Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość pomocyyyy

Błagam kobitki jeśli znacie i możecie mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa w olsztynie to będę bardzo wdzięczna bo musze się jak najszybciej udac na badanie cytologiczne i nie wiem gdzie. dobrze by było gdyby nie był to ginekolog prywatny lub ewentualnie niezbyt drogi bo ja biedna studentka...:-( będę wdzięczna za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
to na prawdę bardzo ważne-polećcie mi jakiegos dobrego ginekologa w olsztynie jesli znacie takiego...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
p. Tomasz Waśniewski. Gabinet na ul. Grunwaldzkiej. Prywatny, bardzo dobry, tani. Kulturalny i delikatny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
a gdzie dokładnie jesli można wiedzieć na tej grunwaldzkiej??? i ile bierze za wizytę??? trzeba sie uamwiać telefonicznie czy można osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannata
ja chodze zawsze do dr Leszka Frąckowiaka przyjmuje na ul.Dworcowej jet specjalista.Naprawde jest bardzo dobrym lekarzem zna sie na rzeczy niekiedy nie trzeba nawet mowic o co chodzi on sam juz wie.Jest doskonały polecam.To jest przychodnia na ulicy dworcowej.Od studentek bierze 50zł. za wizyte.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
dzięki mannata...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
kurcze usłyszałam też niepochlebne zdanie na temat tego lekarza, czy możecie mi polecić jeszcze jakiegoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scroll lock
Wiem, ze ten Frąckowiak to jest też endokrynologiem, no i dr n. med., ale nigdy u niego nie byłam, wiec nie wiem czy dobry jest... Dobry jest Mickiewicz, przyjmuje na Kościuszki 23 (5336586), ale bierze ok. 60 zł ( jak cos to zadzwon i sie zapytaj ile z cytologią kosztuje) i moim zdaniem to jest najlepszy lekarz. Jest też Kochanowicz, przyjmuje na Opolskiej 20A (na os. mazurskim)- 5341725 (prywatnie), a jeśli nie chcesz płacić to przyjmuje też w szpitalu kolejowym, ale na wynik cytologii musisz czekać tydzień- dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
dzięki scroll lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scroll lock
a numer do tego kolejowego to moge dać Ci jutro, bo nie pamietam, a koleżanka zna, to wezme od niej jutro i podam, hehe, skomplikowane zdanie ;) Jeśli nie masz pieniedzy to idz tam (lekarz jest naprawde dobry), za darmo, rejestracja telefoniczna, uzgadaniasz termin i idziesz. Jak cos to jutro dam telefon do niego. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
oj scroll lock byłabym ci bardzo wdzięczna gdybys mi dała ten telefon-w końcu dzis i tak nie zadzwonie więc moge poczekać...buziaczki dla ciebie i czekam jutro na telefon .jeszcze raz dzieki. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomocyyyy
dziecko sluchaj ty chyba nie wiesz kim jest dr Frąckowiak i ile ma dyplomów na scianie pwoieszonych dla mnie on jest wyśmienity i zgadzam sie z Mannatą.Jest naprawde extra.Najwazniejsze ze jest konkretny i obowiazkowy.Moje kumpele korzystaja z jego usług i zadna nie narzeka.Poza tym kiedys uslyszalam rozmowe laski w gabinecie ktora sama dawkowala sobie tabletki antykoncepcyjne.A potem zwala ze to jej lekarz przepisal takie dawkowanie ludzie troche pomyślunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
przepraszam ale ja tu nikogo nie obrażam więc nie rozumiem czemu takie słowa kierowane sa pod mój adres...po pierwsze nie jestem dzieckiem, po drugie to nie ja byłam w tym gabinecie, po trzecie ja tego lekarza nie znam, tylko słyszałam o nim cos i dlatego wolę skorzystać z usług innego-mam do tego pełne prawo przecież i pójde do tego, którego poleca scroll lock bo jak ten frąckowiak czy jak mu tam ma takie pacjentki jak ty to ja dziękuję...nie chcę się do nich zaliczać.pozdrawiam. p.s. jak nie chcesz pomóc to sie tu nie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do pomocyyyyyy - ja studiowalam w olsztynie kilka lat i bylam u kilku, ale najbardziej przypadł mi do gust:) Mieloch na ul Wyszyńskiego (mniej więcej na przeciw kościoła), chodziłam tam prywatnie, jakieś 60 zł, jest super i na scianie ma pełno bobasów, które przyjął na świat. chodziłam też do przychodni na Żołnierskiej (na dole w akademiku) do p. Beaty Majewicz. Super babka, za darmo, ale niestety tzreba długo czekać, zapisać sie i czekać. Ale jest naprawdę super babka, wszystko Ci zrobi i w ogóle. pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
dzięki 🌼 mysza77, a czy ta pani na żołnierskiej cytologię też wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomocyyyyy
a ty od razu sie pultasz.Chcialam tylko pomoc i mowie jakie jest moje zdanie a co ty wybierzesz to wogole mnie to nei obchodzi twoje zycie twoje sprawy.Mowie tylko jaka jest moja opinia.I dla mnie ten lekarz jest dobry bo nie slyszalam jeszzce o nim złego zdania.I tyle i nie mam nic do tego ze skorzystasz z usługi innego.pozdrawiam.A tak na marginesie to nie wypowiadaj sie na temat tego lekarza skoro napisalas ze nie znasz go.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi, robi.ona wszystko robi . Ja biore tabletki to nawet testy wątrobowe mi robiła.a poza tym na super gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja szukam pomocy!!!!! KObitki z Grudziądza- szukam dobrego ginekologa, dobrego, sprawdzonego i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
niestety ja nie jestem z grudziądza więc nie potrafię ci pomóc, ale może ktoś się znajdzie kto zna,wie....jeszcze raz dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
up up czy jest tu ktoś z grudziądza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scroll lock
no wiec podaje ten numer- 5326152 wew.19. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scroll lock
Aha i jeszcze jedno, Mysza 77 ma racje, ta Majewicz jest podobno też bardzo dobra, raz chciałam do niej iść ale długo trzeba było czekać na wizyte, bo ona czesto wyjeżdza na szkolenia. Kilka moich koleżanek do niej chodzi, ale rejestrują sie pół roku wczeniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Mieloch
ale adresu nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g
Potwierdzam że dr Frackowiak jest bardzo dobry i zna się na rzeczy. Mowa tu była o Kochanowiczu:-). To chyba jakiś żart, on nawet nie wiedział jakie badania mi zlecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukająca
Cześć kobitki. A może znacie jakąś dobrą panią ginekolog w Olsztynie? Będę b. wdzięczna za pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×