Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła;;;;;

Dziewczyny dlaczego tak boicie się chodzić do ginekologa???

Polecane posty

Gość wesoła;;;;;

Nie rozumiem czemu tak wiele kobiet boi się chodzić do lekarza tej specjalności, przecież to lekarz jak każdy inny a samo badanie trwa chwilkę i jest bezbolesne a mimo to kobiety wolą się np leczyć same niż pójść do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła;;;;;
Najważniejsze jednak to wybrać dobrego lekarza, bo z tym to roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie rozumiem
ja wole dmuchac na zimne nawet z najmniejszym pieczeniem chodze ;D mam wszystkie badania porobione 100% pewnosc, ze jestem zdrowa i nie rozumiem czego tu sie bac czy wstydzic.. ale to fakt wszystko zalezy od lekarza dlatego lepiej poswiecic troche czasu na szukanie ale znalesc tego odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła;;;
grunt to znaleźć właśnie dobrego lekarza i nie bać się chodzić:) ja chodzę bez żadnych oporów bo wiem, że tu chodzi o moje zdrowie a z tymi sprawami to nie żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi jak reklama
Jesteś sama ginekologiem? Nie ma co gloryfikować tej specjalności,oczywiście ignorować też nie.Wszystko z umiarem:) Twoja sprawa,że z każdą najmniejsza sprawą tam "zapitalasz",ktoś inny nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła;;;;;
do postu wyżej->nie jestem ginekologiem, ha ha ha:P po prostu zastanawiam się dlaczego kobiety tak się boją tam chodzić...gdyby kobiety "zapitalały" tam z każdym małym problemem to nie było by takiej umieralności na raka szyjki macicy \, właśnie lekceważenie większych czy mniejszych objawów prowadzi potem do takich tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breea
Pytanie jest głupie. Jakim brakiem empatii trzeba sie wykazywać, żeby takie bzdury wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła;;;
pytanie jest jak najbardziej normalne, tylko odpowiedzi są głupie...nie wydaje mi się, żebym zadała jakieś pytanie z kosmosu i tak chyba lepsze niż np tysięczne pytanie na temat tego...:o jej jestem w ciąży co robić itd o czym jest tu dzisiątki wątków...a jesli dla ciebie to pytanie jest jakies dziwne twoj problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkachson
Ja dopiero teraz zdecydowałam się na pewnego ginekologa.Wcześniej byłam u kilku ale jakoś nie wydawali mi się odpowiedni.Pani ginekolog za brak okresu uznała możliwość wczesnej ciąży a jak nie to tak sobie coś może haha, następny już pan ginekolog jak poszłam z problemem to dał tabletki ale nic nie wyjaśnił.Obecnie znalazłam dobrego lekarza więc ciężko jest chyba trafić od razu na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X wesoła;;;;; 2013.03.26 Nie rozumiem czemu tak wiele kobiet boi się chodzić do lekarza tej specjalności, przecież to lekarz jak każdy inny a samo badanie trwa chwilkę i jest bezbolesne a mimo to kobiety wolą się np leczyć same niż pójść do gina. X Lekarz jak kazdy inny?? hmmm Ktora z was poszla by do tego lekarza jak 'kazdy inny' gdyby tym lekarzem byl wasz: sasiad, wujek, tata, brat, ziec, 'ex-facet', szwagier (chociaz musze sie przyznac, ze znam przypadek gdy kobieta chodzi do gina ktory jest bratem jej meza), czy tez ktokolwiek inny ktorego znacie? no przeciez to lekarz 'JAK KAZDY INNY'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ginekolog walił glupimi tekstami jak przyszlam po roku na wizyte, to straszyl mnie ze umre na raka, bo powinnam przychodzic co pol roku, zreszta te wizyty byly krepujace, kilka godzin siedzenia w kolejce z innymi kobietami bo wizyta na nfz, prywatnie mnie nie stac, odechcialo mi sie tam chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odstraszyla jedna baba ginekolog, byłam u niej pierwszy i ostatni raz a co powiedziała?"Ale masz czarne włosy tam". Zaznaczam jestem brunetka nie blondynka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chciała rozluźnić atmosferę i rzuciła tekst o włosach, rzeczywiście powód do zaprzestania wizyt u lekarza xD kij z d**y wyjmij lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×