Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Globulki pimafucin przepisane bez powodu. Ginekolog

Polecane posty

Gość gość

Globulki są dopochwowe by leczyć grzybicę, drozdżaki.. Byłam na pierwszej wizycie u gin i miałam cytologię i usg ale wyników nie ma bo to pierwsza wizyta, podczas badania nic nie mówił ani mnie tam zbytnio nie bolało, a przepisał mi je (tłumaczył co i jak) więc nie przez pomyłkę, teraz patrzę że to NA GRZYBICĘ a nie mam i nie miałam żadnych objawów.. poza tym powiedziałby mi co dolega.. a nie mówił nic o moim stanie zdrowia. Oprócz tego mam tabletki antykoncepcyjne.. czy to ma coś wspólnego z tym że te globulki przepisał mi BEZ POWODU? Miał tak ktoś? Mają jakieś inne zastosowanie? Teraz sama się martwie co mi jest, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas u gina i nie zapytalas co ci dolega , tyko siedzialas cicho ile ty masz lat 10??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pierwsza wizyta i widać było że jestem w stresie. A przypadkiem informowanie o stanie zdrowia pacjentki nie jest OBOWIĄZKIEM LEKARZA? Badając mnie nic nie mówił, tylko docinał, odpowiadał na wszystko jednym słowem, miałam co 5 minut się pytać "przepraszam, czy coś pan wykrył?" XD Kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zapisał ci lek i nic nie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział że zapisuje antykoncepcyjne i globulki mówiąc nazwę i tłumacząc jak stosować, nie wiedziałam na co są, myślałam że te globulki mają coś wspólnego z anty (?) Nie znam się i nie chcę gadać głupot, czuję od godziny rozdrażnienie i jestem w stresie że coś mi jest.. Czy mógł mi je przepisać z powodu rozpoczęcia współżycia? Zaczęłam 2/3 tygodnie temu i poinformowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz upławy lub zaczerwienienie. Globulki są naprawdę dobre. Stosowałam w ciąży i też nie było innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie podważała tego co mówi lekarz... Ja chodzę do lekarza w tej placówce www.mediluxclinic.pl. Mam do mojego lekarza pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety tez miałam podobna sytuacje, nie odczuwałam żadnych dolegliwości mimo to lekarka powiedziała, że mam infekcje i zapisała globulki. Potem następne i nastepne :( Efekt jest taki, że totalnie wyjałowiłam sobie flore i teraz co i rusz cos mnie swędzi. Jedyne co mi pomaga to tygodniowe serie probiotyku Lactovaginal, który odbudowuje flore bakteryjna pochwy. Jestem zła na siebie, że sie nie skonsultowałam u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×