Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny nie wiem co zrobic !!

Polecane posty

Gość gość

Nie dawno rozpoczelam pigulki antykoncepcyjne w nocy okolo godziny 23 00 dostalam plamienia , rano rozpoczelo sie krwawienie pierwsza tabletke wzielam o godz 20 00 , mysle ze zle zrobilam bo powinnam wziasc od plamienia a tak jakby za pozno , w piatym dniu przyjmowania tabletek piescilam sie z chlopakiem i on mogl przeniesc prejakulat na palcach w okolice pochwy , Dzis jestem przy 8 pigolce tamte zdarzenie mialo miejsce w sobote i zastanawiam sie nad tabletka po , czy powinnam ja przyjac ? nie wiem co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy moge wziasc ELLa ONE jak biore tabletki anty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze mi pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz mało sensownie niedawno zaczęłaś brać czyli kiedy ? od pierwszego dnia cyklu ? teoretycznie tabletki są skuteczne od razu a w praktyce jeśli są to tabletki o małej ilości hormonów to może być różnie, zwłaszcza w pierwszym tygodniu brania tabletek tabletki "po" nie bierz bo jeszcze bardziej rozchwiejesz hormony i w stresie będziesz czekała na spóźniającą się miesiączkę bierz tabletki nadal, regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze od drugiego dnia cyklu zaczelam brac a w 5 dniu piescilam sie z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i boje sie ze tabletka anty nie zadzialala , ella one juz wykupilam ale nie wiem czy jest sens brac? , prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pieść się tylko się ruchoaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułki antykoncepcyjne = morderstwo Jeśli jesteś wierząca to masz grzech śmiertelny i po śmierci czeka Cię piekło. Proszę Cię idź do spowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prosze cie idz do psychiatry i to dobrego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tabletki nie dopuszczają do owulacji to o jakiej śmierci ty piszesz ? prezerwatywy to też śmierć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×