Odpowiedz na ten temat

EllaOne - proszę o opinie

• gościóweczka 2017.04.09 [12:30]
    Dwa dni i nadal nie odczuwam skutków ubocznych, ale to pewnie kwestia czasu.. Może chwilowo głowa mnie wczoraj bolała, ale tak to nic. Postaram się nie myśleć o tym temacie przez najbliższy czas, do testu, bo nie mogę zawalić swoich obowiązków :{
  • Zobacz także:

• gość 2017.04.10 [09:35]
    Własnie przede wszystkim o tym nie myśl. Może faktycznie nic Ci nie będzie a nawet jeśli to chwilę będziesz się slabiej czuć ale nic zlego sie nie stanie, nie martw sie ;*
    Ja dalej wyczekuje okresu chociaz juz mialam takie bolesci , ze myslalam , ze przyjdzie. smutas.gif
  • gość 2017.04.10 [12:49]
    Cześć dziewczyny, to znowu ja...
    Dzisiaj robiłam kolejny test, z porannego moczu, w 33 dzień cyklu, na 12 dzień po stosunku i wyszedł negatywny, ale i tak uważam, że nie jest on na tyle wiarygodny, żeby uwierzyć, że tabletka zadziałała i nie jestem w ciąży...
    Jeszcze parę dni czekania i naprawdę zwariuję, nie mogę się na niczym skupić, myślę tylko o jednym, wszystkie objawy traktuję jak ciążowe, w dodatku jak na złość wszędzie gdzie nie pójdę same kobiety w ciąży, ewentualnie z dziećmi... To już zakrawa pod paranoję, pomocy kochane!
    G.
  • tabletkaedupl 2017.04.10 [16:49]
    Tak jak każdy lek, ellaOne może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
    Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, mdłości, ból brzucha oraz bolesne miesiączkowanie.
    Kiedy pojawi się kolejny okres, będziesz wiedzieć, że pigułka ellaOne zadziałała. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj.
  • gość 2017.04.10 [18:50]
    cześc droga G
    Mam dokładnie to samo co Ty . sama się dziś na tym łapalam ... wszędzie brzuchy
    Ja jak zaszłam w ciążę z synem to jeszcze przed datą spodziewanej miesiączki robiłam i już wyszedł. Myślę, że jest on na 90% wiarygodny i nic się nie stało. Kiedy powinnaś mieć miesiączkę? Opowiedz swoją sytuację. Jestem z Tobą. Paula
  • gość 2017.04.10 [20:43]
    Ja chyba też zacznę wariować jednak, na razie nie z powodu ciąży bo nawet tydzień nie minął, ale ale... W piątek po gine krwawilam (w piątek też zabrałam tabletkę), teraz bawiłam się z chłopakiem paluszki poszły w ****** znowu krwawie... Przeraża mnie to. /// Co do testów, spokojnie! 12 dni to już naprawdę wiarygodny test!
  • gość 2017.04.10 [22:35]
    ja slyszałam, że jeśli doszło do zaplodnienia to przez tą tabletkę nie doszło do zagnieżdżenia i teraz Twój organizm to wydala i że wtedy dochodzi do krwawienia. Myślę, że jeśli tak jest i nie chciałaś być w ciąży to dla Ciebie akurat okej ale skonsultuj to lepiej z ginekologiem.
    Ja mam 3 dni do okresu, nie czuje zebym go miala dostac, ciagle sie leje ze mnie sluz nawet nie sluz tylko jakas woda. moje zycie sie nie kreci juz w okol niczego smutas.gif
  • gość 2017.04.11 [10:36]
    Cholera nie ładują mi się nowe posty :/
  • gość 2017.04.11 [16:57]
    Spokojnie. Ze mnie przez 5 dni przed okresem tez leciał śluz/woda, a okres dostałam terminowo smiech.gif Dziewczyny nie stresujcie się, bo to nic dobrego nie przyniesie oczko.gif Pozdrawiam
  • gość 2017.04.12 [09:49]
    ja tez mam wlasnie problem z nowymi postami.
    Ja wtedy brałam tabletki anty, teraz mam 7 dniową przerwę, więc okres po prostu muszę dostać. w ogóle się na to nie czuję smutas.gif .
    jestem wykończona tym myśleniem ... smutas.gif
  • gość 2017.04.13 [10:31]
    cześć kochane, dostałam dziś miesiączkę dajcie znać co u Was buziaki Paula
  • gość 2017.04.13 [13:12]
    Dziewczyny ta tabletka naprawde działa. Jeszcze 9 miesiecy temu bylam w tej samej sytuacji co wy .
