Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Korusia

dziwne sluzy w trakcie miesiaczki

Polecane posty

Gość Korusia

hej jestem nowa na forum .A mam kilka pytan i mam nadziej ze ktos mi w tym troszke pomoze ;) . zawsze jak dostawalam okres byl bardzo bolesny jeden dzien odjety z zycia ;/ mam nie regularny podkresle czasami juz nie wiem kiedy on bedzie, teraz dostalam okre 5.01 i nawet nie czolam ze przyszedl ale trwa on do dzis mniej obfity az do wczoraj ale zauwazylam w trakcie krwawienia gesty sluz i nie wiem czy powinnam sie martwic tym wczesniej tak nie bylo ;/ wiec moze ktos mi odpowie co to moze byc podkresle ze z partnerem staramy sie o dzidziusia ;) bardzo prosze o porady ;) Do lekarza mam na za tydzien jak cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oznacza że twój organizm szykuje się do dni płodnych. Macica zbiera się do odnawiania błony zupełnie normalne on jest bakteriobójczy :) Nazywa się gestagenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Tak dokładnie ,to tylko śluz przy miesiaczce i tuż po ,nie ma co się spinac to nic złego.Możecie tak mniej więcej 19dnia cyklu sie starać .Ja chodź mam problemy z Plodnoscia i jesteśmy cały czas pod dawani procedurze in vitro to wczoraj mój gin badając mnie powiedział że mam piękny pecherzyk ale co z tego jak nic nie mam w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora2515
dziekuj***ardzo za odpowiedz .bylam u lekarza i nic wlasnie mi nie powiedzial ja juz nie wiem kiedy mam te dni plodne ;/ mam tak nie regularnie ze nawet nie wiem jak juz to liczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korusia
nie wiem jedni mowia ze od konca oresu mam liczyc 7 dni i w tedy sa dni plodne jak mam to w koncu rozumiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni płodne a konkretnie owulację się obserwuje a nie liczy. Do orientacyjnego wyliczenia użyj kalkulatora dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×