Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mloda2

Glut z pochwy co to jest?

Polecane posty

Przed chwila po wysiusianiu sie na papierze toaletowym zauwazylam dziwnego gluta. Wyglada troche jak skretka od jajka. Takie cos galaretowate ma konsystencje jak taki ten glut dla dzieci co sie na jakichs bazarach z [CENZURA] kupuje. Nie wiem co to jest. To juz drugi raz kiedy zauwazylam u siebie cos takiego a dokladnie od 15 wrzesnia wtedy mialam owulacje i wspolzylam potem po paru dniach wlasnie wyciagnelam z siebie cos takiego i dzisiaj tez. Dodam jeszcze ze ten glut w srodku ma takie biale cos nie ma regularnego ksztaltu. Wyglada jak... nie wiem kiedy mamy szklanke z woda i wkropimy do niej atrament to w tej wodzie atrament zaczyna sie rozchodzic twozac nieregularne ksztalty, to tak wlasnie wyglada. Tylko ze jest biale i jest w glucie nie porusza sie jesli o to chodzi. śluz mam ogolnie normalny nic mnie nie swedzi ani nie szcypie. Nie jest to śluz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to taki śluz i tyle, jak sie martwisz to idź do ginekologa, ale pewnie po prostu masz taką faze cyklu, że masz ciągliwy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaAaa12345
Ja tak mam jak mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze to ten czop. Ale on nie byl ani rozowawy ani zabarwiony krwia wiec nie wiem czy to ciaza jak robilam sobie testy to wychodzily mi negatywne. Wczoraj mialam owulacyjny sluz wlasciwie to powinnam miec jakos tak teraz owulacje. Dzisiaj po wyjszciu spod prysznica jakos tak po 30 min poczulam jakby ze mnie woda wyleciala jak po wyjsciu z kapieli w wannie ale nie bylo tego za duzo. Jak zaczelam teraz czytac o tym calym czopie to bylo cos napisane ze jak on odchodzi to szyjka zaczyna sie rozwierac, sprawdzilam sobie ta szyjke i no nie byla taka ciasna jak zawsze. Wczesniej tylko paznokiec moglby sie tam zmiescic a teraz zmiescil mi sie tam opuszek palca wskazujacego! Jezu to naprawde moze byc ciaza? ;(( Czy to tylko owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam taki śluz
spokojnie to normalne.Mam tak po owulacji.Lecą ze mnie takie właśnie ''gluty''.Nie ciągną się i mogłabym nimi bawić się tak jak tymi właśnie glutkami ze sklepu.Naciągnę a to wraca do wcześniejszego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak czasami mam, ale nie wiem czy to takie normalne, bo kiedyś zrobiłam posiew i okazało się że mam infekcję, a też mnie nic nie piekło i swędziało, może udaj się do ginekologa na wszelki wypadek możesz sobie założyć od czasu do czau lactovaginal dopochwowo, zawiera bakterie kwasu mlekowego więc wzmocnisz swoją barierę ochronna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukałam czegoś właśnie o takim dziwnym sluzie?? ja wczoraj wieczorem na papierze dostrzegłam też taki śluz jak meduza, przezroczyste i ciągnące a jestem w 26 dniu cyklu i nie mam pojęcia co to może być?? sprawdziłam testem owulacyjnym ale to nie owualcja ??? bede wdzięczna o jakies sugestie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz płodny. Test owulacyjny nie zawsze wykrywa owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ostatni okres miałam 10 sierpnia cykle miewam co 34-36 dni. Od dwóch tygodni leci ze mnie brązowa wydzielina. ROBIŁAM dwa testy i ciąży nie ma według nich. Do lekarza mam na 17.10. Czy któraś z Pan MOŻE wie co jest mniej więcej przyczyną takiego plamienia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Glut" o konsystencji kisielu lub galaretki to NAJBARDZIEJ PŁODNY ŚLUZ.Mam taki w okolicach owulacji, miałam także w cyklach, w których zachodziłam w ciążę.Podobnie galaretkowaty jest czop śluzowy, który zamyka wejście do macicy u kobiet ciężarnych-i "odchodzi" krótko przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli będziesz rodzić,nie wiedziałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko że ja też mam ten śluz a mam 15 lat i nje moge byc w ciazy bo jeszcze z nikim tego nje robilam 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja

Galaretkowaty a inaczej zwany białkiem kurzego jaja śluz jest wynikiem zmiany fazy cyklu. Zaczynaja sie Twoje dni płodne, po prostu przez jakieś dwa dni będziesz mieć taki typ śluzu, po czy stanie sie rzadszy i rzadszy a będzie lejący i przezroczysty. Juz nie panikuj ze cos Ci sie dzieje. Gdybys miała jakaś infekcje to na pewno objawialaby sie jakims przykrym zapachem z pochwy, swędzeniem, trudnością oddawania moczu, dziwnym kolorem śluzu.. wystarczy troche poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×