Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość U_know

Ginekolog Kraków- proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość U_know

Wiem, ze było już parę takich tematów, ale większość wpisów jest nieaktualna, jeżeli chodzi o treść. Szukam ginekologa w krakowie, najlepiej, prywatnie na umowę z NFZ, ew. panstwowo. Chodzi mi, żeby nie "zlewał" pacjentki, robił potrzebne badania, i żeby badania wyglądały faktycznie jak badanie, a nie, żebym później ze wstydu nie mogła z nim porozmawiać. myślę, ze każda z nas wie, o co chodzi. będę bardzo wdzięczna. za podanie nazwisk i ew. adresów, bądź nazwy placówki w której przyjmuje. dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argo_51
Bardzo dobry lekarz ale przyjmuje prywatnie. Dr Homa ma gabinet w Krakowie na ul. Oboźnej 4. Jest faktycznie fachowcem wysokiej klasy. Kiedyś pracował na Kopernika, teraz tylko u siebie w gabinecie. Wykonuje zabiegi. Nie jest za bardzo rozmowny ale zapytany odpowie na wszystko. Są do niego długie terminy, bo pacjentki jeżdżą do niego po 200 kilometrow. Możesz poszukać opinii o nim w necie. Wpisz Tomasz Homa a uzyskasz dodatkowe informacje od innych pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy Ci na fachowcu
od np.hormonów czy dobrego połoznika? Bo moim zdaniem bardzo dobrym fachowcem jest dr.Bacz na ul.Rejtana w prywatnym gabinecie. Jeżeli zaś chodzi o antykoncepcję to go nie polecam absolutnie-ma swoje odpały i nie wypisuje tabletek :O Ale fachowcem od usg jest bardzo dobrym i dzięki niemu mam zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję ci telefon do gabinetu doktora Homy : 423 37 81. Jeżeli dobrze pamiętam to pierwsza wizyta kosztuje 120 zł. W gabinecie robi dopochwowe USG, cytologię. Zawsze bada a jak trzeba to robi USG lub zleca inne badania. Jak będziesz się wybierała to przygotuj sobie pytania- co chcesz wiedzieć. Doktor mówi to co konieczne ale na pewno nie jest \"gawędziarzem\". Robi wrażenie niedostępnego ale to nie prawda.Chodziłam do niego przez 5 lat. Jak wiem, również od innych pacjentek, to traktuje swoją pracę bardzo poważnie. Możesz mu zaufać. Jakci się nie spodoba to stracisz 120, ale nie sądzę żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
dziękuję. szczerze powiem, bardziej mi chodziło o to, zebym prywatnie poszła na NFZ, niestety bycie studentem ma swoje minusy:) a już dzięki chodzeniu w ten sposob, poznałam "wspaniałego" ginekologa- dobrze ze nie musialam płacić za wizyte chodzi mi głównie o tabletki, tzn. niekoniecznie od razu. potrzebuję lekarza, który zrobi badania i wypisze odpowiednie tabsy-tak wiem, ze czasem to kwestia prób i błędów ale wiadomo o co chodzi:) dzięki raz jeszcze i proszę o wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
to znaczy...a- prostuje swoja wypowiedz kobieta byla spoko- do czasu. po prostu ciesze sie, ze nie trafilam do niej prywatnie. oczywiscie, jezeli juz trafie na dobrego gina, dobre tabletki to pojscie do prywatnego raz na jakis czas i zaplacenie nie stanowi dla mnie problemu. ale nie chce tracic zdrowia i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy Ci na fachowcu
na ul.Długiej, bodajze 30 jeszcze pamiętam z rok temu chodziłam do przemiłego gina dr.Krzewiński-prywatnie,ale na moje wieczne infekcje wreszcie kazał zrobić rózne badania o których istnieniu nawet nie wiedzialam.I tabletki tez dobiera bez problemu. Jesli chcesz,mogę pogrzebac w papierach i poszukam dokładnych namiarów-niestety juz w Krakowie nie mieszkam ale jeżdze czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
to ja poproszę:) czy jeszcze ktoś zna dobrego lekarza? może być państwowo. naprawdę. tylko wiecie. żeby to jakoś wyglądało;) a nie dzicz i busz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam do dr.karasinski przyjmuje na pomorskiej.dobry lekarz.wizyta 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
