Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

globulki

Polecane posty

Gość gość

Hej! Jak głęboko trzeba wsadzic globulkę dopochwową aby działała, wczoraj wsadziłam jedną i dziś wszystko ze mnie wypłynęło, czy tak ma być??? globulki dostałam od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpuściła się to wypłynęła, bo gdzie niby miała się podziać? Wkładasz na tyle głeboko, na ile się da. A potem musisz chodzić z wkładką, bo bielizne zniszczysz. Zwykle globulki wklada sie wieczorem, żeby działały sobie a w ciągu dnia w pozycji pionowej wypływają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbonka ma dziurkę od góry a cip/ka ma dziurkę od dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie globulki wkładasz na głębokość środkowego palca i siłą rzeczy przy chodzeniu to wypływa bo przecież się nie rozpuści. Dlatego trzeba aplikować je na noc aby zdążyły swoje w środku zrobić. Ja teraz skończyłam dwutygodniową kurację invagiem na odbudowanie mikroflory w pochwie i jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja zakładam Lactovaginal najgłębiej jak się da, czyli na głębokość palca. Mnie praktycznie nie wypływa nic, ale wiem, że różnie bywa z różnymi globulkami. Jestem po kuracji bardzo silnym antybiotykiem i też odbudowywuje florę bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie globulki stosujesz, jak zakładałam hydrovag na poprawienie nawilżenie podczas stosunku, to tylko niewielka ilość rozpuszczonej globulki wypływała, wkładki nie były potrzebne. Jak zakładałam betadine to rano wypływał duża ilość płynu i wkładki były konieczne. Globulki zakładaj na noc, tuż przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×