Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

Evra - skutki uboczne

Polecane posty

Hejka mam taki problem, Chodzi mi o skutki uboczne jesli któraś miała stosując plasterki Evra. Ja biore plasterki od 4 miesięcy ale dawniej miałam na podbrzuszu a teraz ostatnio miesiąc mam na ramieniu i zauważyłam u siebie bardziej uwidocznione żyły na dekoldzie i zastanawiam się czy od tego czy też poprostu przyczyna jest inna. Odpowiedzcie prosze szybko ja wiecie coś na ten temat. Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_19
A tak w ogóle jesteś zadowolona z tych plasterków?? Zastanawiam się nad rozpoczęciem antykoncepcji z nimi. Raczej polecasz czy odradzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia czy to moze byc skutek uboczny, u mnie wystapil bol piersi, trwalo to z tydzien, ale przeszlo. Polecam plasterki, faktem jest to ze sa drogie, i przy pierwszym plastrze wyklinalam na nie i w ogole, bo w zlym miejscu sobie przykleilam, bo faldki powstawaly i balam sie ze to moze jakos wplynac na ich skutecznosc, ale juz przy drugim bylo lepiej, a teraz w ogole nie pamietam ze go mam. Warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jestem zadowolnona, klej sie troche brudzi a jak masz na podbrzuszu to długa kompel nie wchodzi w gre. Jesli chodzi o ramię to mam teraz dylemat. Gdzie indziej nie stosowałam. Na poczatku bolały mnie troche piersi a dokładnie były wrażliwe ale to zazwyczaj przek okresem. Jedyny i dla mnie poważnyminus to na miesięczną kurajcię musze wydac 55-60 zł.Sa drogie to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_19
Warto spróbować?? Jeśli już, to ma być skuteczne, pewne, a nie jakieś eksperymenty..... Tzn.jakie miejsce jest najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jestem zadowolnona, klej sie troche brudzi a jak masz na podbrzuszu to długa kompel nie wchodzi w gre. Jesli chodzi o ramię to mam teraz dylemat. Gdzie indziej nie stosowałam. Na poczatku bolały mnie troche piersi a dokładnie były wrażliwe ale to zazwyczaj przek okresem. Jedyny i dla mnie poważnyminus to na miesięczną kurajcię musze wydac 55-60 zł.Sa drogie to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto sprobowac, sa pewne, gdyby to byly eksperymenty to by ich na rynku nie bylo, najlepszym miejscem jak dla mnie jest ramie, bo lezy idealnie, zadnych faldek, nie sciaga skory, zupelnie nic nie czu /w przeciwienstwie np gdy mialam na plecach/ faldki oczywiscie sa naturalnym zjawiskiem bo skora sie przeciez rusza, to prawda ze klej na brzegach sie brudzi i nie to moze nie wygladac zbyt estetycznie, a jesli sie troszke na brzegach odkleja to nic nie szkodzi bo tam i tak nie ma hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_19
Dzięki za odpowiedź:) Powiedzcie mi jeszcze, czy zanim Wam lekarz przepisał te plasterki, miałyście robione jakieś badania specjalistyczne (np. poziom hormonów, cytologię)?? Chodzi mi o to czy mogłabym je sobie tak po prostu brać, gdybym miała okazje kupić bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_19
Acha, to spoko. dzięki. Nie zaczęłyście np. tyć po nich?? Chyba ostatnie pytanie, nie będę już truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tylam po plastrach, po tabletkach zreszta tez nie, i nie slyszalam od innych dziewczyn ktore tez plastry stosuja zeby tyly, co niestety zdarzalo sie po tabletkach beata_19 badan przed ich stosowaniem tez nie robilam, jednak ja do ginekologa chodze co pol roku i robie regularnie badania co rok, ale nie powinno sie stosowac od tak antykoncepcji hormonalnej, bo ginekolog przeprowadza wywiad i wtedy decyduje czy mozesz czy nie, jezeli masz mozliwosc kupienia ez recepty to zapoznaj sie dokladnie z ulotka, ktora jest dosyc obszerna, ja bym Ci jednak radzila isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tylam po plastrach, po tabletkach zreszta tez nie, i nie slyszalam od innych dziewczyn ktore tez plastry stosuja zeby tyly, co niestety zdarzalo sie po tabletkach beata_19 badan przed ich stosowaniem tez nie robilam, jednak ja do ginekologa chodze co pol roku i robie regularnie badania co rok, ale nie powinno sie stosowac od tak antykoncepcji hormonalnej, bo ginekolog przeprowadza wywiad i wtedy decyduje czy mozesz czy nie, jezeli masz mozliwosc kupienia ez recepty to zapoznaj sie dokladnie z ulotka, ktora jest dosyc obszerna, ja bym Ci jednak radzila isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_19
