Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga

hmm

Polecane posty

Mam taki problem ze od 2 dni mam dziwny ból w środku krocza ( swędzi mnie boleśnie ) a dziś zauważyłam , że wewnątrz mam jakieś biało - kremowe grudki ;/ martwi mnie to bo nie wiem co to jest :( bardzo dbam o higiene osobistą dlatego dziwi mnie coś takiego .. czy możliwe by było , że jest to spowodowane częstym sexem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyba zlapalas
musisz isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
przepisza ci cos w rodzaju Nystatyny, Mycostatin, Canesten, Pimafucin... Jakos to bedzie, to nie koniec swiata, ale do gina isc musowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możliwe , że to może być soś innego ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamata
raczej nie daga, masz bardzo klasyczne objawy. Ale ginekolog to musi obejrzeć, przez internet to się zbadać nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia*
biegnij jak najszybciej do gina!! to pewnie grzybica, dużo kobiet cierpi na ta przypadłość. A i koniec z seksem narazie, jak ty to masz to i on ma, powinnioście przejść kuracje w tym samym czasie żeby się nawzajem niezarażać. czy bierzesz jakieś anty??? to one są częstą przyczyną grzybka, ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia*
biegnij jak najszybciej do gina!! to pewnie grzybica, dużo kobiet cierpi na ta przypadłość. A i koniec z seksem narazie, jak ty to masz to i on ma, powinnioście przejść kuracje w tym samym czasie żeby się nawzajem niezarażać. czy bierzesz jakieś anty??? to one są częstą przyczyną grzybka, ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biore żadnych tabletek , ani nic .. używamy tylko prezerwatywy . Dziś ide do lekarza i jak wróce to napisze co sie dzieje . Jak narazie dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×