Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze polecić mi gina

ginekolog Lublin

Polecane posty

Gość prosze polecić mi gina

chcę zaczac chodzić do jakiegos dobrego gina w lublinie. chodzi mo o: -rzetelny -miły -kompetentny -poświęcajacy czas (nie na odwal sie) -higieniczny (myje ręce i zmienia lignine ochronną po każdej pacjentce-często musialam sie o to dopominać :o ) -dobry, nowy sprzet -ładny gabinet -tytuł naukowy mile widziany (płeć mniej ważna, ale ze wskazaniem na kobietę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez prosze polecic
ze wskazaniem na faceta jednak :) pierwsza wizyta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla
Kobieta Jolanta Osińska- Stępien, pracuje w Klinice Rozrodczości i Andrologii w Lublinie i przyjmuje w LuxMedzie Mężczyzna Sławomir Woźniak, pracuje na Jaczewskiego i przyjmuje w gabinecie na Jana Sawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakim
dr janusz kraczkowski gabinet pytwatny ul. fantastyczna 5/33 pracuje na staszica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze polecić mi gina
dzienks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna dr chyba POLAK przyjmuje przy NAŁĘCZOWSKIEJ :) Starszy, miły, sympatyczny pan, rękawiczki zmienia. Gabinet czyściutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna G-K
Polecam dr n med Marlenę Kaczmarczyk, myślę że spełni twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska T
Byłam sprawdziłam, i będę dalej korzystać z wizyt u dr Kaczmarczyk. Polecam dla niezdecydowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja tez polecam dr. Woźniaka-miły, kompetentny, nigdzie mu sie nie śpieszy i zna się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie miałby się spieszyć? Ja chodzę tu http://www.ovea.com.pl/ gabinet komfortowy, prowadzony przez doktora Wdowiaka. Spokojny, rzeczowy, traktuje pacjenta z szacunkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy i najsympatyczniejszy na jakiego trafiłam kiedykolwiek to doktor Lechosław Putowski przyjmujący w ab ovo na Bocianiej :) oczywiście od ginekologa oprócz milej atmosfery bezstresowej podczas wizyt w gabinecie oczekuje tez pełnego profesjonalizmu i zaangażowania jeśli mam jakiś problem medyczny. A doktor nie wypisuje na chybił trafił recepty tylko bada przyczynę i dopasowuje metody leczenia do wyników tak, że do tej pory wszystkie zalecone lekarstwa przynosiły zamierzone efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak popieram, prof Putowski. Po roku bezskutecznej walki o ciaze po kilku wizytach u niego i przypisanych lekach udalo sie :) mily, delikatny, bardzo kompetentny lekarz. Teraz ciaze prowadzi dr Olcha rowniez z Ab Ovo, byly uczeń Putowskiego, z niego rowniez jestem bardzo zadowolona, na przyszlosc juz zostane przy tym lekarzu. Prof Putowski zajmuje sie raczej nieplodnoscia i konkretniejszymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widze ze doktor Putowski ma naprawde sporo zadowolonych pacjentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy Wasza 1 wizyta byla jakas nieprzyjemna, źle ją wspominacie? bo ja swoją troche tak i teraz b oje sie do gina iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku trafilam na swietnego, sympatycznego lekarza. Zero stresu :) do tej pory nie chodziłam do innych ginekologów, nie było takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co stresować, to lekarz, jak kazdy inny :) oby był inteligentny, dbał o sowich pacjentów i nie lekceważył objawów. mi moj dr Polak z ab ovo jest wlasnie takim ginem, wiec wizyta u niego jest za kazdym razem bezstresowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AB OVO – Lechosław Plutowski. Uśmiechnięty , kompetentny, zawsze dziala na korzyśc pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chodze do doktora Putowskiego :) Przemiły ginekolog, przypomina o badaniach, żeby regularnie badac samemu piersi ale też pamiętać o usg i cytologii, bo z tym nie ma żartów. Lepiej zapobiegac niż leczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×