Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

EllaOne opinie

Polecane posty

Gość gość

Witam Was, czy jest tu jakaś dziewczyna która zzastosowala tą tabletkę? Czy ona pomogla? Moja sytuacja wygląda tak, że regularnie stosuję tabletki antykoncepcyjne, zawsze o 20. Niestety, któregoś dnia zamiast tabletki na rzucenie palenia o godzienie 11 przyjełam anty. Nie wiedziałam co mam robić i nigdzie nie znalazlam takich informacji. Natępnego dnia przyjęłam anty o 15 a kolejnego o 19. Nie wiedziałam czy tabletki dalej są skuteczne więc postanowiłam zabezpieczać się prezerwatywą. I zaczął się kosmos. 13 dzień cyklu i pęknięta prezerwatywa. Na drugi dzień 12h po stosunku przyjęłam tabletkę EllaOne. Minął dopiero tydzień od stosunku, test będzie niewiarygodny, wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień. Czy ta tabletka pomogła? Czy antykoncepcja dzialała, spanikowalam i panikuję nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EllaOne w ogólnie nie była konieczna. Jak dobrze zrozumiałam nie przerwałaś brania tabletek a wzięłaś je przez 3 dni o innych porach? Kolejno: 11:00, 15:00, 19:00? Tak? Wiec one działały niby czemu miały nie zadziałać? Jak rozumiem pęknięta prezerwatywa nie jest równoznaczna z wytryskiem w pochwie? Jeśli nie - to o czym my tu rozmawiamy? Jeśli był wytrysk i tak jak wyżej tabletki działały. Tabletka PO nie była potrzeba, no ale skoro ją wzięłaś to nie ma o czym mówić - nie ma opcji żebyś była w ciąży. Nie bierz tak pochopnie tabletek PO bo to nie cukierki. Przy tabletkach anty nie ma cyklu normalnego więc owulacja tak znowu nie przychodzi jak nie weźmiesz pigułki czy np zapomnisz nawet raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w twoim przypadku będzie ale u mnie zadziałala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie zrobiłam tak jak mówisz, wzięłam o 11, 15,19 ( teraźniejsza 20 bo w tym czasie była zmiana czasu). Wytrysk był we mnie :(. Nie znalazłam informacji czy wcześniejsze przyjęcie tabletki może zachwiać skuteczność antykoncepcji. Dziękuję bardzo za opinie. Brałam ją pierwszy raz, po prostu się wystraszyłam, bardzo dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce jest napisane, żeby brac o tej samej porze tylko dlatego, że biorąc o różnych łatwo zapomnieć o pigułce. Jesli je wzięłaś ale o różnych porach to jesteś zabezpieczona. Nie ma opcji żeby nie zadziałała bo została wzięta o innej porze. Biorąc pigułkę PO - ( niepotrzebnie) nie ma opcji ciąży w ogóle. To jest niemożliwe chyba, ze ci ktoś pigułki podmienił albo że są one dla ciebie za słabe a podejrzewam, że od wczoraj nie bierzesz wiec LUZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dodajecie mi otuchy... Zawsze brałam tabletki antykoncepcyjne tylko i wyłącznie na uregulowanie miesiączki, właściwie tylko po to żeby ją zastąpić. mam 24 lata, synka z autyzmem i innymi schorzeniami. Jestem tak zestresowana, mam taką fobię że powinnam się udać z tym do psychiatry. I zdaję sobie z tego sprawę. Zostałam sama z synem odkąd się urodził. Nie zaufam nigdy nikomu żeby mieć z nim dziecko i boję się, że znow mogłoby się urodzić chore. A nawet jeśli to nie wyobrażam sobie tego stresu. Spanikowałam ... boję się, że popełnię jakiś błąd. obecny partner jest po rozwodzie też ma dziecko, nie układa się nam zbyt dobrze, rozwalilabym olejnemu dziecku rodzinę. Dziękuję, że mnie nie zwyzywalyście tylko porozmawiałyście ze mną jak z człowiekiem. Nie wiem czy zrobiłam dobrze czy źle, czy już nie cofnę. cholernie się bałam popełnić błąd, to była chwilka taka panika jakiej chyba nigdy nie miałam. mam nadzieję, że wszystko będzie okej , dziękuję Wam najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem twój strach i wcale w tej sytuacji się nie dziwię, że się boisz. Łatwo jest oceniać a jak się jest po drugiej stronie to można panikować z byle powodu. Osobiście uważam, że ciąża ci nie grozi, to by było wręcz niemożliwe. No chyba że zwymiotowałaś, miałaś biegunkę a nic takiego nie napisałaś. Także spokojnie i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miałby prawa cię zwyzywać, chyba jakieś trolle. Nie zrobiłaś nic złego, ludzka rzecz - seks. Zachowałaś się nadgorliwie ale rozsądnie. Twój strach jest naturalny. