Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia_25

GINEKOLOG SOSNOWIEC

Polecane posty

Bardzo prosze powiedzcie mi czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa położnika w Sosnowcu??? Kogo polecacie???Jakie stawki za wizytę??? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
agusia_25 ja moge Ci polecić dr Tomasz Ślęczka - przyjmuje na środuli w przychodni koło przedszkola i szkoły nr 42. tam jest bezpłatnie i nie musisz należeć do tej przychodni żeby do niego chodzić. ma też prywatną praktyke w katowicach. jeśt super delikatny i bardzo sympatyczny i jeśli jesteś w ciąży to otoczy Cie opieką :) - ja jeszcze nie byłam w ciąży, ale on mnie operował 3 razy i znosił moje paniczne i histeryczne wybuchy :) może czasami sprawiać wrażenie że "olewa" i spieszy sie, ale on jest fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za informacje. Pójdę tam zobaczę obadam co i jak :))) A wiesz może czy pracuje gdzieś w szpitalu aby później mógł doprowadzić np. do końca ciążę itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoja
moze juz za pozno odpowiadam, ale moze ktos inny przeczyta i mu sie przyda. duzo osob chwali sobie dr Szatan. ja musze przyznac ze sie zawiodlam. porzadny lekarz nie daje pacjentowi przeterminowanych tabeletek. dostalam od niej Cilest - pierwsze opakowanie gratis, niby jaka to ona dobra jest. w domu zauwazylam ze data waznosci sie konczy w maju a ja bylam u niej po 20stym maja :| nie mialam czasu jechac i czekac zeby powiedziec jej co mysle bo mialam sesje a ona przyjmuje dosc rzadko. jednak radze uwazac na te lekarke. NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuubek17
Jest lekarz ,ktorego napewno nie polece - dr roman borek (przychodnia na niepodleglosci) oraz dr jacek schab (szpital nr 2). jesli chodzi o pierwszego z panow przepisuje bez dokladnych badan tabletki na wywolanie okresu i antykoncepcyjne pomimo tego , iz kobieta jest w ciazy , choc zapewnia , ze napewno nie jest , drugi z panow , o ktorych pisze , chyba nauczyl sie regulki na pamiec , bo gdy do niego ktos nie zadzwoni , zawsze poleca no-spe, sama sie przekonalam o niekompetencji tego lekarza , kiedy dzwonilam do niego z silnym bolem prawego podbrzusza , powiedzialam , ze jestem w ciazy itd , a on powiedzial mi , zebym wziela no-spe i poczekala , choc nie jest to lek zbyt polecany w ciazy , gdyz moze uszkodzic plod. Lekarz , ktorego ja polecam i moi znajomi , a raczej znajome to doktor wojciech ficenes , przyjmuje w sr, czw i pt w przychodni na kossaka ( srodula) jest swietnym specjalista podchodzacym indywidualnie do kazdej pacjentki ,a co lepsze nie pobiera zadnych oplat za wizyte , a jest lekarzem odbierajacym porody w szputalu miejskim nr 2 w sosonowcu , gdzie wiekszosc z nas pewnie bedzie rodzic , jego kolega po fachu , jest doktor tomasz wrobel , bardz dobry lekarz , rowniez pracujacy w szpitalu nr 2 , wizyty z tego co wiem , mialam ostatnio okazje sie przekonac , sa platne ( koszt) 80 zl przyjmuje na suchej 7a w poliklinice doktora bessera , choc nie sa to moze male pieniazki , naprawde warto , namiejscu robi usg i rowniez zajmuje sie pacjentkami indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczonaaaa
Ja też napsze których lekarzy na pewno nie polecam w Sosnowcu : lek. Borek dr Borek-Grzyb (jego córka "dzieki "której ma się macice wyciętą bo nie umie odczytywać cytologii lek.Włosowicz -stary naciągacz lek.Ficenes -starzyzna lek.Król -kobiety uważajcie ,niby taki milutki nie pozorny ale lepiej nie chodzić ... Ujdzie lek. Dedo -nie patrzy w oczy nie mam zaufania do niej Najlepsza lekarka u jakiej byłam to lek Jaskóła Nizierska czy jakoś tak ..niestety wsiąkła jak te niebieskie siuśki w pampersa... teraz leczę sie prywatnie u lekarza w Katowicach, bardzo sobie chwale nazywa się lek.Ilona Kośmider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1986
