Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

EllaOne a ryzyko ciąży...

Polecane posty

Gość gość

Powoli już wariuje, tyle różnych opinii... EllaOne wzięłam ok.44 godziny po stosunku, w którym pękła prezerwatywa. Zobaczyłam to dopiero po opróżnianiu kosza, że jedna gumka przecieka... Chłopak po stosunku nie zauważył niczego niepokojącego, tj., że przecieka. Pękła ona powyżej zbiorniczka. Byłam w 13-14 dniu cyklu, przy nieregularnych miesięcznikach ciężko ustalić dni płodne, z obserwacji wynikało, że jestem w 3-4 dniu płodnym. Teraz panikuję. Wszędzie czytam coś innego, chłopak twierdzi, że gdyby było coś nie tak to by zauważył i, że nasienie nie mogło przedostać się powyżej zbiorniczka. A ja twierdzę, że nic już nie wiem... Boję się, że mimo to znajdę w ciążę. Wiem, że nikt wróżką tutaj nie jest, ale sama w domu odchodzę już od zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tydzien temu zazylam ellaone poczekam jeszcze tydzien i zrobie test , i ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka działa Są jednak skutki uboczne bo rozregulowuje się rytm kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszędzie jest napisane, że zatrzymuje owulację, ale co jeśli do zapłodnienia już doszło? Tego bardzo się boję. Jeszcze trochę, a cierpliwość chłopaka się skończy, a ja nie mam z kim porozmawiać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułka antykoncepcji awaryjnej zapobiega ciąży. Działa zanim może dojść do ciąży. Działanie pigułki ellaOne polega na opóźnieniu uwolnienia komórki jajowej. W związku z tym, w momencie uwolnienia komórki jajowej (owulacji) plemniki znajdujące się organizmie kobiety nie są już zdolne do zapłodnienia Antykoncepcja awaryjna nie zapobiegnie ciąży, jeśli już w nią zaszłaś. Nie spowoduje ona aborcji. Antykoncepcja awaryjne nie ma też wpływu na przyszłą płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×