Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iladian direct plus

Polecane posty

Gość gość

Czy przed aplikacja iladian direct plus powinnam globulke zwilzyc woda? Aby łatwiej zaaplikowac ja w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z umieszczeniem jej w pochwie to tak. Ja tak dawniej robiłam zakładając Lactovaginal, teraz nie mam juz problemu z aplikacją, ale to pewnie dzieki temu, że stosuje go niemal co miesiąc, po okresie na wzmocnienie mikroflory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest globulka a nie kapsułka? ja dopochwowo stosuję invag-on jest w postaci kapsułki, jakbym go zwilżyła to nie wiem czy ta otoczka by się nie zaczęła rozpuszczać. Globulka to jest taka jak przy czopku,kapsułkę można otworzyć. Najlepiej nie zwilżać tylko położyć się albo kucnąć, albo jedną nogę postawić na wannie. Wtedy łatwiej zaaplikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz problem z aplikacją tabletki, to tak. I wiem, że dalej wypowiem się nie do końca na temat, ale niestety nie ma gorszego s**tu niż Iladian. Po nim czułam się gorzej, niż przed - a brałam go tylko wspomagająco w leczeniu infekcji. Ostatecznie zrezygnowałam, jak zaczęłam po tym krwawić. Nie wiem, kto dopuścił ten lek do obrotu farmakologicznego, ale powinno się go wycofać. Zresztą nie bez powodu tyle reklam tego było - mało kto wraca do tego farmaceutyku, więc kampania reklamowa musi być. Nie znam osoby, która ma po nim pozytywne wrażenia, a i większość użytkowniczek forów internetowych nie jest tym specyfikiem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy zaczęłas krwawic? Ja jestem juz po 2 tabletce i czuje sie swietnie , uplawy są znikome a swedzenia juz nie ma w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęłam krwawić bo to było w zeszłym roku, ale jak oddawałam je do apteki to miałam 3 albo 4 tabletki w blistrze więc gdzieś w połowie opakowania. Pamiętam, że po pierwszym krwawieniu dałam im szansę ale po następnej tabletce krwi było jeszcze więcej więc odstawiłam. Nie jest powiedziane, że u Ciebie też tak będzie. Każdy inaczej reaguje na leki, ale z tego co czytałam opinie w internecie i wśród znajomych to większość kobiet na Iladian reaguje zdecydowanie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie jestem po 5 tabletce i jest ok , ale czytajac wasze wpisy tylko czekam az zaczne krwawic... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetRonnay
Ja po tym dostałam strasznego swędzenia i stanu zapalnego. Myślałam że to probiotyk a to kurde witamina C, to równie dobrze mogłam sobie kwas cytrynowy wstrzykiwać. A w ogóle juz pomijając co to, to jak macie problem z dopochwowymi to m.in. Lacibios femina (z bakteriami kwasu mlekowego) jest doustny, to nie trzeba się męczyć a też uważam, ze lepiej działa niż ten cały Iladian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że doustny probiotyk nie działa tak szybko jak ten zastosowany domiejscowo, poza tym zaleca się żeby przy lekach stosowanych dopochwowo używać probiotyków też dopochwowych.Może stary sprawdzony lactovaginal będzie dobry. Nie słyszałam żeby komuś zaszkodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa12
ja akurat jestem zwolennikiem probiotyków doustnych, dla mnie są ok i nie muszę się męczyć z ich aplikowaniem w intymne miejsca. Ale co kobieta to opinia. Możesz dodatkowo zastosować płyn do higieny intymnej z odpowiednim ph, który również łagodzi uczucie pieczenia i swędzenia, ja używam Lacibios Femina i jestem zadowolona ale oczywiście możesz mieć własne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostala jedna ostatnia tabletka iladianu, nie mialam krwawienia ani innych dilegliwosci. Uplawy sa znikome a na palcu po aplikacji tabletki juz nie pojawiaja sie grudki grzybka. Ale po zakonczeniu kuracji za kilka dni dostane okres wiec chce potem kupic cos na wzmocnienie mikroflory i ph drog rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz skutecznie i szybko wzmocnić mikroflorę pochwy to kup sobie Lactovaginal, jest dostosowany do flory Polek, zawiera zywe bakterie co zdecydowanie wpływa na jego skuteczność, dlatego tez trzeba go przechowywac w lodówce, podobnie jak jogurt by sie nie