Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czopek

gałki propolisowe dopochwowe

Polecane posty

Gość czopek

jakie macie opinie na ich temat??, podobno są dobre wiec sobie dzis kupiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapula
miałam dokładnie to samo co poprzedniczka więc nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaaa
istna tragedia 10 sekund po założeniu myślałam że zwariuje, piekło swędziało, paliło żywym ogniem, nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
a ja niby sie ok czulam, ale po drugiej nocy zobaczylam troszke krwii wiec zdecydowalam sie na odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa85878
a u mnie wszystko ok :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda
mnie wyleczyły,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1000
ja do stałam także strasznego uczulenia odradzam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wrazenie ze
Hej:) W ulotce jest napisane o tym, ze nie nalezy podawac osobom uczulonym. Ja przyznam, ze kiedys bardzo mi pomogly ( w gojeniu sie nadzerki) Po zalozeniu odczuwa sie jakies 10 - 15 minut pieczenia, ale pozniej wszystko ustepuje i mnie przynajmniej bardzo pomaga POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...po zaaplikowaniu uczucie wypalania...ehh okropienstwo :) ale pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
słuchajcie, lekarka mi kazała cos takiego przyjmowac na nadzerke, ale jak to sie nazywa? tzn jak poprosic o to w aptece (lekarka powiedziala tylko,ze to z propolisem i pomaga w gojeniu nadzerki) i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy co komu jest
Na infekcję bakteryjną zadziałały super, jak zaczynała mi się grzybica i jeszcze nie wiedziałam, że to to i użyłam takiej gałki to myślałam, że zwariuję. Piekło okropnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
Ja jestem zadowolona nawet:) Jestem po pierwszej aplikacji propolosu... Nic nie piekło i nie swędziało... Tylko trochę dzisiaj rano.. ale zaraz posmarowałam się clotrimazolum:) Jest dobrze jak narazie:) Tylko strasznie brudzi bieliznę!!! Nie wiem czy mi sie uda doprać.... Polecam:) Gałki z propolisem kosztują ok 10 - 12 zł.:) Pozdrawiam wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAHA
Jak piecze tzn ze dziala. Ja nie jestem uczulona na propolis, pomogl mi w sprayu na gardlo a w kremie na zapalenie sromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka1160
Kobiety gdzie mozna te gałki propolisowe kupić. Mieszkam w Trójmieście i nie ma ich w żadnej aptece. Kiedyś je używałam są super na bardzo długo mi pomogły jak zaden inny lek. Przez pierwsze 15 minut piecze, apotem juz tylko ulga. Trzeba to przetrwać, aby był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelawyczekujacamama
Witam, podejrzewam że jestem w ciąży. Lekarz stwierdził u mnie zapalenie macicy, czy coś takiego. Moge na to brac Natamycynę, gałki propolisowe i lacto lady? Dodam że nie mam uczulenia ani nic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiarygodna
szczerze polecam. pomaga 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla20z
Są naprawdę super ja mam infekcje grzybiczą wydzielał mi się dziwny i nie przyjemny śluz czułam się niekomfortowo do tego nieprzyjemny zapach. Biorę 9 dni a już są rezultaty do tego stosuje maść clotrimazolum. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga227
Ja mam uczelnie na propolis więc ich nie kupowałam, zdecydowanie bardziej preferuje probiotyki dopochwowe np. lactovaginal, odbudowują mikroflorę i chronią przed infekcjami. Stosuje go profilaktycznie np. kiedy zażywam antybiotyk, kiedy poczuje jakieś pieczenie, po okresie bo wtedy mikroflora jest osłabiona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Ja kiedys kupiłam sobie te gałki propolisowe i jak później powiedziałam o tym lekarce to stwierdziła mi, że to jest kumulacja wszelkich alergenów, po prostu bomba. I ze jesli cos mi sie zaczyna dziac to mam zakładac nawet 2x dziennie Lactovaginal, bo on ma dokładnie te bakterie, których brakuje w mikroflorze pochwy czu=yli pałeczki kwasu mlekowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety te gałki są ziołowe więc nie każdemu mogą służyć.Jeśli ktoś ma skłonność do uczuleń to musi uważać.probiotyki to dobra alternatywa.Ja ostatnio stosowałam dopochwowo invag i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wiem czy to uczulenie czy wszystko w porządku. zastosowałam te czopki na noc pierwszy raz. obudziłąm się po 1,5 godziny i strasznie mnie swędziało i piekło, posmarowałam to maścia taką jakaś mam na swędzenie i przeciwbakteryjną i przestało, ale po kolejnym 1,5 godizny powtórka, ale nieco lżej i udalo mi się zasnąć, teraz spokój, tzn rano i w ciągu dnia, na noc chciałam wziąć koleny ale teraz nie wiem.... czy to normalne czy raczej uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj kupiłam i mam zamiar użyć na noc...uczulenia na propolis nie mam, także powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli po gałkach propolisowych macie jakieś reakcje uboczne to lepiej ich więcej nie stosować-już lepiej probiotyk dopochwowo-np.lactovaginal.A przy swędzeniu pomocny będzie clotrimazol.Napewno takie silne swędzenie po tych gałkach nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam i polecam...dokładnie na początku piecze, ale po chwili przestaje :) Mnie także pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie biore te galki i nic po nich nie czuje , zadnego pieczenia a bralam wieczorem i rano i mam katar sienny i uczulenie na chemiczne detergenty. Narazie mi nic niejest . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY WIĘCEJ!!!Zaczęło mnie coś piec swędzieć więc poszłam do apteki, doradziła mi babka propolis.Pierwsza aplikacja ok po 3, 4 globulkach po prostu masakra!!Jakby mi ktoś rozciął wszystko w środku i do tego pojawiły się plamki krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1478
Wiele osób jest uczulonych na propolis więc jest to trochę ryzykowane aby aplikować dopochwowo potencjalny alergen. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyku np. dopochwowego invagu, który zawiera aż 3 szczepy bakterii kwasu mlekowego, który uzupełniając mikroflorę chroni nas przed infekcjami. Można zrobić sobie pełną 7-dniową kurację lub stosować co kilka dni profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną sytuację jak poprzedniczki! Zakupiłam propolis i już po pierwszym zastosowaniu zaczęło się piekło! Piecze, swędzi i puchnie. Nie miałam pojęcia, że jestem uczulona na propolis dopóki, niestety już po fakcie, mama powiedziała mi, że gdy byłam dzieckiem strasznie uczuliła mnie maść z propolisem. Jeżeli ktoś nie ma pewności to nie polecam, lepiej stosować coś, co nie wywołuje reakcji alergicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma tendencję do uczuleń to musi uważać na takie specyfiki.Mnie tak kiedyś mocno uczuliły nasiadówki z kory dębu, a jestem typem alergika.Od tamtej pory unikam ziołowych i tym podobnych produktów/kosmetyków.A na swędzenie,pieczenie itp pomaga clotrimazolum i invag dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×