kasia111 przepraszam za pytanie. brałaś tabletki? i czy mialas wszystkie badania zrobione? ja po prostu jak widze, te kolejki starych kobiet, chodzących do ginekologa, żeby marudzic na mężów:/ nie wsadzam wszystkiego w jeden worek- jasne, kazda jest kobieta, kazda na problemy. ale nie moge czasami. wchodzi taka "po recepte" i slychac ' a moj mąż" lub "moja corka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
ale z tego co widze, niechetnie przepisuje tabletki. no wiecie, jezeli już pojde, a z tego co wiem od poprzedniej lekarz nie jest to wina jakis chorob, czy złej budowy etc. wiec raczej tabletki tak. zwlaszcza, ze mam dosc skaczacych we wszytskie strony okresow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
hmmmmmmmmm... no ale jak chcesz mieć komplet badan, to ci drogo wyjdzie. ech. biedne studenckie kieszenie;) ma ktoś coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie dołączam
ale z drugiej strony badań znowu nie robi się tak często. Wizyta 50 zł, a to jak patrze na inne gabinety to wcale nie tak dużo. Standard to 80 zł. USG ginekologiczne i USG piersi spokojnie raz na rok wystarczy, podobnie cytologia. Ale sama czegoś szukam, tutaj o tyle dobrze, że dla mnie będzie blisko.... Ech być studentką, być studentką.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 50zł wizyta,a cytologia czy usg to juz osobno sie placi.ja placilam za cytologie u niego chyba 35zł .ja mialam wkladke u niego zakladaną placilam 400zł razem z zalozeniem,na 5 lat,on pracuje tez na kopernika w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz bylam u takiej baby tez starej na hutniczym to jest w hucie ona bierze za wizyte 30zł,za cytologie chyba 20zł.nazwisko ma kołaczkowska cecylia.tania babka tylko ze stara chyba ma z 75lat,u siebie w mieszkaniu przyjmuje.w ksiazce telefonicznej znajdziesz jej numer,albo w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta baba stara ,a ten chlop okolo 50lat ale nawet przystojny czarne wlosy i opalony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie jest jej klientka to chyba nawet 20zł bierze za wizyte.kolezanka mi ja kiedys polecila.spoko.tylko z w hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
aleś ją poleciła;) 'stara baba';p pędzę lecę do niej:) ja się nad Dr. Ufnalewskim zastanawiam. bo niby nie chce przepisywac, ale doszłam do wniosku, że jak przychodzi laska i mowi ze chce, bo nie bedzie sie gumkami zabezpieczac, to jej prezentuje minusy. a ja juz nie moge, jak mi sie okres potrafi poltora tygodnia spoznic. NO LUDZIE:/ wiec mysle nad nim, wyslalam poki co maila, czy na nfz tez przyjmuje, ale nawet jak nie, to 40 zł to majątek nie jest. a cytolgie zawsze moze mi skierowanie dac, mam ja przeciez raz na rok bezpłatnie, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie dołączam
no własnie ja się spotkałam że jest bezpłatna raz na trzy lata i to po 25 roku życia:/ Daj znac jeśli u niego będziesz, jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci moge polecic
dobrego ale nie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_know
a może faktycznie od 25 :/ chociaż moja koleżanka była u prywatnego gina ( wlasnie z niego zrezygnowalysmy) ale na NFZ, i miala cytologie, z tego co wiem za free... no niewazne. raz na jakis czas 27 zł do przezycia zwłaszcza, ze ten Ufnalewski wydaje sie byc w miare- czytam wlasnie rozne fora. chyba sie do niego wybiore. zobaczymy... ja też sie dołączam -> a Ty szukasz, w jakims konkretnym celu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci polecam
A ja polecam pania lek.Marte Marszałek-Rakską przyjmuje na os.Jagiellonskim 19/5 i w szpitalu żeromskim. Gabinet bardzo czysty , nowoczesny.Lekarka super babeczka!!! Brała 50 złotych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie dołączam
podobnym jak Ty, czyli antykoncepcja plus badania kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci polecam
Rajską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×