Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina****

dziewczyny pomóżcie, bardzo was proszę...

Polecane posty

Gość karolina****

biorę tabletki naprawdę bardzo regularnie już od ponad dwóch lat. ostatnio z moim chłopakiem współżyliśmy w 7 dniu brania pigułek i on skończył w środku...zawsze dodatkowo zabezpieczalismy się i moze dlatego tak bardzo teraz się stresuje, ale po przeczytaniu wszystkich historii tu na forum o tym jak wiele z waszych znajomych zaszło w ciąże mimo REGULARNEGO i poprawnego stosowania pigułek bardzo sie boje... a teraz do okresu pozostało mi jeszcze dużo czasu bo ponad półtora tygodnia, a ja nie wiem naprawde co ze sobą zrobić...boję się.naprawde sie stresuje....napiszcie proszę co o tym myslicie???czy naprawdę jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże mimo regularnego stosowania i braku jakichkolwiek czynników które mogłyby osłabić działanie tabletek? co prawda to był sylwester ale z tego co wiem alkohol nie osłabia działania...prosze o wasze wypowiedzi pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie bój się.... Ja tez biorę tabletki od prawie roku i mimo to mam zawsze strach i wyczekuje z zapartym tchem okresu. Nawet kiedy dostaje okres i jest bardzo skąpy to panikuje (a przeciez to normalne ze czasem jest go bardzo mało przy tabletkach). Kiedy jednak racjonalnie pomyslę o tym to przeciez naprawde nie ma czego sie bać:) Skoro przyjmujesz tabletki regularnie i nie miałas jakis sensacji to bankowo wszystko jest ok i tylko niepotrzebnie sie stresujesz. Co do alkoholu to potwierdzam, ze nie zmniejsza skuteczności tabletek (pytałam o to dwóch ginekologów i w takiej poradni medyczne w internecie). Jedynie co mógł zagrozic to poprzez wymioty:) NIC SIE NIE BÓJ. Przyjmując tabletki jestes \"bezpłodna\" przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina****
dzięki Amelia za wsparcie:) wiem, ze cały mój stres jest niczym nieuzasadniony i może nie powinnam aż tak się przejmować, ale czy Ty widzisz ile na forum jest wypowiedzi osób które mówią o ciąży po pigułkach??? niesamowite...pewnie właśnie stąd moje obawy...aha, no i jeszcze jedno...strasznie senna jestem od 4 dni...wiem ze to za wczesnie na jakiekolwiek objawy bo tak jak pisałam wszystko wydarzyło sie w sylwestra ale czasem jak pomyślę sobie ze ciągła ochota na spanie to przeciez czasem jeden z objawów, prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tableki prawie 3 lata, a od 2 lat mój mężczyzna kończy we mnie i nie zaszłam w ciążę. Myślę, że jak sie bierze tabletki regularnie to nie powinno być problemu, więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem senność jest wynikiem przemczęczenia, pogody, osłabienia organizmu.... To ze jestes senna o tej porze roku jest przeciez całkiem normalne:)Faktycznie kiedy czytam wypowiedzi niektórych dziewczyn na forum to podadam w panikę. Pocieszam sie jednak ze tabletki antykoncepcyjne to najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji i wpadki zdarzają się nie z winy tabletek tylko przy błędach w ich przyjmowaniu (wypowiedź ginekologa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×