Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamm

hashimoto? wyniki

Polecane posty

Gość pytamm

Właśnie odebrałam wyniki badań, ogarniacie to może? Niby wszędzie mam normę, ale może wyniki coś jednak wskazują. TSH wynik 1,94 µIU/ml min 0,350 max 4,940 N FT3 wynik 3,44 pg/ml min 1,71 max 3,71 N FT4 wynik 0,97 ng/dl min 0,70 max 1,48 N anty-TPO wynik 0,48 IU/ml min 0,00 max 5,61 N anty-TG wynik 0,82 IU/ml min 0,00 max 4,11 N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te wyniki też miałam w normie a leczenie się już 2 lata na hashimoto. Idź do endokrynologa niech ci od razu ustawi leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamm
A co stanowi o tym, że to hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam dokładnie. Zrób sobie usg tarczycy bo mi przy tym powiedziała doktor że mam hashimoto zresztą o którym nigdy wcześniej nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytamm o hashimoto stanowi obecność przeciwciał, bo to choroba autoimmunologiczna. I nie ważne czy wynik będzie wyższy od normy o np 1% czy 100% masz przeciwciała masz hashimoto. Warto udać się do dobrego endokrynologa ale o takich trudno. Ja sama do endogrynologa jeżdżę prywatnie do Krakowa a dokładniej do tej przychodni http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/endokrynolog/ - nigdzie indziej nie potrafili dobrać mi dawki leków i miałam strasznie skaczące wyniki. Dlatego dobry endokrynolog to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×