Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość only you can stop me

Dziewczyny czy depilujecie się do ginekologa??

Polecane posty

Gość only you can stop me

Byłam u gin kilka razy i zawsze się goliłam na zero, ale nie wiem czy to tak dobrze wygląda, dodam, że mam 20 lat i niebawem znów idę na wizytę, a i jeszcze mój gin to taki przystojny mężczyzna chociaż ma ze 45lat;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiu ...
Mój Ginekolog ma ze 60 lat. Ja na kilka dni przed wizytą całe wargi depiluję na zero, tak by w dniu wizyty mieć tylko małe odrosty ( by nie czuć się tak całkiem goło ale tez żebym nie była zarośnięta). Na wzgórku łonowym włoski przycinam by nie było buszu. Ale nie golę na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only you can stop me
no ja na pierwszej wizycie się jakoś nie przejmowałam, ale teraz zaczęłam, w sumie jemu to wisi tak naprawdę, bo tyle co on kobiet już widział, to niejedna była niewygolona w ogóle, ale ja jestem bardzo wstydliwa, w dodatku to facet i dosyć przystojny, może jakby mial z 60lat to bym się tak nie krępowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że depiluję się nie tylko do ginekologa :) Swoją drogą to nie interesuje mnie co sobie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
No fakt, jak gin jest przystojny to szczerze mówić trochę lipa, raz mialam niespodziankę, bo umówiłam się do innego - stałego mojego, a zastałam innego na zastępstwie, kurcze był mega przystojny, choć też ciut po 40. No ja stara krowa co to już nie raz byłam na takich wizytach normalnie się wstydziłam. Usiadłam i choć w planie miałam żeby mnie zbadał, to powiedzialam zupełnie co innego, mianowicie że przyszłam po receptę na tabletki anty, te co zwykle, więc wiadomo że wtedy nie bada, tylko przepisuje. Do tego jeszcze zaczął rozmowę o tym co porabiam, no i opowiadałam o studiach, to nieźle się rozgadaliśmy, gadało nam się naprawdę przyjemnie i nie wyobrażam sobie rozłożyć przed nim nóg!!! Wolę jednak brzydali lub staruszków ;) jako ginów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnnkii
Ja na szczeście rok temu miałam robioną depilację laserowa w kos-medzie, wiec teraz mam tak naparwde spokój i nie musze sie tym stresowac. Ale to teraz podstawa zeby tak własnie iśc do ginekologa. No nie zyjemy w średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale to teraz podstawa zeby tak własnie iśc do ginekologa. No nie zyjemy w średniowieczu." :o :o :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zammminka
Dokładnie, wydepilowana to podstawa, i my kobiety powinnysmy o tym pamietac. A ile płaciłas za taka depilacje w kos-medzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewydepilowana:)
nie depiluje i wisi mi co pomysli o mnie ginekolog, przychodze tam w sprawie swojego zdrowia a nie zeby zaprzatac sobie glowe zmyslem estetycznym doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skocz z balkonu
laserowo depilowałaś cipę? Ile to kosztuje i na jak długo jest gładka:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabasiabasia
A ja mam 15 lat i już od jakiegoś czasu wydepilowana na zero, dosyć długiego w dodatku. Przedewszystkim i najważniejsze : o ile wygodniej, po prostu tak lubię a już po 2 dniach ten nie miły dotyk i dyskomfort kiedy odrastają. Po drugie mam chłopaka, na współżycie zdecydowanie o dużo za wcześnie, bo rodzicami nie chcemy być, w dodatku do tego trzeba dojrzeć, ale poznajemy się :) Po trzecie, właśnie czeka mnie wizyta u ginekologa.. I tak się zastanawiam, co sobie pomyśli o 15letniej, wydepilowanej małolacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Po co? Wystarczy dokładnie się myć.:)Wszystko w przyrodzie ma swój cel.Owłosienie intymne także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się depiluje na codzień niezależnie od tego czy idę do giną czy nie. Czasem mam "zariat" 3 dniowy bo mam wrażliwą skórę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej laserem pozbyć się na zawsze i całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depiluje sie raz na jakis czas ale NIGDY nie depiluje sie specjalnie na wizyte. czulabym sie z tym niezrecznie bo w koncu ide do lekarza. przed randka depiluje sie ZAWSZE, przed wizyta i gina, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie wazne jak ide do gin, nie goke sie specjalnie ale musze byc po prysznicu.a slyszalam jyz rozne historie. Wiec jak dla mnie higiena to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ginekologów to z boki ostatnio dołączył onkolog który molestował nawet nie letnie i gwałcący urolog czy ginekolog.....Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek... Ja zawsze przy każdym badaniu cipki mam chłopaka i będzie przy porodach. Taka obecność wzmacnia związek. Do obecności osoby bliskiej mamy prawo nawet w szpitalu podczas badań czy zabiegów ust 2008 r art 21 prawo pacjenta. Wiele polek jest zacofanych i wstydzi się partnera podczas badań czy porodów i intymność mają z ginekologiem a nie z partnerem ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×