Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ellaone

Polecane posty

Gość gość

witajcie Mam pytanie wczoraj 24godz po stosunku zażyłam tabletkę EllaOna jedyne skutki uboczne to lekki ból w podbrzuszu i rozkojarzenie ale to raczej z nerwów czy tabletka zadziała Dzień wcześniej trochę zaszaleliśmy z moim facetem kochalismy sie bez gumki ale we mnie nie skończył a byłam w w 15dniu 28dniowego cyklu myslicie ze tabletka po zadziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkapo fakty a nie mity
Zadaniem pigułki Ellaonejest zapobieganie ciąży po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia poprzez szybkie opóźnienie owulacji, jeśli ta jeszcze nie nastąpiła. Pamiętaj, że im szybciej zażyjesz pigułkę antykoncepcji awaryjnej, tym lepiej, ale nie stresuj się :) Jeżeli potrzebujesz więcej inforamcji spytaj swego farmaceuty lub wejdź na stronę: http://www.ellaone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem chyba w ciężkiej sytuacji.Po tym jak mój chłopak doszedł we mnie bez żadnego zabezpieczenia,wzięłam ellaone dopiero po ok.45h po stosunku (bylismy na rejsie na mazurach i nie miałam możliwośli kupna jej wcześniej).Wzięłam ją,jedyny skutek uboczny to straszne wahania nastrojów,oprócz tego nic.Po ok. 8h od wzięcia znów doszło do stosunku i znów powtórzyła się sytuacja (na co kompletnie nie miał pozwolenia).Teraz kluczowa kwestia : kupiliśmy drugą tabletkę.Za 15 godzin mam najważniejszy egzamin w życiu na studiach,uczę się do niego od 2 miesięcy,i zastanawiam się jak mój organizm w tak krótkim czasie zareaguje na taką bombę hormonalną.Brać teraz (bo wiadomo że najbardziej skuteczna) czy poczekać i wziąć po egzaminie (ale mniejsza skuteczność)? Co myślicie,bo zaraz odejdę od zmysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas skonsultowac to z ginekologiem , podobno nie powinno sie brac ellaone wiecej niz jeden raz w jednym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz gdzies prywatnie do gina i zapytaj co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułkę należy zażyć, popijając wodą, możliwie jak najszybciej (nie później niż 120 godzin) po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia. Istnieje możliwość zażycia dwa razy tabletki po w tym samym cyklu, pod warunkiem, że nie jesteś już w ciąży. Bezpieczniej jest pomyśleć o standardowej metodzie antykoncepcji, skuteczniejszej w zapobieganiu ciąży. W każdym przypadku, jeśli potrzebujesz awaryjnej antykoncepcji 2 razy w tym samym cyklu, zasięgnij porady lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×