    Musiałam wziasc ella One .martwiłam sie,że nie zadziała,do tego 2 dni po wzięciu jej pobolewał mnie brzuch i to przez 2 tygodnie ,czasem cos mi sie w głowie kręciło .wydzielina była jakas inna niz zazwyczaj .
    dopiero na forum przeczytałam by zbadac sobie szyjke macicy oczko.gif przed okresem jest otworzona oczko.gif no i to mnie uspokoiło usmiech.gif (do dziewczyn zartwiących sie..--- warto sprawdzic szyjkę oczko.gif ) .okres dostałam planowo , kolejne tez. dodam ze kochalam sie w dni plodne sama owulacja !!! dla mnie to był meksyk , partner skonczyl we mnie bo chciał dziecka a ja nie ....
    Teraz sie zabezpieczam ,inaczej bawiłabym pewnie 2-tygodniowego dzidziusia oczko.gif
  • gość 2017.04.14 [09:55]
    Twoja sytuacja przypomina moją. To samo środek owulacji, stosunek do samego końca. Też wzięłam Ellaone 12h po stosunku. Okres dostałam planowo, chociaż lecą ze mnie same skrzepy ... ale dostałam. Po tabletce też straszne kręcenie w głowie, krew z nosa . Ale chyba dobrze się skończyło. Myślę, że ta tabletka bardzo mi pomogła.
  • gość 2017.04.14 [10:03]
    No widzisz oczko.gif Tabletka działa ,choc jest mała ale ma silne działenie oczko.gif
    Dziewczyny ja nie slyszalam osobiscie by komus ta tabletka nie pomogla i nie ma co sie nakrecac ona naprawde dziala ja wzielam jakos w 14 h po stosunku .
  • gość 2017.04.14 [11:49]
    Jestem 7 dni od wzięcia tabletki i 8 od stosunku. Do tej pory o tym nie myslalam, nie miałam skutków ubocznych. Wczoraj wieczorem miałam opuchnięte powieki, teraz wgl wyglądam jak słoń.. nie wiem czy to od tabsy czy po prostu coś mnie podraznilo. Raczej nie jestem na nic uczulona..
  • gość 2017.04.14 [12:05]
    Pewnie Cię cos podrażniło oczko.gif tabletki nie maja nic z tym wspólnego usmiech.gif
  • gość 2017.04.14 [12:24]
    Ciężkie życie jezyk.gif Teraz poczekać kolejne 7 dni i zrobić teeeeeeestt!
  • gość 2017.04.14 [20:19]
    A posty dalej świrują :/
  • gość 2017.04.15 [21:29]
    Już wiem czemu się stresowalyscie.. czy po tygodniu moga dopiero wystąpić jakieś skutki odczuwalne po tej tabsie? Było git, a od dwóch dni te dziko opuchnięte oczy, dzisiaj ogólna słabość jakbym zaraz miała się osunac, czasami mam małe mdłości (ale nie tak że lecę do kibla), biegunka i coś typu zawroty głowy, piersi nabrzmiale jak przed okresem.. 10 dni temu miałam stosunek przed owulacja, 23h po tabletka, 22.04 mam dostać okres. Nie wiem co myśleć (?)
  • gość 2017.04.15 [21:51]
    Nie panikuj bedzie dobrze u mnie zadziałała tab . a tak jak wspomniałam wczesniej kochałam sie z w dniu owulacji , tosunek do konca.Objawy moga byc rozne i nie jest powiedziane,że wystepuja tydzien PO u mnie akurat zaczely wystepowac 2 dni PO przyjeciu tabletki widocznie u kazdej z dziewczyn moze inaczej wszytsko przebiegac.Jesli wystepuja skutki uboczne czyli tabletka dziala usmiech.gif
  • gość 2017.04.16 [22:12]
    Cześć wszystkim! Potrzebuję waszej pomocy... Jestem dosyć młoda, wiem, że trzeba się zabezpieczać, wiem jak bezmyślność może narobić szkód w życiu. Mam nieregularne miesiączki, ostatni raz okres miałam 21 marca 2017 . 10 kwietnia doszło między mną a chłopakiem do zbliżenia. Można powiedzieć, że wszedł we mnie i wyszedł ponieważ stwierdziłam, że jednak nie jestem gotowa, w dodatku nie miał na sobie prezerwatywy. Po 5-7 *****ch skończyliśmy stosunek. Do wytrysku nie doszło ale czytałam, że w preejakulacie także znajdują się plemniki. Tabletkę ellaone wzięłam w 49h od stosunku. 14.04 dostałam krwawienia które trwa do teraz. Nie mam pojęcia czy jest to okres czy skutek uboczny ponieważ okres powinnam dostać 18 kwietnia. Myslicie ze moge zajsc w ciaze? SZYBKA ODPOWIEDZ!!!!