witam ja natomiast polecam dr.schaba chodzę do niego 3 lata urodział niedawno coreczke i jestem zadowolona-czasem ma zly humor jak kazdy czlowiek czasem oleje pacjetke ale nie znam lekarza ktory jest idealny. wazne zeby pod wzgledem medycznym byl dobry, natpomiast dr.ficenes tez jest fajny tylko bardzo zakrecowny ale sympatyczny znam go ze szpitala ale nigdy mnie nie leczyl.dr wrobel tez fajny i mily. dr szatan jest nie kompetentna, prywatnie mila podobno natomiast w przychodni na wawelu okropna sama sie przekonałam...na wlasne uszy jak wydzierala sie na dziewczyne bez powoduuu. nie polecam dr chromego ktory bierze olbszymia kase za wizyte i olewa pacjetnki a za operacje karze placic zdzierca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja wtrącę swoje 3 grosze :D NIE POLECAM: dr Szatan - zgiń przepadnij maro nieczysta :o NIE POLECAM dr Ficenes - olewa... leżałam na ginekologii to jego obchód polegał na tym, że pytał: \"jak się panie czują? dobrze? to dobranoc...\" dr Schab - byłam u niego na usg w szpitalu (zapłaciłam!!!) i zadałam jedno pytanie, na co mi powiedział, że nie chce mu sie odpowiadać bo nie jestem jego pacjentką :o dr Roszkowski - chodziłam do niego 5 lat... był ok jak potrzebowałam cytologię co rok i tabletki anty (do tego tylko się nadaje) jak poszłam do niego w ciąży to palcem mnie nie dotknął nawet ciśnienia nie zmierzył i stwierdził, że ciąża zagrożona i do 3 miesiaca mam leżeć plackiem... naturalnie zmieniłam lekarza... dr Ornowski - ordynator szpitala nr 2. rzeźnik.... po badaniu zdychałam 2 dni dopóki mi rozkurczowych leków nie podali... POLECAM: dr Dobrosz dr Jezierska dr Łojko :) wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam DOKTORA CHROMEGO!!! u tego doktora jest bardzo droga wizyta, obecnie 200 zł. bez względu na to czy wykonuje usg czy wypisuje tylko recepte. Zdarza mu się,tak jak w miim przypadku zrobi z kobiety KALEKĘ! przy usunięciu macicy uszkodził mi pęcherz moczowy w wyniku czego przeszłam skomplikowaną operację i chorowałam pół roku i 4 miesiące byłam na rehabilitacji. NIE POLECAM Powinien już dawno dac sobie spokój z leczeniem, a nie krzywdzić pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie
Lek.med. Katarzyna Zawadzka 100razy TAK dla tej lekarki warto dać te 100 zł za wizytę pierwsza..świetnie bada, bardzo dokładnie, usg wysokiej jakości trójwymiarowe SUPER !!Przyjmuje na zagórzu lek. Łojko - jestem 2 raz ..nie potrafię sie przekonać no żenująca jest dla mnie ...dobrze ze druga wizytę miałam na NFZ ...bo żałowałabym podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecałam doktora Schaba a on odbierał mi poród... ani negatywnie ani pozytywnie - po prostu urodziłam i już :) zato do czarnej listy dołączam doktora Noszczyka vel. dr Cipa ze szpitala nr 2 - pierdoła nie umiał mi zrobić usg, nie potrafił sprawdzić ile dziecko waży, nie potrafił zdjąć wymiarów komputerowo, calówkę przykładał do monitora :D usilnie starał mi się wmówić, że nie sączą mi się wody tylko popuszczam mocz - na drugi dzień urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuś
