Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny pomozcie

Polecane posty

Gość gość

Za niedługo wybieram sie do ginekologa pierwszy raz w życiu. Nie jestem juz dziewica chociaż mam małe watpliwości ponieważ przy pierwszym razie nie było bólu ani krwawienia. Z mężem współżyje 4 lata ale dziwi mnie to ze nic nie czułam. ginekolog do którego idę w większości zajmuje sie niepłodnością jest to starszy człowiek około 70 lat. Pomaga para zajść w ciaze od 40 lat. Mój maz był u niego badać nasienie. Ja osobiście nie wstydzę sie pokazać mu mojego krocza bo kiedyś byłam tam oglądana przez chirurga jak miałam ropnie na pośladku. Nie mniej jednak boje sie badania wziernikiem ;( prosze napiszcie czy to naprawdę tak boli?? Wiem ze są juz takie tematy w całym internecie ale jakoś nic sie niedowiedzialam. PS : nie mogę zajść w ciaze i z tego powodu idę sie przebadać. Męża nasienie nie jest rewelacyjne ponieważ ma za duża lepkość i nieprawidłowa *****iwość plemników oraz wykryto malutkiego zylaka powrózka nasiennego. Gdzie właśnie ten lekarz powiedział ze narazie by męża nie operował bo to jest małe a nasienie powinno dać radę przez taki długi czas bo nie jest najgorsze . Mimo wszystko chce sie wybrać właśnie do niego bo ma bardzo dużo dobrych opini. Ludzie piszą ze jest aniołem a nie człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara baba , a ginekologa sie boji zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara dziura boi się oglądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha 20 lat mam nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie uprawiasz seksu i nic nie dolega to po co chodzić! ? Do ginekologa zawsze powinno się chodzić z osobą bliską by nie skończyć jak pacjentka. ... Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek Bo wstydzić się osoby bliskiej a obcego faceta czasami zboczonego nie to zacofanie i ciemnota! Mamy prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu przy badaniu czy zabiegu prawo pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaży publicznie pokazuje piz.ę,a u lekarza się wstydzi.Może ci cnota nie przepita zatkała macicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×