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. O ciąży nie ma co tutaj myśleć wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie, nie miałam wymiotów ani biegunki. Pomieszałam godziny. Strasznie się martwię naprawdę. Ale też wiem, że to moja wina. Zrobiłam głupotę. Dziękuję Wam dziewczyny, naprawdę dzięki Waszemu wsparciu na chwilę się uspokoiłam. Wiecie ja nawet nie wiem jak to się stało ... Kłócę się z tym facetem non stop, miałam go zamiar 49 000 razy kopnąć w tyłek. taka głupia jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNAMY TEN ból z tymi facetami - nieodpowiednimi. Nie bądź dla siebie taka surowa. Zdarza się. Nie ma biegunki i wymiotów, tabletka musi zadziałać i ta PO i przedw wszystkim antykoncepcyjna nawet wzięta nie o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogła, owszem, ale czułam sie po niej fatalnie. Powiedziałam sobie nigdy więcej...teraz będziemy wspołżyć z zabezpieczeniem i tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zdajesz sobie sprawę, że kallendarzyk nie jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja mowię o kalendarzyku? kupiłam sobie specjalnie tester na ślinę - Afrodyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophiemme
Ja przyjęłam tabletkę Ellaone w 13 dniu cyklu i zaszłam w ciąże :(( wlasnie jestem po wizycie u mojej ginki... dodatkowo strasznie zle sie czułam po tym leku : wymiotowałam , głowa mi pękała z bólu i bolał mnie brzuch... odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Naturalna-niehormonalna-antykoncepcja to nie kalendarzyk! Kalendarzyk to była metoda mojej babci.Ja mam komputer cyklu, mikroskopy owulacyjne i NFP Sympto Plus do interperetacji objawów.A Ellę zażyłam, bo pękła mi prezerwatywa.Tabletka działa, choć miałam przykre skutki uboczne.Uderzenia gorąca, mdłosci, bóle brzucha.Miesiączka opóźniła mi się o 21 dni.Lecz to podobno rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie 2 miesiace temu zazylam tabletke po niezabezpieczonym stosunku. Miesiac po tym zrobilam test-wynik negatywny. Kazdy okres dostalam w terminie lecz jutro powinnam dostac mój 3 okres od tamego dnia a dzisiaj zauwazylam na bieliznie nitke krwi w sluzie, dodam ze nic wiecej tylko jedna nitke i nie wiem czym to jest spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To może być przesunięta owulacja.U niektórych kobiet Ella zaburza gospodarkę hormonalną na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to mozliwe ze jest to spozniona owulacja skoro przez 2 miesiace mialam normalnie okres? W sumie powinnam juz sie nie martwic, ale najmniejszy objaw mnie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.To zupełnie możliwe.Ja brałam Ellę w maju i nadal mam przesunięcia owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ester00000
