Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

globułki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Stosowała któraś z Was? Można zaufać? Jedni piszą, że metoda dobra, drudzy że jedynie do stosowania z innymi środkami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POpytaj prababcię.Były stosowane w latach 60 ubiegłego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego ktoś jeszcze używa? Ja to chodzę do ginekologa w http://www.mediluxclinic.pl/ od bardzo dawna i jeszcze nigdy nikt mi takiej antykoncepcji nie zaproponował ;) ale może ktoś jeszcze z tego korzysta, skoro są dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowalam pare miesiecy plus stosunek przerywany i bylo ok , ale do konca im nie ufalam i teraz biore tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmdf
stosowalam oczywiscie stosunek przerywany ( trudno mi uwierzyc ze ta rozpuszczona papka moze uchronic w mocnym stopniu dlatego tez sosunek przerywany) wady ktore moga przeszkadzac to wyplywanie srodka na zwenatrz brudzilo to posciel, i uczucie goraca tam. potrzeba czasu zeby dobrac odpowiesni dla siebie srodek antykoncepccyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O globulkach kiedyś czytałam, że wybijają tylko część plemników a niektóre mogą tylko uszkodzić. I że uszkodzony plemnik tez może zapłodnić. Szczerze mówiąc jak miałabym przypadkiem zajść wciąż to wolałabym żeby zapłodnił mnie zdrowy plemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×