zepsuł. Sama go stosuje i po antybiotyku najlepiej odbudowuje florę, a wiadomo po antybiotyku wszystko wyjałowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronce -pogromcyreklam- znajdziecie całą prawdę na temat iladianu. Ja mam sprawdzony sposób na pierwsze oznaki infekcji to znaczy upławy, pieczenie. Podmywam się tamtum rosa a na noc aplikuje globulkę probiotyku invag, który zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych, które hamują rozwój infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ostatnim leczeniu grzybicy ginekolog polecił mi provag, wyjaśnił mi że grzybica często infekuje nie tylko układ rozrodczy ale również układ pokarmowy, dlatego warto stosować probiotyk doustny, w celu zakwaszenia obu tych układów. Tak też zrobiłam i do dzisiaj mam spokój, problem nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preparaty z probiotykiem nie maja nic po za tym -a po stosowaniu takich globulek czy tabletek pochwa się wysusza a dla mnie to spory problem bo biorę tab.anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę provag. Jestem już po 12 tabletce i nie widzę widocznej poprawy. Chyba wibiore sie do ginekologa by mieć już spokój z ta grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stosujesz anty i masz problem z suchościa to kup sobie Hydrovag, przywraca intymne nawilżenie, chroni przed otarciami, jak juz się ich nabawisz to przyspiesza gojenie tych ranek i działa jak probiotyk, bo zawiera kwas mlekowy. Niestety znam to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletkę dopochwową można zwilżyć wodą, ułatwi to aplikację, na jakieś podrażnienia czy otarcia mi pomaga provag żel do smarowania, ale jest mnóstwo środków, które lepiej działają bezpośrednio w pochwie i przynoszą szybciej poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam dziwnych upławów po saunie. Iladian kupiłam tak z przypadku, bo jest dostępny w drogerii a aptekę blisko domu mam czynną tylko do 18. Złego słowa powiedzieć nie mogę, wygodnie się aplikuje, nie wylewa się rano i już w trakcje kuracji upławy znikneły. Tabletki biorę teraz profilaktycznie, bo z sauny oczywiście nie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iladian jest straszny!!!Po nim dostałam właśnie infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian aplikuje się bardzo łatwo, nie ma potrzeby zwilżać tabletki wodą, sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeinnkowa
W życiu nigdy wiecej iladianu !!!! Po 3 tyg dostałam jeszzcze wiekszego swedzenia. Koszmar. Lekarz mnie wysmiał ze to stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem może inne tabletki lepsze ale mi iladian pomaga i nie mam jakoś odwagi eksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można dostać po iladianie infekcji?! no na co ty go brałaś na ból gardła? najwyżej co mógł nie wyleczyć istniejącej już infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje lekarza, skąd ty masz wiedzieć co dla ciebie najlepsze?? od specjalisty oczekuje pomocy a nie krytyki. Na twoim miejscu poszukałabym innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi kochane czy po Iladianie moga byc delikatne rozowawe plamienia? Miala ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianicknonme1981jpkdr
Czy przed aplikacja iladian direct plus powinnam globulke zwilzyc woda? Aby łatwiej zaaplikowac ja w pochwie? Jasne http://nsu.pe/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plamienie po probiotyku? nie słyszałam o tym, raczej po lekach typu gynalgin. Ja miałam dwukrotnie przepisany i za każdym razem to samo było, czyli plamienie albo krwawienie. Iladianu nie stosowałam bo mi lekarz przepisał lacibios femina i u mnie się sprawdził więc nie zmieniałam na inny. W sumie przy każdym probiotyku warto się dodatkowo wspomagać jogurtami, zsiadłym mlekiem...wiem, że nie mają takiej ilości kultur bakterii jak probiotyki ale mimo wszystko warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lixsavertho1971dnwpx
W życiu nigdy wiecej iladianu !!!! Po 3 tyg dostałam jeszzcze wiekszego swedzenia. Koszmar. Lekarz mnie wysmiał ze to stosowałam. Jasne http://url.5base.com/fuNb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×