Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka smutna

fotel u ginekologa

Polecane posty

Gość taka smutna

Wiem, że głupie pytanie, ale jak się siada na te fotel u gina? Przeraża mnie to dziwnie jakoś. Chodzi mi o to czy można adepnać na ten stoień z przodu fotela czy jak? :( Proszę, nie śmiejcie się. Nie kazdy ma dość odwagi. Ja jestem straszna bojdusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka smutna
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nie bądź smutna
w razie co, ginekolog Ci powie jak masz się ułożyć na tym "pilocie".Fotele są różne - albo masz specjalne strzemiona jak napisała koleżanka i wkładasz w nie stopy albo są po bokach takie jakby "poddpórki" pod kolana. Nisko pupa i postaraj się rozluźnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdejmuje po co
pamietam jak poszlam pierwszy raz polozylam sie a on do mnie paluszkiem kiwal mowic nizej nizej nizej myslalam ze ze smiechu wybuchne i tak minely obawy przed ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero krempacji
to przeciez tylko zwykly facet napewno widok mlodej laski z rozlozonymi nogami nie zrobi na nim wrazenia...gdziezby tam..he he.Jak to dobrze ze kobitki nie jestescie naiwne i chodzicie do facetow,a irytuje was gdyby ten sam gosciu slinil sie na widok waszej dupy na plazy np. no ale w sumie w skarpetkach to niema wsydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dla ciebie-
a ty zazdrościsz temu lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska 27
ale żeby usiąść to wchodzic się od przodu?on ma jakieś podpórki na ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska 28
ale siada się na nim od przodu czy jakoś od boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońolka
ja jak usiadłam na fotelu to gin do mnie mówił -pośladki do mnie no to się przysunęłam z tyłkiem a on dalej -pośladki do mnie no to znowu boże, jakie to dla mnie upokarzające :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój gin też
tak do mnie mówił i tez sie wtedy bardzo głupio poczułam..z 4 razy mi tłumaczył,że posladki do mnie,a ja całym tylkiem się wysuwałam zamiar podnieśc biodrea do gówy i wysunąć do przodu;D heheh:) tak wchodzisz z przodu fotela,na taschodzek,siadasz tyłkiem na dotelu kładziesz sie i zadzierasz nogi na te uchwyty... a po co wam uchwyty na ręce?ręce trzymasz wzdłóż ciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój gin też
tak do mnie mówił i tez sie wtedy bardzo głupio poczułam..z 4 razy mi tłumaczył,że posladki do mnie,a ja całym tylkiem się wysuwałam zamiar podnieśc biodrea do gówy i wysunąć do przodu;D heheh:) tak wchodzisz z przodu fotela,na ten schodzek,siadasz tyłkiem na dotelu kładziesz sie i zadzierasz nogi na te uchwyty... a po co wam uchwyty na ręce?ręce trzymasz wzdłóż ciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
głupie bo głupie ale mam nadzieję że ktoś mi odpowie zamiast wyśmiać. do tej pory byłam tylko raz badana na "samolocie" i to był taki fotel na którym były uchwyty które wkładało się kolana, noi podpórki pod stopy. wtedy to była moja pierwsza wizyta i gin mi wszystko wytłuamczył. od tamtej pory bywałam w gabinetach gin sporo razy ale za każdym razem miałam robione usg a badania nie, noi mam tylko to jedno doświadczenie za sobą sprzed dwóch lat. niedługo idę znowu tym razem do innego lekarza byłam już w tym gabinecie widziałam ten nieszczęsny fotel i nie wiem jak na nim usiąść a czeka mnie badanie. wklejam tu link, powiedzcie mi czy te oparcia są na stopy czy tam się wkłada całe łydki a stopy zwisają? nie chce z siebie zrobić idiotki :( http://ginekolog.med.pl/photos/gabinet.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na łydki
uginasz kolana i opierasz łydki tak żeby wygodnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
aha, czyli stopy zwisają. dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badera
takie pytanie to tylko facet mógł zadać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D w sumie słuszne pytanie... ja jakoś się nad tym nie zastanawiałam jak szłam pierwszy raz... bardziej czy załozyć spódnice czy spodnie, czy zdjać skarpetki, no i co ten lekarz sobie o mnie pomyśli! .... :D:D:D:D:D itd. A na fotel siadłam normalnie, na stołeczek ten, potem dupa na fotel, połozyłam sie, założyłam nogi tam gdzie trzeba i juz :D:D oczywiście (do dzisiaj!) sławne - do mnie, pupą do mnie zjechać :P:P Teraz juz się nie zastanawiam czy założyć spodnice - bezsensuuuu wszedzie tak radzą! A i tak gacie zdejmuje i rozkłądam nogi, więc dla mnie ta spódnica żeby przejść kilka metrów do fotela z zakryta dupą to bezsensowne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario038
Kuwa laski jestem facetem i byłem pierwszy raz u gastrologa z racji problemów, taki sam fotel, czyli nogi na pagony, gdzie tu problemy o których piszecie ze wsiadaniem wysiadaniem czy Bóg wie jeszcze z czym żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario38
O proktologa mi chodziło, sorry za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×