Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne objawy tuż po okresie

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny :) na wstepie prosze o wyrozumialosc jesli nie w tej kategorii umiescilam post, ale poraz pierwszy sie tu udzielam i mam pewien klopot dosc zagadkowy jak dla mnie, mam nadzieje ze cos pomozecie :) Od poczatku tego roku z partnerem staramy sie o maluszka, lecz caly czas bezskutecznie. Wykanczalo mnie to psychicznie bo wszedzie co miesiac widzialam objawy i ostatni miesiac sobie odpuscilismy dla "uregulowania mojej psychiki" aby nie popasc w paranoje :D .Natomiast niecaly tydzien temu skonczyla mi sie @, byla o 3-4 dni krotsza niz zazwyczaj i tylko jeden dzien intensywna, reszta dni to lekkie plamienie, 1-2 plamki na dzien, trwala tylko 4 dni (mam dlugie @ niestety :(). Od dnia konca @ mam intensywne nudnosci i wymioty, cokolwiek nie zjem zaraz niestety zwracam. Jedyna opcja sa wafle ryzowe-tylko to moge jesc aby bylo ok, a przedewszystkim w dzien po zakonczeniu @ mam bole identyczne jak na @ ktore trzymaja caly czas. Klujace lekko naprzemiennie jajniki, skurcze tam na dole, masakryczne bole kregoslupa, ogolne oslabienie, moge spac non stop i nic mnie nie dobudzi :o, krew z nosa przez tydzien, jednak nie leciala jak glupia, tylko przy wydmuchiwaniu nosa i od dzis lekko podwyzszona temperatura ciala, non stop uczucie jakbym teraz, w tej chwili miala dostac @, a przeciez ledwo mi sie skonczyla.. Wizyte u ginekologa mam dopiero za poltora tygodnia, a martwi mnie to wszystko, moze ktoras z Was tez tak miala i podzieli sie ze mna -co to moze byc? Bylabym wdzieczna kobitki! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test w dzień przewidywanej następnej @ lub szukaj lekarzanp.prywatnie bo dziwne takie mdłości mogą świadczyć o jakiejś chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×