Ja dopiero co byłam u Dr Roma Borka i naprawdę się miło "rozczarowałam" długo nie miesiączkuję byłam w przychodni kolejowej i poprostu szok w jeden wtorek wizyta w czwartek USG i dopiero w następny wtorek wizyta. USG poprostu szok dwie pacjentki stoją z gołymi ... każdy może wejść i cie ujrzeć. Dr Justyna Krzyżak - bez kontaktu, nie dała m dojść do słowa nic się nie dowiedziałam. Dr R.Borek dopiero mi wszystko wytłumaczył i wcale mi tak szybko tabletek na wywałanie okresu nie dał !!! Jesze raz zrobi mi USG i test ciążowy !!! Polecam bo przyjmuje na NFZ i jest naprawdę fajny kontaktowy Nie polecam Dr Justyny Krzyżak zero kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sacha
Tak, tak Pani Kasia Zawadzka, to przemiła, ciepła osoba, z którą można pożartować i porozmawiać :), chodze do niej od początku mojej "przygody" z ginekologią :P. I bardzo sobie ją chwalę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka76
witam czy ktoś może polecić jakąą przychodnię ginekologiczna w sosnowcu co ma podpisaną umowę z NFZ i poproszę opinie o dr szczeparze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa odradzam
tylko nie Szczepara taki dobry że pusta przychodnia i zwolnienia nie chce dawac w ciąży bo to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
Dr Szczepara absolutnie odradzam - nigdy w życiu, kto był wie dlaczego. Polecam dr Noszczyk na Zagórzu ul. Koszalińska nfz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamlinka
witam Was serdecznie wszystkie dziewczyny,jestem teraz w ciąży :) trzeciej! pierwsza(2003rok) zaczęłam u dr.Grażyny Nowak.Kto zna ten wie,nigdy nie wiadomo czy patrzyła na \"ciebie\" czy na bok i prawie zawsze było od niej czuć alkoholem,dopóki oczywiście policja jej z pracy nie zabrała .W końcu jakaś pacjentka to zgłosiła.....zaraz po niej poszłam do dr.Dzedzyka, wtedy był ok.urodziłam jako jego pacjentka choć nie było go przy porodzie,rodziłam z dr,Noszczykiem-wypchnął dziecko niedozwolonym chwytem- (nie polecam). Drugą ciąże(2006rok) zaczęłam z poprzednio wspomnianym dr.Dzedzykiem ale juz nie był taki ok. Niby dalej miły i śmieszny jajcarz,ale!!! lekarz ma być DOBRY.Obadał, pobadał, przebadał w głowę się podrapał...trach! ciąża zagrożona, leżeć plackiem nie wstawać, reklamówka leków... nic z tego zmieniłam lekarza na dr.J.Krzyżak do czwartego miesiąca chodziłam w szpilkach, biegałam i pracowałam do 23.09 a 28.09 urodziłam (praca stojąca-fryzjer:) ) zdrową dziewczynke,pomijam już ,że w tej MEGA ZAGROŻONEJ ciąży nie wzięłam ani jednej pigułki.Następnie straciłam dwie ciąże (każda w granicach 4-5 tygodnia)z powodu konowała, który pierwszym razem, olał całkowicie moje krwawienie po podniesieniu ciężkiego przedmiotu(powinnam dostać immunoglobuliny aby następnej przypadkiem nie stracić ponieważ mamy z mężem konflikt serologiczny),stwierdził że to pewnie okres tylko ja przesadzam i kazał się zastanowić czy nie szukam sobie problemów i odesłał do domu.dzień później wszystko ze mnie wyleciało... Drugim razem,bardzo niedelikatnie mnie zbadał,na drugi dzień zaczęłam krwawić,dwa dni potem straciłam kolejnego \"dzidziusia\"(byłby na świecie około 10 czerwca 2009)po tym, leżałam tydzień w szpitalu, bo nie wiedzieli co ze mną zrobić...o tym lekarzu nie wspominam po nazwisku bo nie jest z Sosnowca.Teraz noszę Trzecią(w sumie piątą)ciąże, mieszkam w Częstochowie,chodzę do dr.Tomasza Wróbla i też w Sosnowcu rodzić będę:) jak zdążę dojechać:D dr.Wróbel jest przede wszystkim b.dobrym specjalistą,poza tym miły, sympatyczny nie traktuje pacjentek przedmiotowo,odpowie na każde pytanie.... itd,nie będę Mu więcej słodzić :) tak czy siak,dziewczyny, dr.Wróbelka polecam z czystym sumieniem każdej ciężarnej i nie tylko.ufff... ale się rozpisałam,powiem jeszcze tyko, że niektórzy lekarze się zmieniają,czasem się wypalają nie są już lekarzami z powołania a z przyzwyczajenia,różnie to bywa....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA-SOSNOWIEC