hej. chciałam wszystkich uspokoić. we wt pękła nam gumka.. okazało się że płodne na maksa. po 4 lekarzach bo u nas wiadomo jest okupacja watykańska udało mi się zdobyć w śr receptę. mieliśmy wyjazd więc stwierdziliśmy że wezmę ja w pt rano bo jest do 120h.. A nie chce zdycha na urlopie..i wiadomo chcemy się pobawić. wcześniej już brałam raz Ella one i wiedziałam jak na mnie działa. minęło jakieś 60h. od stosunku. dzisiaj dostałam okres.. boli jak cholera ale wracam na rapsy anty żeby więcej nie było takiej akcji. Ella one działa...naprawdę. cyrki mi urosły i musiałam wziąść coś na wodę bo przybieralam jak ponton ale to wszystko.. kilka dni bolał mnie brzuch. nie stresujcie się.. bo to nie pomaga. jeśli nie wymiotujesz ..nie bierzesz innych leków to naprawdę jest minimalna szansa przy tym na ciążę. nawet mój lekarz tak mówi. dziewczyny 120 h.. to naprawdę lęk awaryjny ale skuteczny. nie muszę dodać że przed wzięciem tabletki naprawdę się działo i nie uwazalosmy bo i tak pękła prezerwatywa w dniu najbardziej plodnym. spokojnie.. serio. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ta tabletek dokładnie 2maja pamiętam jak dziś ten stres, że nie przespane noce i wgl.. Tabletkę wzięłam 12 godzin po małym wypadku :p do tego piłam herbatki na wywołanie okresu i ćwiczenia do twgo:) pomogła na spokojnie okres w terminie i od tamtej pory tabletki antykoncepcyjne żeby teoretycznie było mniej stresu :p także powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam bez recepty na pigułki ellaOne. Sprzedam tylko dla osoby dorosłej. Cena w aptece 119,99. Wysyłka na paczkomat. ellaonepl@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pod uwagę te wszystkie efekty uboczne to czy nie warto nauczyć się naturalnych metod planowania poczęć. One wcale nie są skomplikowane a do tego skuteczne i zdrowe dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o38
Witam Zacznę bez ogródek. Tak więc cykle mam 28-29 dniowe. Do wpadki doszło 11dc a tabletkę dostałam w 13 dc. 1-2 dni po zażyciu miałam straszliwy śluz, biały, gęsty i ciągnący się, podczas załatwiania sam spływał oraz bolały mnie jajniki ( jak przy owulacji ). 7 dn po zażyciu ( 20dc) zaczełam mieć nudności ale bez wymiotów które utzrymywały sie do dziś ( 23dc). Teraz jest już dobrze Nie wiem czy to przez nerwy bo od zeszłego tygodnia troszkę się działo w moim życiu ( babcia mi zmarła), czy może przez te upały powyżej 30 stopni, czy to może już ciąża? Teraz jest już dobrze, piersi mnie bolą, tylko brzuszysko mi wyskoczyło jak przed @ którą mam mieć 7-8... I teraz pytanie czy któraś z was miała takie objawy po zażyciu Ellaone i nie jest w ciąży. Bardzo proszę o odpowiedz Pozdrawiam i dziękuję Czy któraś z was tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o38
Wspomnę że przez te wszystkie nerwy schudłam już 2 kg w przeciągu tygodnia:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o38
Jest miesiaczka, 27dc że tak powiem brzydko...krwawa jak co miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie bierzcie nigdy tej tabletki ! Kiedyś wieziełam dwa razy bo się bałam że jestem w ciąży, w ciąży nie bylam. A teraz mam męża chce mieć dziecko i mam problemy z płodnością juz prawie rok nie mogę zajść. I żałuję tego dnia kiedy to wzięłam rozwalilo mi to cały układ hormonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam !Tabletka dzień po działa. w swoim życiu zażyłam dwie takie tabletki w 3 i 4 dobie. stosunek był w dniach płodnych co potwierdził lekarz ginekolog. było tak : stosunek, 2 dni później ból jajników ( dni płodne) , na drugi dzień ginekolog i apteka. Przyznam, ze nie śpieszyłam się z apteką i zażyciem tabletki. po tabletkach nie miałam żadnych skutków ubocznych , co ciekawe uregulowała mi się miesiączka. Teraz nadszedł odpowiedni czas i zaplanowałam ciążę , nie było żadnych problemów . mam nadzieję że uspokoiłam zestresowane dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Witam... u mnie bylo tak,ze pekla nam gumka.

Oczywiscie partner we mnie skonczyl i na dodatek w dni plodne. Tabletka zazyta tego samego dnia po okolo 10g. 2tyg pozniej brak miesiaczki...apteka i test ciazowy 

Wynik pozytywny 😞 wizyta u gina i potwierdzenie ciazy..  w dodatku blizniaczej. Wiec nie na kazda z nas dziala tabletka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×