Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybaczmi19

Dziś uprawiałam seks z ginekologiem

Polecane posty

Gość rybaczmi19

Czesc! Poszłam dzis pirwszy raz do ginekologa - faceta mam niespelna 19 lat. Powiedzialam ginekologowi ze to moj pierwszy raz u takiego lekarza i ze niezbyt wiem co i jak ten mi na to czy juz wspolzylam a ja odpowiedzialam ze tak, wiec kazal mi usiasc na to krzeslo i dac nogi tam na takie wachlarzyki zaczął palcami przesuwac po łechtaczce tak ze sie poniecilam i bylo mi mokro - zapytał czy chcialabym zobaczyc jak to jest z prawdziwym facetem i mi pomoze dojsc do orgazmu pochwowego bo powiedzialam mu ze jak juz to dostaje tylko łechtaczkowy. Wyjął niezbyt duzego i przesuwal nim w gore i w dol caly czas na lechtaczce po czym wszedł do mojej cipki nie wiedzialam nawet kiedy zaczelismy wspolzyc, kazal mi polozyc sie na ziemi bo na fotelu bylo nie wygodnie powiem wam ze jeszcze nigdy z nikim tego tak nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniak
Fajnie było?Jakie to uzucie?!Też bym tak chciała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniak
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
małolata ma chyba fantazje erotyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21xxx
*facet_lat_27* a ty jej zazdrościsz czy chciałgyś byc na miejscu tego ginka palancie żal ci dupe ściska hehehheehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejo
żenułłłła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd24
brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin nie moze
miec 19 lat bo jeszcze by nawet studiow nie skonczyl dziewczyno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiohjaghgga
naucz sie czytac napislala mam 19 lat a nie on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
mniej niz zero,to cytat z piosenki ,jeszcze jeden -chcialabym,chcia labym i jeszcze jeden Malgoska glupias Ty..... Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihlug
Ha, ha, ha...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALDUŚ neurolog
Droga dziewczyno cieszę się że przeżyłaś przyjemną chwilę , to nieważne , że z lekarzem lekarze są dobrzy w te klocki wiem bo sam jestem lekarzem neurologiem. I często podczas badania uczę dziewice za ich zgodą , jak najlepiej mają pozbyć się błony dziewiczej. Tłumaczę im to , że orgazm jest lekarstwem na ataki padaczkowe. Oraz depresje. Nagrywam takie badania ukrytą kamerką aby mieć dokument na nowoczesne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcn
olcia21xxx *facet_lat_27* a ty jej zazdrościsz czy chciałgyś byc na miejscu tego ginka palancie żal ci d**e ściska hehehheehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!11 Skąd ta agresja, Olcia? Czyżby doskwierała Ci frustracja seksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re: rybaczmi19
A potem przyleciał smok, zniósł złote jajo z którego wylągł się królik Buggs i zapytał: "co jest, doktorku"? No a potem się obudziłaś z mokrą c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkak-1982
bujda na pewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ale wy jesteście niewyrzyte seksualnie ..... aż śmiać mi się chce jak czytam podobne historie . No żal po prostu i tyle ze macie takie chore fantazje . Uwaga no uwierzę ze gin by narazal się by bzyknac jakaś spragniona przygód małolate na seks w swoim gabinecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wachlarzyki
Najbardziej w tej fantazji urzekło mnie to: "kazal mi usiasc na to krzeslo i dac nogi tam na takie wachlarzyki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×