Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ellaone

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny zrobiłam głupstwo. Poznałam kogoś na imprezie, trochę alkoholu i zaczęliśmy się pieścić. On mnie palcami, ale cały czas był ubrany, potem ja jego. Widziałam płyn preejukalcyjny, ale nie dotykałam siebie potem, ani on mnie. Do wytrysku nie doszło. Tylko, że ja mam straszne schizy ciążowe. Zawsze tak było. Nie pomagało branie pigułek, prezerwatywy nic. Zawsze się boję. Teraz się nie zabezpieczam, bo od kilku miesięcy nie mam nikogo. Tylko ten raz. No i wzięłam ellaone, żeby się choć trochę uspokoić, a jeszcze bardziej wariuję. Im dalej tym gorzej. Ale w takim wypadku ryzyka przecież nie ma.... W sumie nie wiem co zrobić z moją psychiką. Nie mogę przez to być w normalnym związku, zawsze rezygnuję, bo w końcu nie wytrzymuję strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo co ty , czyli paniczny strach przed ciaza , nic nie pomoglo branie tabletek anty , nic , zrezygnowalam z sexu bo strach mnie wykanczal , uspokuj sie bedzie dobrze zwlaszcza ze wzielas tabletke Ellaone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellaOne jest najbardziej skuteczna przyjęta jak najszybciej po niezabezpieczonym stosunku, należy jednak pamiętać, że nie jest to metoda do regularnego stosowania a jedynie w sytuacjach awaryjnych. Jeżeli odczuwasz paniczny lęk przed ciążą może warto sie skonsultowac z psychologiem? Więcej na ten temat pod linkiem: http://www.ponton.org.pl/pl/forum/temat/paniczny-strach-przed-ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, podczas stosunku ktory byl w 21 dniu cyklu pękła nam prezerwatywa... Tabletkę ellaone zjadłam 12 godzin po stosunku. Czy są szanse na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×