Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_20

Ginekolog kobieta - Warszawa

Polecane posty

Gość Anna_20

Hej, Czy forumowiczki z Wawy, moglyby mi polecic jakas dobra i sprawdzona pania ginekolog przyjmujaca na kase chorych w Wawie? Prosze o przeslanie info na mojego maila: ania_12345@gazeta.pl Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_20
Hmm.. zero odpowiedzi :( No to moze info o jakiejs dobrej i sprawdzonej pani doktor w Wawie, przyjmujacej prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno bdb
anna w warszawie ...........p doktor TYMIŃSKA AGNIESZKA PRYWATNIE ŁUCKA 18 PAŃSTWOWO SZPITAL ŚW.ZOFII UL.ŻELAZNA SAME + MOGE NAPISAĆ A PRZEDEWSZYSTKIM JEST BARDZO CIEPŁA POLECAM państwowo nie wiem jak sie do niej dostać- prywatnie na wiz. czeka sie ok mieś kosztuje ok100zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie - dr Halama na Gocławiu, przyjmuje bodajże we wtorki i środy, wizyta 60 zł, ale jak jest z USG to razem 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.t.a
Ja też chdzę do dr Halama. Jest bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Stepanik
przychodnia ul. Kickiego. Naprawdę swietna, dobry fachwiec, bardzo sympatyczna, delikatna i dyskretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny ja polecam Panią Marię Tańska przyjmuje w Makrodencie na Uboczu 2 tel 649 77 55 lub 649 55 77 bardzo dyskretan delkatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herro
poleccie jeszcze jakieś dobre babki ginokologow, najlepiej nie takie ktore zawsze i wszedzie przepisują tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
Małgorzata Berndt Madalińskiego 67b 22-849-47-55 Miła pani:) 80 zł sama wizyta z badaniem ogólnym 50 USG 30 cytologia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
halama przyjmuje również w Novum wizyta 70 razem z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
ostatnio na kafe polecili mi podobno dobrego dermatologa, poszlam do niej, zaplacilam 80 zł za wizyte, bo mialam krostki na czole, przepisala mi jakis wysuszający roztwor, ktory po tyg odstawilam bo myślałam że mi skore wyżre i zrobily mi się przebarwienia, a poza tym powiedziala ze najlepiej w ogóle nie używać żadnych kremow, chyba że troche nivea. No wiec zaczelam używać nivea i tak mnie wysypalo że hej! Do bani te wasze rady!!!! Sorry, ale ja juz nie wierze w żadne opinie, ktore tu wyglaszacie, dlatego ginekologa tez poszukam gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surra
pewnie, lepiej nie wierzyc w te dobre rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy inny
Do hipp Każdy człowiek jest inny. Na jednego coś może działać dobrze a na drugiego źle. Mi krem nivea pomaga np. na opryszczki. Tobie zaszkodził. Ale jeżeli tak łatwo generalizujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Też byłam u Berndt na Madalińskiego. Bardzo miła delikatna wszystko tłumaczy pokazuje na ekranie fajna kobietka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula25
ja juz od trzech lat chodze do pani Malgosi Berndt i jestem barzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
dr Stepanik podaj mi nr tel na tego kickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula82
Byłam u tej pani Berndt za wizytę i cytologie wzięła 130 zł wysłała mnie na badania kazała przyjść z wynikami, wszystko było ok wypisała tylko receptę na pigułki hormonalne i wzięła 20 zł . Niby miła ale chciała wypisać receptę tylko na 3 miechy poprosiłam jeszcze o 3 i musiałam dopłacić 20 zł. To chyba jakaś żydówka z anielskim uśmiechem ale jakoś mało zainteresowana zdrowiem dziewczyny, która bierze pigułki ze 4 lata i miała cyste na jajniku. Sama musiałam się upominać o jakieś badania, mówiłam ze mam straszne bóle i coś mi puchnie podczas okresu od jakiegoś czasu ....itd ale małe zainteresowanie jak bym do ściany gadała. Nie widzę u niej dbania o pacjenta tylko o kasę i .....następny proszę! Nie pójdę do niej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takhisis
Hej, chciałabym Was ostrzec przed dr Małgorzatą Berndt. Chodziłam do niej przez rok i byłam zadowolona - płaciłam, owszem, słono, ale uważałam, że taka jest cena za jakość usług. Przy jednej z wizyt pani doktor stwierdziła, że mam nadżerkę, którą koniecznie trzeba usunąć. Moją winą jest, że nie dowiadywałam się z innych źródeł, jak taki zabieg wygląda i jakie są wskazania. Dodam, że cytologię miałam dobrą, pani doktor nie zrobiła absolutnie żadnych dodatkowych badań. Wydałam majątek na leki i wizyty. Jakieś dwa miesiące po zabiegu, jeśli można to tak nazwać, rozchorowałam się będąc w domu w innym mieście i poszłam do ginekologa mojej mamy, do którego ona ma zaufanie od jakiś 20 lat. Powiedział on, że widać, że coś tam było robione, ale nadżerka cały czas jest! Pytał, czy były jakiekolwiek badania, jaką miałam cytologię itp. Nie było żadnych przesłanek do usunięcia mi tej nadżerki, nie licząc tego, że pani doktor zarobiła kilkaset złotych. Powiedział też, że pod taką wypaloną nadżerką, która nią nie była, może się znajdować faktycznie coś chorobowego, co może wyjść za jakiś czas i wtedy będzie bardzo niedobrze. Ostrzegam Was przed nią, to nie jest lekarz, skoro naraża zdrowie pacjentów, żeby zarobić szybko trochę kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia00