witam polecam dr.Ficenesa....moze i krotko do niego chodze(od 3miesiecy) ale mialam okazje byc na wizycie w przychodni na środuli w sosnowcu i w jego prywatnym gabinecie(al.zwyciestwa sosnowiec)....cytologia ok.3 tyg. ,szczera krotka odp....jesli pytam to odrazu szczeze odpowiada! wystarczy porozmawiac szczeze o swoich obawach. przyjmuje w przychodni od srody do piatku(chyba caly czas popoludniu?-nie chce klamac) a w prywatnym w pon sr i piat 17-18 wizyta 70zl z usg 100zl! duzo ma pacjetek i tu i tu...to dobrze swiadczy:) pracuje podobno w szpitalu gorniczym...ale ktos wspominal tez o 2. dodam jeszcze ze szybko rozwiazalam swoj problem dotyczacy mojej nadzerki-leczenie konkretne i jak narazie wszystko ok:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamlinka
dr.Ficenes z tego co wiem przyjmuje na 100% w szpitalu nr.2 a w górniczym to raczej niemożliwe.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje na juz informacje gdzie przyjmuje dr. Wróbel prywatnie jak cos podaje numer gg 13643798 prosze o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia69
Dr Wróbel Sosnowiec Pogoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia69
Dr Wojciech Król to bardzo dobry lekarz;)Minusem jego jest to że trzeba sie naczekać na niego(ale teraz wszędzie się czeka:))Każda się nagada na niego nawkurza a i tak wszystkie ida na kolejna wizyte:)Dużo sie uśmiecha czasami pierdoła ale jest dobrym lekarzem!!!Ma coś w sobie ten facet....;)hehehe.....Prowadził mnie przez całą ciąże.Urodziłam śliczną zdrową dziewczynkę.Co prawda nie było go przy porodzie ponieważ.....(są czasami sprawy ważniejsze....)Ale jestem z niego zadowolona jako pacjentka;)SUPER LEKARZ!!!POLECAM!!! Przychodnia Sosnowiec Milowice ul.Baczyńskiego 14 41-203 Sosnowiec Serdecznie pozdrawiam>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia127845
Również nie polecam Pani Dr. Justyna Krzyżak Sosnowiec. Dlatego że nie wykryła u mnie choroby a postawiła swoją diagnoze twierdząc ze jest to grzybica, i przepisała na ta chorobe leki, a prawda jest taka ze to nie byla grzybica, i po diagnozach pani dr. Justyny krzyzak ja mam :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( nie polecam jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także nie polecam doktor krzyzak mimo ze miła ale jak sie dowiedziała ze jestem w ciazy z moich nazeczonym co choruje na chorobe genetyczna odrazu wiecie chyba co chce dalej powiedziec Proponuje dr Wróbel i dr Warmuzinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakuś
Przeniosłam się ostatnio do dr Szatan naprade nie mam co narzekać zajmuje się mną i ciążą dość skrupulatnie ale słyszalam o niej bardzo różne opinie jeśli ma ktos swoje wyrobione zdanie to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola1234567
nie bylam u Dr.Szatan wiec nie wiem jak leczy, ale Dr. Krzyzaknie polecam, choc kobieta jest b. mila ale moim zdaniem zle leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekajcie gdzie pieprz rosnie
Nie polecam justyny krzyzak!! ta pani zafundowala mi za darmo grzybice zle przepisujac tabletki!!!!! skandal!!!!!!!!!!!!!!! uciekajcie od niej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga24
A może ktoś coś powie na temat Dr Wojciecha Króla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×