Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość19

Globulki Macmiror

Polecane posty

Gość gość19

Hej, byłam ostatnio u ginekologa, stwierdził u mnie bardzo dużą nadżerkę. Zrobiłam cytologię, wyszła mi grupa II ze stanem zapalnym. Ginekolog przepisała mi globulki dopochwowe Macmiror 500 8szt. Kazała brać co drugi dzień. Czy mogę je stosować codziennie? Mam 20 lat. I czy mogę je stosować jeśli biorę tabletki antykoncepcyjne? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego chcesz stosowac codziennie a nie tak jak lekarz zalecił? Co swedzi cie do seksu i chcesz szybciej je skonczyc. Skoro zapisał jej Twój gin to chyba wie ze bierzesz pigułki anty. Jakie wy jestescie niektore tepe dzidy to szok,byc u lekarza i nie zapytac o interesujace sprawy tylko pytac ludzi na forum.Bierz tak jak lekarz kazał ,czyli co drugi dzien,taka moja odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmięta
no własnie-po co codziennie? skoro lekarka zaleciła co drugi dzień to miała jakiś zamysł. Ja też przy nadżerce stosowałam lek na przemian z prbiotykiem/betadine i invag/.Stosuj się do zaleceń lekarza jeśli chcesz żeby Ci pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj zgodnie z zaleceniem lekarza, do tego koniecznie probiotyk najlepiej dopochwowy lactovaginal aby odbudować mikroflorę. Ja musiałam wymrażać nadżerkę bo miałam często nawroty infekcji, kiedy się jej pozbyłam sytuacja się uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy infekcji bakteryjnej również stosowałam te globulki co drugi dzień. Zgadzam się z wypowiedziami wyżej, po leczeniu zakładaj dopochwowo probiotyk, który szybko odbuduje mikroflorę w pochwie. Na co dzień zacznij stosować provag żel, który zakwasza i chroni przed namnażaniem patogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×