A ja polecam dr. Berndt! I to bardzo. Byłam wcześniej u kilku ginekologów, ale nigdy nie spotkałam się z tak fantastycznym podejściem. Delikatność, empatia, poszanowanie decyzji i w ogóle zdania pacjenta - wręcz niespotykane (zwłaszcza w przypadku lekarzy tej specjalizacji). Do tego kobieta myśli, wie co robi (polecam zwłaszcza tym dziewczynom, które mają skomplikowane problemy hormonalne), sprawdza wszystko (ilu ginekologów kazało Wam sprawdzić poziom enzymów wątrobowych przy braniu antykoncepcji?), cierpliwie i rzeczowo odpowiada na pytania. Ja jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PusiaR
Odradzam tą panią! Byłam u niej w Medicover na Domaniewskiej. Potraktowała mnie z góry,nota bene,tak niesympatycznej osoby juz dawno nie spotkałam. Zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że ona mi nie pomoże i mam sie zgłosić do kliniki leczenia bezpłodności (oczywiście podała dwie konkretne nazwy...). Powiedziała, że nie dośc, że będe miała wielkie problemy w zajściu w ciąże, to jeszcze prawdopodobnie poronie... Wyszłam od niej płacząc i płakałam przez następne kilka dni. Bo sposób w jaki to powiedziała był zimny i wyrachowany. Lekarz powinien jednak okazać jakieś uczucia... Miałam wtedy 24 lata i właściwie dopiero chciałam zacząć starania o dziecko. Po tej wizycie strasznie się zamknełam w sobie i wręcz bałam się zajśc w ciążę. Minał rok od tej okropnej wizyty i chciałabym się starac o dziecko. Właśnie szukam jakiegoś odpowiedzialnego lekarza, który da mi nadzieje, a nie ją odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaleńka
Ktoś parę postów wyżej polecał dr Stepanik - ja ją zdecydowanie odradzam. Przejmowała prowadzenie mojej ciąży, bo przeprowadziłam się w trakcie z innego miasta, ale na szczęście byłam u niej tylko na dwóch wizytach, z których druga odbyła się "na kolanie", bo pani doktor zrobiła mi wielką łachę, że przyjęłą mnie (ciężarną) między pacjentami, jak przyszłam z infekcją dróg rodnych... co więcej nawet mnie nie obejrzała, tylko na podstawie wywiadu orzekła grzybicę, przepisała globulki dopochwowe i odesłała. Moje dziecko urodziło się 1,5 miesiąca wcześniej z powodu infekcji wewnątrzmacicznej - przypadek? Może tak, ale zdecydowanie nie czułam się przez tę panią dobrze potraktowana. A na koniec jeszcze z wielkim fochem i pretensjami wypisała mi zaświadczenie do becikowego . Jeśli więc macie możliwość wyboru, radzę omijać panią Stepanik szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opij
w invimedzie masz przeciez fajnych ginekologow, ja to nie wiem, w warszawie to chyba nie ma z tym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
bolesławica 33 najbardziej polecam panią doktor Edytę Baj-Chojecką,przemiła osoba i naprawdę świetny specjalista. wizyta 100 zł ale warto na prawdę,warunki moim zdaniem bardzo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcnjfnrkwe
Jakbyście kiedyś się natknęły na dr Krystynę Załucką- omijajcie szerokim łukiem. Nie miła i co gorsza nie jest dobrym specjalistą. W wieku 21 lat miałam u niej wypalaną nadżerkę. Niestety dopiero jak zmieniłam gina dowiedziałam się, że u młodej dziewczyny, która jeszcze nie rodziła nie robi się tego zabiegu. Teraz chodzę do gina mężczyzny i jestem duuuużo bardziej zadowolona. Wytłumaczy wszystko, odpowie na najgłupsze pytania i nie krytykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,.,.,...,,.,.,.,..,.,.,.,.,,.
Ja moge polecic dr.Anne Sarnowska przyjmuje w prywatnym gabinecie (dokladny adres wyskoczy po wpisaniu danych w wyszukiwarce) jak rowniez ma dyzury w szpitalu praskim. Mila i konkretna, ma podejscie do pacjentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniun
Witam Forumowiczki! Ja polecam Panie ginekolog pracujące w przychodni ALFA-LEK na ul. Nowy Świat. Na wizytę nie trzeba długo czekać, a jak dzieje się coś niepokojącego to przyjmują od ręki. Na miejscu można wykonać USG 3D i 4D, żeby popodglądać swojego maluszka :) Więcej informacji i nazwiska lekarek można znaleźć tutaj: http://www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/16_ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog24.com.pl
Polecam stronę www.ginekolog24.com.pl, ginegolog24 natychmiastowa pomoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×