Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawunia

Ile trwa u Was sama penetracja podczas stosunku????

Polecane posty

Gość ciekawunia
hahah nio wiem ale tak srednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relax
okolo godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie to bywa
czasami ponad 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie, u mnie facet sie chyba nie stara, sama penetracja jakies 10min a czasem mniej, chyba m u sily na wiecej nie starcza, albo wykancza go gra wstepna, czasem godzinna......sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
do poprzedniczki... u mnie podobnie stad moje pytanie :( srednio 5-10 min a tu widze 1h - 2h jakos nie potrafie w to uwierzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
10min do 1 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajmy z tymi godzinami. ruszaj dupa bez przerwy przerwy przez 2 godziny to zobaczysz czy tak sie do konca da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
serializable ---> sugerujesz iż te godziny - godzina penetracji to bujda???? Chcialabym by tak bylo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugeruje ze to bujda ale cały stosunek składa sie z różnych częsci zabawy - wychodzenia, wchodzenia, zabawy ustami, rękami itp. spoko uwierze w 2 godziny. ale nie facet wchodzi na laskę i daje 2 godziny bez przerwy w tył i w przód. chyba wiem, nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
nio ale ja pytam konkretnie o SAMA penetracje!!!! i te osoby pisza, ze ok godziny... No sorry ale u mnie to 10 min max tzn u mojego faceta i zastanawiam sie czy to norma czy to cos z nim nie tak ;/ Bo gdzie sie podzialy te "oczytane" 3 min???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
ok wiec ile u ciebie trwa sama penetracja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
hmm wiec nie chcesz sie przyznac - ok nie zmuszam wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relax
Czyli moja odpowiedz jest dobra - sama penetracja trwa u nas najczesciej okolo godziny i to ja go prosze zeby konczyl, serio. Mam cudownego faceta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
relax - zazdroszcze w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relax
A Ty jestes pierwsza partnerka swojego mezczyzny? Moze to wynika z doswiadczenia? Albo zwiekszcie czestotliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawunia
nie jestem pierwsza.. mial sporo partnerek przede mna... Jesli chodzi o czestotliwosc to raczej im czesciej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat 2 miesiace 3 tygodnie 2 dni 12 godzin 24 minuty 14 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko koło godziny a penetracja 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwugodzinna penetracja oj dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post był 12 lat temu pisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
A po co komuś w ogóle to wiedzieć?:) Powiedzmy, że to moja słodka tajemnica.Jednakże, żeby uspokoić te z Was, które już narzekają na swoich mężczyzn, że rzekomo "się nie starają" powiem, iż ludzie, jako gatunek, są mało "efektywni" seksualnie.U większości zwierząt za utrzymanie wzwodu odpowiada specjalna kość, tzw.baculum, która u człowieka zanikła.Zastąpił ją mechanizm "pneumatyczny"-pompowania krwi do tzw.ciał jamistych wewnątrz penisa.Dzięki temu stosunek nie jest dla nas bolesny, jak dla wielu zwierząt.Ale coś za coś.Za to nie może trwać wiecznie.Sądzę, że penetracja w granicach 5-10 minut jak najbardziej mieści się w normie.Gdzieś czytałam, że "polska średnia" wynosi około 7 minut.Nie to jednak stanowi o jakości życia seksualnego, lecz gra wstępna, pieszczoty, które mogą trwać tyle, ile dusza zapragnie.W rzadkich przypadkach mężczyźni cierpią na priapizm, tj.swego rodzaju "wieczną erekcję" z trudnościami z zakończeniem stosunku.Sądzę, że nie ma im czego zazdrościć.Zbyt długi stosunek płciowy mógłby być nieprzyjemny także dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od wielkośc***iz.y do konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koło 5 minut i jestesmy ze sobą juz 13 lat- ja to sobie mysle że te długie stosunki i raz po raz - to się zdarzają ale to raczej rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od minuty do max 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że samo pompowanie z 2- 3 minuty max. Przecież cały by się zdyszal. Czasem wydaje mi się że jest mega długo i już sama chce żeby skończył bo przestaje odczuwać przyjemność. A taka średnia długość penetracji jest dla mnie najbardziej bogata w doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wyczytałam jeszcze, że o "zbyt krótkich" stosunkach można mówić, jeżeli penetracja za każdym razem trwa 1-2 minuty.Sądzę, że zdecydowana większość panów jest w stanie wytrzymać dwu-a nawet trzykrotnie dłużej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×