Dzięki dziewczynki:) Co prawda byłam u ginekologa, ale tej pani sie niestety spieszyło i zlała mnie i moje pytania o pigułki / plastry. Wiem, że musze znaleźć lepszego lekarza. Wolałabym jednak plastry niż tabletki i miałam możliwość je kupić znacznie taniej od dziewczyny, która dostała po nich uczulenie (ma alergię na klej), nowe dwa opakowania. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withheld
hej dziewczyny, je też używam plasterków od jakiegoś czasu, w sumie wszystko było ok, ale raz nie zrobiłam sobie przerwy i zaczęłam następne opakowanie plasterków zamiast 7 dni przerwy. no i przez to dostałam plamienia. czy coś takiego też wam się zdarzyło? stosowałyście te plasterki bez robienia przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
UWAGA DLA OSOB ZAMIERZAJACYCH ZMIENIC METODE ANTYKONCEPCJI NA PLASTRY: Z CALEGO SERCA NIE POLECAM STOSOWANIA TYCH PLASTROW W PRZYPADKU CZESTEGO KORZYSTANIA Z BASENU (ja plywam dwa razy w tygodniu po 1,5h i stracilam w ciagu trzech wizyt dwa plastry)... CO DO SKUTKOW UBOCZNYCH MUSZE PRZYZNAC, ZE JESTEM ZADOWOLONA I RACZEJ NIE DOZNALAM NICZEGO (poza oczywiscie ich utrata) PRZYJEMNEGO ! :-) OGOLNIE JEST OK! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
UWAGA DLA OSOB ZAMIERZAJACYCH ZMIENIC METODE ANTYKONCEPCJI NA PLASTRY: Z CALEGO SERCA NIE POLECAM STOSOWANIA TYCH PLASTROW W PRZYPADKU CZESTEGO KORZYSTANIA Z BASENU (ja plywam dwa razy w tygodniu po 1,5h i stracilam w ciagu trzech wizyt dwa plastry)... CO DO SKUTKOW UBOCZNYCH MUSZE PRZYZNAC, ZE JESTEM ZADOWOLONA I RACZEJ NIE DOZNALAM NICZEGO (poza oczywiscie ich utrata) PRZYJEMNEGO ! :-) OGOLNIE JEST OK! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
UWAGA DLA OSOB ZAMIERZAJACYCH ZMIENIC METODE ANTYKONCEPCJI NA PLASTRY: Z CALEGO SERCA NIE POLECAM STOSOWANIA TYCH PLASTROW W PRZYPADKU CZESTEGO KORZYSTANIA Z BASENU (ja plywam dwa razy w tygodniu po 1,5h i stracilam w ciagu trzech wizyt dwa plastry)... CO DO SKUTKOW UBOCZNYCH MUSZE PRZYZNAC, ZE JESTEM ZADOWOLONA I RACZEJ NIE DOZNALAM NICZEGO (poza oczywiscie ich utrata) PRZYJEMNEGO ! :-) OGOLNIE JEST OK! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
UWAGA DLA OSOB ZAMIERZAJACYCH ZMIENIC METODE ANTYKONCEPCJI NA PLASTRY: Z CALEGO SERCA NIE POLECAM STOSOWANIA TYCH PLASTROW W PRZYPADKU CZESTEGO KORZYSTANIA Z BASENU (ja plywam dwa razy w tygodniu po 1,5h i stracilam w ciagu trzech wizyt dwa plastry)... CO DO SKUTKOW UBOCZNYCH MUSZE PRZYZNAC, ZE JESTEM ZADOWOLONA I RACZEJ NIE DOZNALAM NICZEGO (poza oczywiscie ich utrata) PRZYJEMNEGO ! :-) OGOLNIE JEST OK! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
UWAGA DLA OSOB ZAMIERZAJACYCH ZMIENIC METODE ANTYKONCEPCJI NA PLASTRY: Z CALEGO SERCA NIE POLECAM STOSOWANIA TYCH PLASTROW W PRZYPADKU CZESTEGO KORZYSTANIA Z BASENU (ja plywam dwa razy w tygodniu po 1,5h i stracilam w ciagu trzech wizyt dwa plastry)... CO DO SKUTKOW UBOCZNYCH MUSZE PRZYZNAC, ZE JESTEM ZADOWOLONA I RACZEJ NIE DOZNALAM NICZEGO (poza oczywiscie ich utrata) PRZYJEMNEGO ! :-) OGOLNIE JEST OK! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zużyłam tylko jedno opakowanie i więcej już żadnego nie nakleję. Dostałam takiego uczulenia, że do taj pory nie mogę dojść do siebie. Ciągle jeszcze wychodzą mi jakieś bombelki, które POTWORNIE swędzą, a mam je na nogach, pośladku, na którym był ostatni plaster, na piersiach brzychu i ostatnio w okolicy szyi. Wygląda to okropnie :( A przy pierwszym plasterku byłam z nich taka zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u ginekologa i zapisal mi plasterki, bo po Novynette zaczelam tyc, mam nadzieje ze plasterki beda OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
ile kosztują te plastry?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczynki czy ktoras z was przytyla po plasterkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withheld
ja na szczęście nie utyłam, a płacę za plasterki 55 zł (warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×