Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hitema

Dziś powinnam dostać miesiączkę,ale

Polecane posty

Gość hitema

jej nie ma. Czy już mam zacząć panikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjj
nie - zacznij panikować ale tak za 3 - 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Rany. Mam ból piersi,ale bólu brzucha zero. Boje się cholernie. Kiedy zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwuj
sie moze spoznia sie przez stres wez ciepla kapiel nie denerwuj sie dostaniesz okres na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Dzięki za miłe słowa. Mam taką nadzieję. Tyle,że mój partner wszedł we mnie kilka razy w trzecim dniu największej płodności i stąd te okropne nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.....
jezeli bedziesz panikowac to okres sie przesunie o wieciej dni mowie Ci powinnas dostac okres a jak Cie to uspikoi to za tydzien zrob test albo zapisz sie do gina.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Skąd masz taką pewność? Co mogę zrobić,aby przyspieszyć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Nie stresuj sie. Pare dni temu miałam podobna sytuacje do Ciebie i umierałam z nerwow. Płakałam calymi dniami, nie jadłam, nie spałam . I gdy się uspokoiłam okres przyszedł dnia nastepnego. Uwierz ale stres naprawde wstrzymuje okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Ale o to chodzi,ze ja jeszcze nie zaczęłam się tak naprawdę denerwować. Dzisiaj jest planowany dzień okresu,więc jeszcze nie jest źle,że nie mam. Jutro pewnie będę umierać ze strachu. A Ty miałaś stosunek w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
To były teoretycznie dni niepłodne. Po ponad 10 dniach od stosunku mozesz zrobic badanie krwi beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
WIęc u Ciebie były niepłodne. 7 listopada miałam misiączkę. Okresy są 30-dniowe. Partner wszedł we mnie 21 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Więc minęło 17 dni od stosunku. Mozesz juz zrobic test apteczny. Wynik bedzie prawidłowy. A jeszcze lepiej jak zrobisz to badanie z krwi. Wyjdzie negatywny i sie uspokoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
A czy partner miał w Tobie wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Jutro wyjeżdżam i test będe mogła zrobić dopiero we środę. A czym przyspiesze okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Własnie o to chodzi,że nie wiem. Pojechał teraz za granicę. Wszedł we mnie kilka razy i na koniec powiedział: Mam nadzieję,że nie masz mi za złe,że tak się skonczylo. Poprostu pomyslalam,ze jest tak podniecony,że nie d arady niczego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
To nie powiedział Ci? Nie zauwazyłas? Okres mozna przyspieszyc biorac luteine. Slyszałam ze dobra metoda jest wypic lampke winai oczywiscie nie stresowac sie zbytnio. Wiem ze to trudne ale staraj sie nie denerwowac. Jak zrobisz test bedzie wszystko jasne ale wydaje mi sie ze to niepotrzebne nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Zauważyłam,że było dużo śluzu nokoło,ale spermy nie widziałam. Zresztą on wszedł we mnie kilka razy,ale wcześniej był bardzo podniecony cały wieczór. W domu mam tylko piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjjjjjj
niejesteś w ciąży - ja się starałam i chciałabym a niezapowiada się - wbrew wszystkiemu nie tak łatwo zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Własnie. Podobno tylko 40 % szans w dni płodne, z wytryskiem itd. wiec nie martw sie bo wiem do czego silny stres moze doprowadzic. Zrob test i daj znac ze jest oczywiscie negatywny bo inny nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am so sorry for you
latwo nie jest ale wpadki sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
jojjjjjjjjjjjj - jak ktoś bardzo chce,to często ciązy nie ma,a jak ktoś nie chce - wpadki się zdarzają. W takim razie idę otworzyć piwo. Brzuch mi spuchł. Wyglada,jak bania i nie boli mnie u dołu,jak zwykle przed okresem,tylko u góry... 40% szans na poczęcie? Skąd wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoooo
mnie od jakiś dwóch lat też raz na 8 miesięcy okres spóźnia się 10 dni. Mam bóle piersi (jak to przed okresem), brzucha i co nic-luzik. Ale za pierwszym razem też spanikowałam byłam pewna że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Na prawie kazdym forum piszą ze 40 % szansy i na pewnym portalu tez o tym czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
No,to piję to piwo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Może powinnam zapytać partnera. Kurde,jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Oczywiscie ze powinnas spytac. Mowiłas mu w ogole o tym, że się obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Nie,nie mówiłam. On poza mną nie miał innej dziewczyny w łóżku. ja jestem po 8-letnim związku. Jestem doświadczona. Myślę,że jest nieświadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioooonka
widze, że tu też wielkie oczekiwanie na okres. Mi się spoznia juz 5 dni, tes zrobilam, wyszło negatywnie. chyba tez się jakiegoś alkoholu napije;) Co to będzie jesli jednak to ciąża O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×