Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImKzA

Golenie cipki

Polecane posty

Hmm mam dość krępujące pytanko ..:P czym najlepiej golic i w jaki wzor swoja perelke? :) bo zawsze kiedy to robie golarką to sie zacinam ;/ Prose o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prose o opinie
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jeza...........przejechanego przez tira.wsiem chlopcom sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32432
perelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penseta
ja robie to penseta, wyrywm, i mimo nto wcale nie jest to taki bol . moze za pierwszym razem. ja tez zostawiam pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gole całosc...
...jednorazowkami :) i tez jest ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nion cała ogolona jest fajna tez raz ogolilaM NA ZERO ale potem swedzi jak odrastaja mialam taki dylemat jak mi sie trymer popsul :( a pesetą to pewno długo sie scxhodzi nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę depilatorem a te krócioki co depilator nie złapał wyrywam pęsetą ;) ale kurczaki mi wrastają cały czas choć czytałam że po 3, 4 depilacjach powinny być słabsze i nie wrastać :O słabsze może i ciut są ale wrastają wiec potem jadę igłą, znowu depilator, potem jakiś okażacz z alkoholem i nie mam żadnych ranek ani strupków ani nic tylko mogłyby już nie wrastać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysa cipkaaa
ja zawsze gole maszynka dla kobiet i uzywam pianki do golenia,czasem gole na łyso i na poczatku rzeczywiscie swedzi ,ale jesli sie to powtarza,to przestaje,teraz nie wyobrazam sobie inaczej,szczegolnie latem i podczas okresu.A lizanko ,mniaaaammmmmm,jest cudownie jak moj pan lize taka łysa cipeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golę całość
Od długiego casu, 8-10 lat. Nic nie swędi, nie piecze. Pamiętam, że swędziało tylko po pierwszych kilku goleniach. Regularne golenie co 2-3 dni nie powoduje teraz żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ja kiedys sprobowalam depilatorem alechyba nie jestem taka twarda jak teoria...a po co igla?do wrastajacych wloskow???ja to juz nie moge sie doczekac jak bede cala golila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana bez pamięci ===> eeee tam zacisnij zęby i rura ;) ;) ;) da się przeżyć :D a igłą wydłubuje te fizdy co mi wrosły bo normalnie inaczej nie idzie ich na wierzch wyciągnąć a jak nie wyciągne to mi sie robią takie ropne bleeee z włoskiem w środku więc wolę to wydłubać od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to moze sie odweaze i sprobuje...to chyba trzeba zaraz po kapieli cieplej zrobic zeby skora byla rozgrzana i nie bolala nie?a moze sprobuj peeling robic to nie beda wrastaly?nie wolisz golarki?nie boli tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po kąpieli jest lepiej bo włoski bardziej miękkie ;) peelingów i innych cudów próbowałam i nic nie dziala , może dlatego że ja mam niesamowicie grube czarne włochy a z jednego meszka czasem i 3 fizdy rosną :O :O ostatnio czytałam o FOLISANIE , że podobno działa na wrastanie ale jeszcze nie kupiłam :D jak na mnie nie podziała to już innego ratunku nie bedzie :D maszynką i golarką próbowałam ale za szybko odrastało i nie chciało mi sie co 2 dzień bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa_dama_pik
ja jednorazówkami... i calkowicie do konca.. keidys zostawiałam sobie paseczek ale mój chłopak woli jak jest cała wygolona:) krosteczki miałam na poczatku ale po kazdym wygoleniu smarowałam ja kremikiem i jzu jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagza
ja gole golarką. a mam takie jeszcze pytanie... czy golicie również tak jakby od spodu ? i czy robicie to z lusterkiem żeby lepiej widzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotk
ja wogule nie gole mam taka dzungle ze masakra ale to mojemu chłopaowi si podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piśka
a ja gole i podcinam :P tzn mam gruby paseczek ale podcinam te włoski :D tylko mam pełno czerwonych krostek w sumie nie wyglada to za ciekawie... albbo takie krosty z włoskami juz... troche brzydko to wyglada co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka250
witam ja mam straszny problem ze swoja cipka...golilam ja najrozniejszymi zelami kremami piankami...i zawsze po dniu wyjda mi krostki..co mam zrobic zeby te krostki nie wychodzilt...???prosze o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co mam zrobic zeby te krostki nie wychodzilt...???prosze o rade..."Może zacząć czytać ulotki? Większości kremów nie wolno używać w okolicach intymnych właśnie z uwagi na możliwość podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panthenol
Używajcie Panthenol w piance po goleniu, czy depilacji, rewelacyjnie łagodzi i nie ma krostek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysa-cipka
krem krem i jeszcze raz rem ja kupuje dla skory wrażliwej wcale nie wiodących firm czy marek taki już za 12 zl na przykład nakładam po kilku minutach letni prysznic i gabka i po sprawie na koniec używam odrobinkę oliwki dla dzieci i jest ok zero podrażnień i krostek a do tego bezboleśnie i jak wygodnie jedyny warunek to przeczytać opis kremu na kartoniku czy jest dla skory wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia mmmmmm
Hmmm mam takie pytanie .... Gole moja mala od pewnego czasu na lyso zwykla maszynku chodz jest trudno ale pozniej sa fajne efekty :) Hmm tylko sie troche boje zajezdzac na tam na krawendziach .. to troche boli :( CO ma zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambal
nie gol zostaw bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygtfr
hahahah! Jakie wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfjglfgf
ZRÓBCIE PEELING PO GOLENIU. TEŻ MIAŁAM KROSTKI Z WLOSAMI W SRODKU I SWEDZIALO. PRZECZYTALAM NA INNYM FORUM O PEELINGU. TO DZIALA. JA UZYWAM PEELINGU NORMALNEGO DO TWARZY Z JOANNY. TANI, DOBRY I LADNIE PACHNIE SWIEZYMY OWOCAMI. POLECAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muody
dobrze że nie sledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×