Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiczka0224

Gdzie dokładnie "włożyć" tą tabletkę?

Polecane posty

Mam dość ważne pytanie, może tylko dla mnie. Nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Czy tabletkę dopochwową (probiotyk ginekologiczny) należy włożyć do pochwy czy aż w szyjkę macicy? Może to głupie, ale nie mogę się wyleczyć z upławów i być może źle aplikuję tabletkę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tabletka jest dopochwowa, a nie domaciczna. Na ulotce nie pisze jak stosować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś 3 lata zmagała się z upławami to byś szukała przyczyny we wszystkim, ja już nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pochwy wystarczy. Ani nie za blisko ani nie za daleko. Spokojnie. Tak przy okazji. moja kuzynka miała upławy. Chodziła ze mną do ginekologa od 18 roku zyci. Brała setki leków, miała setki badań i w końcu dała sobie spokój. nic ją nie boli. Badania ok, cytologia ok. Ma dwoje zdrowych dzieci..może warto to zostawić i kontrolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wkładać jak najgłębiej do pochwy. Przecież do macicy nie da się tego wepchnąć. Jeżeli sięgniesz aż po szyjkę, to można i tam. Chodzi o to, żeby lek jak najdłużej pozostał w pochwie. Jak włożysz globulkę zbyt nisko, to szybko wypłynie jak tylko się rozpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz dokad paluszek siega a potem wpusc w norke kitke twojego faceta, on juz ci ja dalej popchnie - tableteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada222
Czy oprócz upławów masz jakieś dolegliwości?? Pieczenie, swędzenie?? Jeśli nie to widocznie taka jest Twoja uroda. Kiedy byłam w okresie dojrzewania śluzu było więcej, teraz jest prawie nie zauważalny na bieliźnie. Probiotyk dopochwowy np. invag wkładaj na głębokość palca wskazującego, najlepiej na noc, kuracja nim trwa 7-dni, można go również stosować profilaktycznie np. po okresie kiedy ilość bakterii lactobacillus zmniejsza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tabletki dopochwowe, jak sama nazwa wskazuje, wkłada się możliwie jak najgłębiej DO POCHWY.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×