  • gość 2017.04.17 [10:38]
    Mysle ze to okres oczko.gif zreszta jak nie było wytrysku to nie ma co sie martwić .
  • gość 2017.04.17 [13:08]
    Ja 5 dni do planowanego okresu, jednak obeszło się bez skutków ubocznych, miałam zapalenie zatok smiech.gif ciekawe jak będzie, oby planowo.
  • gość 2017.04.17 [13:11]
    A koleżanka wyżej może spać spokojnie, szansa na ciążę w tym przypadku to 1 na 10000
  • gość 2017.04.19 [22:09]
    Hej Dziewczyny,
    Ja tabletkę zażyłam w 47 h po stosunku- okres dostałam planowo. Stosunek był w samym środku dni płodnych więc może będzie to pocieszenie dla tych z Was, które się stresują skutecznością tabletki.
    Mam jednak pytanie do dziewczyn, które już wcześniej zażywały Ellaone. Czy kolejne miesiączki Wam się spóźniały, cykl się rozregulował? Dajcie znać bo boję się, że po tej tabletce cały mój cykl będzie mega rozregulowany,
    Pozdrawiam, M.
  • antsa 2017.04.20 [21:21]
    Hej kobitki
    Czy po tabletce dzien po miałyście jakies skutki uboczne
    u mnie sprawa wygląda tak: ok 11 dni temu kochałam się ze swoim chłopakiem najpierw chwilke bez gumy dosłownie może 5 ruchów i założł prezerwatywe miałam owulacje prawdopodobnie ale nie wiem w 100% bo niedawno odstawiłam antykoncepcje i mogłosię tam wszytsko jeszcze nieuregulowac no więc w trakcie roboty guma nam pękła mój luby nie doszedł w środku na szczęście bo z wrażenia sie mu odechcialo, ale prejaakulat mógł sie tam dostać, spanikowani zamówilismy tabletke dzien po którą wzięłam po 60h (tabletka do 120h) przedwczoraj zrobiłam test ciążowy zeby pozbyc sie nerwów i wyszedł negatywny ale dziś zaczeło mnie dziwnie kłóć w pod brzuszu/pochwie nie jestem w stanie dokłądnie określic i nacztała sie za duzo i zaczelam panikowac :/ co o tym sądzicie bez szyderstw prosze
    edytowano 2017.04.20 [21:34]
  • gość 2017.04.20 [22:35]
    Stosunek w dni płodne to największe ryzyko, dlatego wszystkie prawie świrujemy nawet po takiej "krótkiej akcji" smiech.gif Żeby test uznać za wiarygodny radziłabym zrobić 14 dni po stosunku z moczu porannego, a najlepiej dodać jeszcze ten 15.. Nie ma co się łudzić tym wynikiem. I jakoś trzymać nerwy na wodzy do kolejnego, pewnego testu, żeby nie opóźniła się upragniona przez nas miesiączka. Kłucie - ja miałam takie z 4 dni po wzięciu tabletki, wywnioskowałam że to pewnie opóźniona owulacja. Chociaż ja nigdy nie wiem z tym kłuciem ;D W sobote mam planowo dostać okres, staram się czekać spokojnie, i tak to co się stało to się nie odstanie smiech.gif W sobote rano zrobie test, żeby na 100% wiedzieć na czym stoje.
  • antsa 2017.04.21 [16:16]
    .
    edytowano 2017.04.21 [22:20]
  • antsa 2017.04.21 [16:23]
    No ja własnie zakupiłam dziś dwa testy i jakoś wytrwam do niedzieli i zrobie jezyk.gif zeby miec to pełne 14 dni jezyk.gif a okres powinnam dostac wlasnie w niedziele ale coś czuje ze po takiej dawce nerwów + tabletce troszkę się spóźni jezyk.gif ale czekam z niecierpliwością nawet jak będę go ciężko przechodzić to bede zadowolona z jego wizyty hehe
  • gość 2017.04.21 [22:13]
    Cześć dziewczyny
    Zawsze bylam pewna, że okres na pewno oznacza, że nie jest sie w ciąży. Jednak ostatnio się naczytałam o różnych krwawieniach, gdy dochodzi do zagniezdzenia zarodka i że zdarza się, ze jest ono podobne do miesiączki. Dlatego jak myślicie, czy możliwe jest zebym jednak byla w ciąży, pomimo, ze okres (najprawdopobniej) przyszedl w dniu, w ktorym mial przyjść, trwał 6 dni i byl tak samo obfity jak zawsze ? :/ nigdy nie bolał mnie brzuch w tamtych okolicach, a teraz bardzo :/ Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...