Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majeczkaaaaaaaaaa

ginekolog - KATOWICE

Polecane posty

Gość Majeczkaaaaaaaaaa

Czy zna ktoś może dobrego ginekologa w Katowicach ( najlepiej na NFZ-cie , ale nie koniecznie) , oprócz tego ze powinien być kompetentny i miły , zeby miał bardzo dobre warunki: gabinet ze wszystkimi sprzetami. A jak znacie to również moze być jakaś POŻĄDNA klinika z terenu śląska w której można rodzić np. w wodzie i z ładnymi małymi pokojami po porodzie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
dr spyra przyjmuje w przychodni graniczna. tel. 255-49-49 gabinet jest po remoncie, posiada m.in usg dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi***
Dr Ewa Barczyk-Borkowska - miła, kompetentna, od 7 lat chodzę do niej, bardzo profesjonalna lekarka. K-ce Kościuszki 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. Damian Osiecki, przyjmuje w przychodni na Dworcowej, bardzo dobry lekarz. Kolezanka ostatnio byla u doktora R. Spyry i tez go sobie chwalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvkmfgkvmfgkmgfkmb
Moze ktoraz z Was jeszcze poleci dobrego ginekologa ( nalepiej oczywiscie na NFZ) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do kliniki w szpitalu kolejowym do dr Kuczery jest bardzo fajny wszystko wytłumaczy no i w szpitalu są wszystkie rzeczy potrzebne do badania on również przyjmuje porody w tym szpitalu więc bardzo możliwe że jesli bedzie ciebie prowadził to przyjmnie ci tez poród przyjmuje tylko w środy od 9:00-13:00 ale są tam też inni lekarze też bardzo fajni przyjujacy w inne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhjhkj
Wystarczy mi tylko karta Chipowa zebym ise tam zapisala??? Rozumiem ze przyjmuje bezplatnie ( pytam dla pewnsoci bo koleznka ktora jest z Krakowa byla raz na wizycie w szpitalu a pozniej musial juz chodzic do tej samej Pani ginekolog ale prywatnie:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz tam normalnie z karta chipowa i zakladasz kartoteke nic nie płacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dr. Damian Osieckiego to byłam u niego na pierwszej wizycie Bardzo dobry lekarz jednak liczyłam że że uda mi się jedynie porozmawiać bez badań na temat bolesnych miesiączek(jeszcze nie współżyłam) .Jednak wykluczył taką sytuacje i i przeprowadził normalne baania ginekologiczne łącznie z USG przezpochwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
Najlepszy, najbardziej kompetentny, do tego strasznie miły z poczuciem humoru dr Tomasz Ślęczka. Przyjmuje w Prywatnej Klinice Położniczo-Ginekologicznej na os. Odrodzenia w Katowicach. FULL SERVICE, profesjonalnie, miło. Lecze się u niego od ponad 4 lat. Niejeden zabieg, niejeden problem, zawsze można zadzwonić na kom. Ale przyjmuje tylko prywatnie. 032 257 03 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
Hey:):) A czy znacie może lekarzy z przychodni nr 3 na ulicy PCK?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia84
Ja chodzę do ginekologa w szpitalu kolejowym na Ligocie. Dotychczas leczył mnie dr Kuczera. Byłam bardzo zadowolona, naprawdę profesjonalny i w dodatku sympatyczny lekarz. Wszystko tłumaczy, nie trzeba go ciągnąć za język. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam i odpowiedział na każde pytanie. Niestety wczoraj byłam zmuszona iść do dr Borkowskiej (również w tym szpitalu). Zostałam potarktowana strasznie. Czułam się poniżona przez całą wizytę i jeszcze do wieczora, na wspomnienie wizyty, miałam łzy w oczach. Lekarka sama z siebie nie udziela żadnych informacji. Jeśli ją o coś zapytać odpowiadała, że nie wie, w dodtku tonem pełnym pretensji, że ja śmiem ję o coś pytać. Chamskie odzywki na porządku dziennym. Zero prywatności, drzwi do gabinetu były ciągle otwarte, położna wchodziła i wychodziła kiedy chciała, przy czym brała czynny udział w moim wywiadzie i badaniu. Wtrącała swoje 3 grosze, mimo iż zupełnie nie była potrzebna. Widać, pani doktor nie lubi być sam na sam z pacjentką. Oczywiście pozbyła się nie z gabinetu jak najszybciej się dało. Jednym słowem byłam w szoku. Wiecej tam nie pójdę. To była tylko zwykła wizyta. Jeśli miałabym rodzić pod jej opieką, zwariowałabym ze wstydu i złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia k-ce
ja też polecam - dr Tomasz Ślęczka, przyjmuje prywatnie na Łubinowej 3 w Katowicach w prywatnej klinice. Wizyta jest płatna, ale wszystkie zabiegi i porody już na kasę chorych. Ja miałam zabieg laparoskopi, szybko, profesjonalnie i z humorem. Po kilkuletnich poszukiwaniach ginekologa i wielu błędnych diagnozach ze strony niekompetentnych lekarzy, w końcu trafiłam na odpowiedniego. Polecam, ale kalendarz wizyt ma bardzo oblegany, więc spieszcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
dr Gajdeczka na ul. misjonarzy oblatów... Lekarka super, miła i sympatyczna do tego bardzo profesjonalna. Niestety wyposarzenie gabinetu pozostawia wiele do życzenia :O a szkoda ... Chyba nic wiecej nie mozna sie spodziewac po przychodni nfz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eff
a jakiś gabinet w Sosnowcu znacie? nie jestem z tych okolic i przebywam tu tylko przez kilka dni w miesiącu.. i akurat skończyły mi sie tabletki :( musze iść tylko po recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
Gdzie teraz przyjmuje dr. Damian Osiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Gliwic do Serafin Clinic i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry ginekolog to Krzysztof Sodowski http://sodowski.pl/ ale trafialam w jego centrum na różnych ginekologów i zawsze byłam zadowolona. Fachowi, kontaktowi, odpowiadają na pytania, nie czuję się jak niewygodny petent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Damian Osiecki, bdb lekarz ginekolog, do tego serdeczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczęszczam do www.vitalonga-nzoz.pl. Znalazłam tam dobrego ginekologa. Bardzo fachowa i rzetelna opieka. Zawsze odpowiednie pokierowanie w kierunku dalszej diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaaJ
A znacie jakiegoś godnego polecania ginekologa z Częstochowy ? Chciałabym kogoś sprawdzonego kto poprowadzi moją ciążę . Słyszałam wiele dobrych opinii na temat tego lekarza http://strzelczak.com.pl wiele dziewczyn bardzo sobie go chwali . Byłyście może u niego ? I jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam kontakt z http://www.medis.pl/ mają różnych specjalistów, w tym właśnie ginekologów. To dobre miejsce na to, aby się badać, ogólnie zadbać w lepszy sposób o nasze zdrowie. Usługi kompleksowe, fachowe podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobieta i z obecnością osoby bliskiej przy badaniu pochwy i zabiegu by widział chłopak czy mąż że nic nie dotyka w gabinecie po założeniu rękawiczek gdy coś dotyka prosi partner o zmianę na czyste rękawiczki. A kobieta bo już coraz więcej ginekologow molestuje i gwałci jak w Zabrzu czy ten "Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza" i następni! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gina tylko kobiety i zawsze badanie cipki przy swojej połówce gdy odmawia gin obecności dochodzimy od popaprańca! Może molestować przy palpacyjnym udając że szuka jajnika i nie może znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do kobiety bo faceci ginekolodzy to często są zboczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×