Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusia_a_a

gdzie kupić tab anty bez recepty?

Polecane posty

Gość marusia_a_a

jak w temacie gdzie dostanę tabletki antykoncepcyjne bez recepty? chcę zmienić na inne, ale wizytę mam dopiero za kilka miesięcy chodzi mi o syndi 35 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kind_of_blue
jak to za parę miesięcy?! czy jeśli miałabyś jaką infekcję, też czekałabyś tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_a_a
nie mam infekcji :/ a szkoda mi 70 zeta na wizytę po samą receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden farmaceuta nie da Tobie tabletek bez recepty!!!! O tym możesz zapomnieć. Masz dwa wyjścia albo zabezpieczać się inaczej lub stracić te 70 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia_a_a nigdzie nie dostaniesz bez recpety- wez Ty sie puknij w glowe za przeproszeniem, a tak w ogole nie musisz czekac tyle czasu, tylko idziesz do swego gina, po recepte, tak jak zawsze i mowisz jej ze, np tamte sie skonczyly i wcale nie musisz placic tych 70zł bo nie jestes na wizycie, a z reszta dlaczego chcesz zmienic, bez wiedzy Twego gina? ja jak ide po recepte to nie place, 50zł za to ze wypisuje- nic nie place, tylko dzwonie do niej i mowie o co chodzi, a ginekolog mi odpowiada, abym wpadla i jak beda Panie w poczekalni to mam wejsc po pacjentce, co wlasnie wyszla i powiedziec o co chodzi to wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_a_a
nie wiem o co tyle krzyku? w Hiszpanii kupowałam normalnie tabletki w aptece bez recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz pod uwagę że jesteś w Polsce tu jest ina kultura,inne obyczaje,inne przepisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Ci powiem, zę kupisz bez recepty. Ja kupowałam cilest w jednej aptece bez recepty i teść teraz teściowej też kupuje. Ale to zależy od szefowej apteki. MusiałaBYŚ POPYTAĆ W SWOIM MIEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże aleś ty durna... A nie przyszło Ci do głowy, że ten " bachor" jak nazywasz moje dziecko był planowany kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dla Ciebie dziecko jest wtedy dopiero jak się urodzi... Szkoda czasu na dyskusje z tobą. Do książek lepiej usiądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_a_a
Wiem, że można dostać receptę na pół roku. Wiem, ze generalnie nie sprzedają bez recepty :-) nie unikam ginekologa, ale chciałam oszczędzić te kilka dych. Mieszkam chwilowo w innym mieście, więc wizyta "tylko po receptę" odpada. Widziałam w sieci ogłoszenia osób, które chcą odsprzedać niepotrzebne im tabletki, ale akurat nie widziałam ogłoszeń o syndi, więc myśałam, że może tu przypadkiem znajdzie się ktoś taki. Wiem też, że często można dostać tabletki spod lady bez recepty, ale syndi to stosunkowo nowe tabletki i nie udało mi się ich nigdzie dopaść na lewo. Dziękuję za zainteresowanie :-) ale ten temat wywołał sporo niepotrzebnej agresji, więc to był chyba zly pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABIE TAK POTRZEBNY FACET JAK RYBIE ROWER:) - to mówi o Tobie wszystko :) a bachorem to jesteś Ty :) Pewnie wpadką byłaś bo po kimś to masz, że nie lubisz dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w mieście
też w niektórych aptekach sprzedają bez recepty...a jak naściemniasz że dzisiaj musisz wziąść tabletke a zapomniałaś że już nie masz recept to dzadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij Ci w oko :P Byłam planowana, nie tak jak ten twój bachor :D ha, ha, ha :D boż.... masz głowę za blisko dupy i ci się chyba wszystko pomieszało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słownik sobie kup a potem pogadamy niewykształcony ciążowniku :D ale wieśniary na kafe... czad :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nauki dzieci
ale rozmowa na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia, bo to nie są cukierki. Zaczniesz brać na własną rękę, a za dwa lata będziesz tu zakładała tematy \"tabsy to świństwo, nie mogę dojść do siebie ani zajść w ciążę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooookladnie nomina i juz wiem dlaczego sa takie opinie, bo kretynki- obrazajcie sie i krzyczcie, ale tak dokladnie takie jestescie, te ktore, tak robia jak zalozycielka watku, a co to pigulki antykoncepcyjne to jakies cukierki i mozna je sobie brac od tak? bez konsultacji? NIE ale skoro z pelna glupota i swiadomoscia tak robicie, to powodzenia w zajsciu w ciaze, albo klopotami na tle wlasnego cyklu, a jesli potem bedziecie mialy jakies problemy, to nie zakladajcie idiotycznych watkow, ze tabletki sa \"be\" skoro same nie potraficie ich uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralasia
przepraszam bardzo. A od kiedy ginekolog się przykłada do roboty? Zada 3 pytania i cześć jeśli jest wszystko ok. Robić badanie? Komu się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678910880509
bo to jest kurwa wymysl farmaceltow....eh... mi ostatnio ginekolog powiedzial ze wiekszosc tabletek anty nie sa refundowane a co za tym idzie nie powinny byc wypisywane na recepcie. wiec nie zucajcie sie na ta dziewczyne bo wydaje mi sie ze macie jakis nieobeznanych lekarzy. co najsmieszniejsze lekarz wypisal mi tabletki na zwyklej kartce i przybil pieczatke i powiedzial ze w aptece musza mi to przyjac poklucilam sie poklucilam odwolalam do praw konsumenta itd itd. i z bolem serca mi przyjeli ta karteczke i sprzedali tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mi ostatnio ginekolog powiedzial ze wiekszosc tabletek anty nie sa refundowane a co za tym idzie nie powinny byc wypisywane na recepcie" Ten lekarz to debil. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Nie chodzi o refundację tylko wpływ na zdrowie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki antykoncepcyjne bez recepty kupuję na womenhelp org, mają bardzo tanio i szybka przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka nowo otwarta apteka koło ronda Wiatraczna jak Namex. Nie wiem, czy ktoś tam był już? Ja niedawno byłam i wrażenia mam pozytywne. Tanio, dużo promocji, w ogóle przyjemny wystrój lokalu i sama obsługa. Syliamrol można niedrogo dostać, ja zapłaciłam niecałe 8 złotych, gdzie normalnie płacę ponad 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że kupisz tabletki antykoncepcyjne bez recepty czy się komuś to podoba czy nie. Przeźmierowo pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×