Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaa_85

ginekolog Warszawa

Polecane posty

czy któraś z Pań mogłaby polecić dobrego i w miare niedrogiego ginekologa w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire2613
polecam p.Lidie Sztand- Cieślikowską- kobieta konkretna i bardzo miła- wizyta praktycznie od ręki- przyjmuje w piątki na ul. Bolesława Chrobrego-ale warto sie umówić telefonicznie- wizyta 80zł, cytologia 40 zł. Pierwsza recepta na tabletki 2 miesiące, po zrobieniu badań krwi recepta na pół roku.-polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wpisz w google "znany lekarz" tam tylko klikniesz na województwo i zorientujesz się gdzie pracuje lekarz i co o nim sądzą pacjentki. Ile ma pozytywnych wpisów a ile opinii jest negatywnych. To b.ważne dla pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa2311
hej,od nie dawna mieszkam w warszawie i chciałabym pójść do państwowego ginekologa,czy ktoś mogłby mi kogoś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opij
dr Dworniak - Invimed, moze nie tani ale najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erssax
Leczymy się z mężem prywatnie w City Clinic i tak samo z synkiem tutaj do p. dr Wójtowicz chodzimy, bez kolejek, bez nerwów, z szybkim dostępem do badań i konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korras
w Boramedzie są dobrzy ginekolodzy - ja tam trafiłam z polecenia i szczerze mówiąc nie zamierzam zmieniać miejsca - klinika jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parfa
fajnie, że z polecenia. Bo przynajmniej wiadomo, że jest dobre miejsce i sprawdzone! także warto czasem zasugerować sie opinią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezja76
Opji zgadzam się z Tobą – dr Dworniak to bardzo dobry lekarz, nam po 5 latach udało się zajść w ciążę. A perypetii i z moimi hormonami i z nasieniem męża było tyle, że to głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sussu
ja byłam w Boramedzie, pierwszy raz. Bo klinika jest prawie pod moim domem, więc tak trochę z wygody. I jestem bardzo mile zaskoczona, myślę ze zostanę tam na dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×