Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny! We wrześniu brałam antybiotyki w październiku dostałam jakiś piekacych ale NIE ropnych chrostek, w listopadzie uczulenie mi przeszło miałam cały czas KREMOWY BIALY SLUZ nic nie śmierdziało nigdy. No i sedno. Pod koniec listopada dostałam plamienia i trwały do 12 grudnia czyli dwa tygodnie . po ustąpieniu tych plamien miałam cały czas biały kremowy śluz, robiłam test ciążowy wyszedł negatywny dostałam okres 28 grudnia czyli 3 tygosbie po terninie jest 16 styczeń a na dostałam silnego krwawienia w sumie to jest taki ciągnący śluz z ogromną ilością krwi i brązowego śluzu. co mi jest? Dodam że gdy se stresuje lub mi zimno albo ogolbi czasem same z siebie bola mnie jajniki i właśnie dziś mnie bolał prawy jajnik zemdlilo mnie i zmierzylam ciśnienie bo ostatnio jest bardzo niskie i poszłam do łazienki i dostałam sił ego krwawienia, co to jest ?! Jakieś torbiele czy jak? Już jestem bezsilna naprawdę proszę o poradę, pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może stan zapalny, może torbiel, może mięśniak. IDź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc na forum ? do lekarza i to szybko , zamiast isc do ginekologa ty szukasz pomocy na forum , tu dostaniesz diagnoze i leki , ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu spytałam może ktoś wie :) uwierz mi jestem rozsądną właśnie wyszłam od lekarza, zwyczajnie liczyłam na radę po to jest forum wiadomo że lekarza nie zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu poszłaś do lekarza jak widzę. I co ci lekarz powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co po zalewie tematów nagle zamilkłaś? Tak to jest pomagać a nawet podziękowania w żadnym z nawału tematów nie ma. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×