Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaa24

Gdzie mierzyć temperaturę?

Polecane posty

Gość onaaa24

Pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Ale pytam serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
eeee to wtedy sobie podaruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opulka
w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Nie, coś ty. Po prostu już się zakręciłam z tym mierzeniem, jeśli miałabym to robić normalnie, to jeszcze bym na to poszła. Wolałam się upewnić :P Chyba jednak poczekam, w niedzielę mam dostać @. Nie będę się tak wygłupiać, żeby sobie w ci... mierzyć temp. Aż takiej schizy jeszcze nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia33
onaaa24 - jaki masz termometr i jaki jest cel pomiaru - pytam poważnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Chodzę po tematach związanych z ciążą, zastanawiam się czy w niej nie jestem i tak sobie czytam właśnie o mierzeniu temperatury. Ponoć można wykryć ciążę również w ten sposób. NPR jest mi obce, 8 lat stosowałam tabletki i teraz odstawiłam, chcemy mieć z mężem dziecko. Stąd pytanie ;) A to trzeba mieć jakiś specjalny termometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Oj dobra, może pytanie rzeczywiście głupie, ale wczesniej nie miałam z tym styczności (nie było takiej potrzeby). To ja sobie lepiej google odpalę i poszukam, tam się dowiem bez głupich komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
pod pachą niskie są temepartury, ja mierze w pochwi w"cipie" :) jeśli chodzi o NPR to metoda na zrobienie dzidziusia jest super :) temperatura jest bardzo dokładna i dostrzegam to co potrzebuję do próby o dzidziusia,już się udało Można jeszcze w ustach-w tym samym miejscu,pod językiem najlepiej zanim wstanie się z łóżka-nie można wtedy niczego się napić przed zmierzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Dzięki dziewczyny za pomoc, jestem w mprze cienka jak barszcz. Wiem, że im większa temperatura, tym większa szansa. Ja podejrzewam u siebie ciążę, na razie czekam na @. Jednak gdybym teraz zaczęła mierzyć, czy mogę na tej podstawie mieć informację, czy coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Jadzia, dla Twojej wiadomości - tabletki odstawiłam w listopadzie, minęło pół roku i mogę starać się o dziecko. Bez obaw, że urodzą się 3jaczki z wadami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Nie dziękuję, żeby nie zapeszać :) Mierzenie temp. w pochwie wydawało mi się trochę desperackie, ale jeśli polecacie to warto odstawić uprzedzenia i zacząć działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia33
wzrost temperatury może być też spowodowany innymi czynnikami - jeśli dużej będziesz mierzyć regularnie - lepiej poznasz swój organizm - powodzenia i pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
chyba naprawdę zielona,ja w ciąży byłam a temperatura nie była tak jak piszą w internecie ponad 37 stopni. Ważne by był skok w temperaturach np.podam kilka moich temperatur kilka dni z wykresu obecna ciąża 36,6 36,5 36,6 36,6 36,4 owulacja 36,7 początek fazy lutealnej 36,9 37,0 37,1 37,1 37,0 poprzednia ciąża 36,5 36,6 36,6 36,4 owulacja 36,7 poczatek fazy lutealnej 36,9 36,9 36,9 36,9 i czym dłużej jest podwyższona temperatura tym większe szansę a nie czym wyższa ;) po kilku cyklach zaobserwowałam że u mnie faza wyższych temperatur wynosi 13 dni ,jeśli wyższe temperatury wykazały wydłuzenie jej to byłam pewna dziecka-2 razy tak miałam chociaż już 1 malenstwo straciłam tereaz jestm w drugiej ciąży i mam nadzieję,że już problemów nie będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Wstyd się przyznać, ale naprawdę jestem w tym mega zielona, bo wcześniej nie miałam potrzeby tego znać. Czytam właśnie strony na temat npr, dosyć to skomplikowane, ale tak jak każda nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
Jeszcze mam pytanie, od kiedy najlepiej zacząć mierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka24
Saleminka, powiedz mi jeszcze, czy naprawdę wysokie temperatury oznaczają ciążę? Np. zmierzyłabym jutro, pojutrze - czy wysoka temp. może sugerować, że to ciąża? Sorki za zawracanie głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka24
To ja, onaa niestety jak chciałam wysłać posta to wyskakiwało mi hasło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Jadziu - nie srasz bezpodstawnie. Za wady u dzieci odpowiedzialny jest w szerokiej mierze genotyp rodzica, czasem czynniki zewnętrzne ale NIGDY gospodarka hormonalna - więc mylisz pojęcia.Natomiast ciąża mnoga to zwiększone ryzyko - a nie pewnik - i tylko w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek.Nie ma żadnego dowodu, że kiedykolwiek przyjmowane hormony wpływają na wady u dziecka w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×