurawca to tabletki anty NIEDZIAŁAJĄ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka86
_Katie_ chodzi o to, że zioła dziurawca obniżają lub czasem całkowicie hamują działanie tabletek antykoncepcyjnych. W zależności od rodzaju pigułek, ja biorę syndi35 i niewskazane jest picie ziół dziurawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cougargirl21
ziweczyn które biora syndi. ja tez to łykam ale słyszałam ze to jest lek na tradzik. czy w pelni ufacie im jako antykoncepcji? Partner w was konczy? jak długo juz to łykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Myślę, że nie ma ryzyka wypróbowania Asequrelli. W końcu są to tabletki ziołowe, cena nie przeraża, a pomóc mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę już drugie op.Asequrelli przy stosowaniu Cilest i wszystko jest ok.moje libido nawet jak nie zażywałam Asequrelli było Mega problem w tym,że nie mogę dostać orgazmu. Kiedy postawiłam na ten suplement chodziło mi głównie o to,aby ochronić wątróbkę;)przed tabsami. Nie można tak po tyg.czy mies-cu stwierdzić,że Asequrella działa -wszystko zależy od organizmu w jakim tempie dostosuje się do leku.A to są tylko ziółka pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę już drugie op.Asequrelli przy stosowaniu Cilest i wszystko jest ok.moje libido nawet jak nie zażywałam Asequrelli było Mega problem w tym,że nie mogę dostać orgazmu. Kiedy postawiłam na ten suplement chodziło mi głównie o to,aby ochronić wątróbkę;)przed tabsami. Nie można tak po tyg.czy mies-cu stwierdzić,że Asequrella działa -wszystko zależy od organizmu w jakim tempie dostosuje się do leku.A to są tylko ziółka pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaaa
no są to ziółka,ale to nie oznacza,że te tabletki są nieskuteczne,bo to zależy od organizmu. dla niektórych z nas te ziółka będą skuteczne i przyniosą efekty,a na innych może to nie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaaaa
nie do końca się z tym zgodzę. nawet jeżeli suplementy wpływają na psychike i mimo wszystko przynoszą efekty to działają i spełniają swoją funkcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaaaa
kupiłam Asequrelle , na innych forach przeczytłąm wiele pozytywnych opinii oraz farmaceutka zachwalała, więc warto spróbować. w końcu 13zł to nie jest dużo,a efekty mogą być fajne ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_40
Cena nie jest wysoka więc myślę, że można spróbować. Jeśli komuś nie pomagała kilkukrotna zmiana tabletek, to naprawdę nic nie ryzykuje. A nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junka_27
używam novynette a to dlatego że mają małą dawkę hormonów... i asequrellę też kupiłam :) fioletowo-różowe trabletki. łykam je dopiero tydzień więc nie mogę napisać o rezultatach, ale jak dla mnie, to jestem mniej nerwowa.. niestety libido.. szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosującaaaaa
Ja używam i na mnie to placebo:) chyba dobrze działa, jestem spokojniejsza, mniej nerwowa i maż jakby mniej mnie wkurza, no i mam wiekszą ochotę. Być moze uległam sugestii i wpływom reklamy ale jednak, wyraźnie widzę plusy, a za taka cene nie będe wyprowadzała sie z błędu. A i jeszce jedno ja zawsze pozytywnie reagowałam na zioła, moze to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymenka
Niemcy. Asequrella. Odstapie bo sie zmarnuja. Powyzszy mail nieaktualny. JESZCZE raz pisze , bo ONET jakims prawem usunal mi konto pocztowe ,to drugie zapasowe, rzadziej uzywane. Tak wiec jesli kto jest chetny to aktualny adres : xymenka24@op.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dzisiaj kupiłam i zobaczymy za miesiąc :) tabletki biorę od 3 lat, no i niestety z libido nie jest za ciekawie.. do tego nerwowa jestem jak nie powiem co, zmiany nastroju i w ogóle.. może coś pomoże.. a jak nie to w grudniu na wizycie poproszę o inne anty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywam prawie od miesiąca. Kończę opakowanie i na drugie na pewno się nie skuszę. Nie widzę kompletnie żadnej różnicy. Żałuję, że nie ma jużpreparatu Vamea. To dopiero dawało libidowego kopa. Ciekawe, dlaczego już tego nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie powinnam, bo jak dla mnie (mgr farm) im więcej dziewczyn przyjdzie do apteki po ten CUD, tym lepiej:P ale nie jestem starym ściągaczem kasy, więc mówię tylko to, co wiem. Wyrzucanie kasy w błoto. Dawki ziół minimalne, a jak już, to na objawy uboczne działania anty powinny być użyte inne zioła. Mniszek na "pędzenie" moczu był używany daaawno, są dużo skuteczniejsze zioła moczopędne (bo, jak wiemy), tycie po anty jest spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie. Potem dopiero wchodzi tłuszczyk). Kolejna sprawa - po anty libido może nie spadać, a może spadać do zera. Zależy od dziewczyny. W większości przypadków jednak libido spada, jest to często nieuniknione. I jeśli już spadnie, to błagam, imbir i rzeń-szeń go nie podniosą! Równie dobrze można sobie sparzyć herbatki z malinkami i się cieszyć, że pomoże. Działanie tych dwóch składników jako afrodyzjaków jest naprawdę słabiutkie i nie pomoże na obniżenie popędu spowodowane wzrostem ilości hormonów w organizmie. Poza tym wyciąg z zielonej herbaty nas nie odchudzi, jeśli utyjemy po anty. Na pewno zaś nie zam wyciąg. Poważnie, dziewczyny. Możecie sobie nakupić innych ziół, możecie to, możecie nie brać nic, Wasz wybór. Ale "cud-środek" zadziała - jeśli uwierzycie w jego skuteczność. Jedynie jednak jako PLACEBO. Koniec kropka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to po Asequrelli tak usta rosną jak tym babką w reklamie telewizyjnej?! Dla mnie tragedia!Jak można funkcjonować z takimi żabimi ustami??? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam teraz drugie opakowanie i biorę z Logestem. Zaszkodzić myślę, że nie zaszkodzi ale może pomoże. Nigdy nie wiadomo. Najwyżeb będzie placebo i tyle ;) Tak czy inaczej antykoncepcja hormonalna, jeśli już się na nią decydujemy, do najtańszych nie należy więc chyba 13 zł na miesiąc nie robi takiej dużej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra3
Taż kupiłam i nie narzekam. Nie przytyłam przez nowe tabletki, a dotychczas zawsze tak się działo. Jakoś dla mnie ziołowy skład jest bardziej pro. i zachęcający. :) Chemią się łatwo "faszerować" jednak ja wolę spróbować tego. Ja w swojej aptece dałam 11.90 a nie 13 :D ale i tak w porównaniu z cenami samych tabletek to naprawdę nie odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania303030303333
DO " kilka informacji o tabletkach" Dziurawiec- tAK POSPOLICIE MÓWI SIĘ O mniszku lekarskim TA ZE W TYCH TABSACH JEST "DZIURAWIEC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×