Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AM17231

Ginekolog NFZ Poznań

Polecane posty

Gość AM17231

Bardzo proszę o polecenie mi jakiegoś dobrego ginekologa refundowanego przez kasę chorych. Jest to moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc chciałabym iść do sprawdzonego lekarza. Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
w ramach ubezpieczenia mozna wykonac bezplatnie badanie cytologiczne w poradni w samym szpitalu ginekologiczno-polozniczym przy ul.Polnej. Ale nie tylko tam. Sprawdz w necie liste placowek wspolpracujacych wg Programu Profilatyki Raka Szyjki Macicy. Tyle tylko, ze to sama jedynie cytologia. Ale czesc lekarzy z klinik przyjmuje w przyszpitalnych przychodniach. Najczesciej to lepsi fachowcy z racji ciaglego doksztalcania sie. Poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, poznański prywatny szpital i przychodnia Med Polonia podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w latach 2012 2016. Dzięki temu chorzy w ramach państwowego ubezpieczenia zdrowotnego mogą już od dziś skorzystać z szerokiego zakresu usług, zabiegów i operacji w ramach hospitalizacji planowej, a także ze specjalistycznej konsultacji chirurgicznej. Zakres usług objętych refundacją to poradnia chirurgii ogólnej w ramach przychodni, a w ramach leczenia szpitalnego zabiegi z zakresu ortopedii, urologii, ginekologii, a także chirurgii ogólnej. Pacjent zgłaszający się do placówki na zabiegi w ramach NFZ powinien posiadać ważne skierowanie do szpitala wystawione przez dowolnego lekarza. Wtedy jeszcze tego samego dnia wpisywany jest na listę oczekujących. Czas oczekiwania na zalecane zabiegi może być znacznie krótszy, niż w państwowych szpitalach. Zabiegi w ramach NFZ wykonywane są w Med Polonii zupełnie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie internetowej www.medpolonia.pl Zespół poznańskiego szpitala i przychodni Med Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokkkks
Nie wiem czy przyjmuje na NFZ ale na pewno warto odwiedzić dr Bruszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamozna.lomza
chyba przyjmuje... a jak nie, to i tak warto dopłacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pilnie potrzebuję ginekologa z Poznania który będzie prowadzil moja pierwszą ciaze najlepiej na NFZ. Juz bylam u kilku i bardzo nie mieli byli i z góry oceniali bo mam 19lat. Ciąża to nie wpatka bo staraliśmy się o dziecko. Ale juz nwm gdzie szukać ginekologa. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się znaleźć dobrego ginekologa? Też mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×