Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ameba1234321

Ile trwaja dni płodne

Polecane posty

Gość ameba1234321

Kurcze bo zgłupiałam... śluz płdny - niewielka ilość zaobserwowałam 11 dc a dzisiaj jest 21 dc i dalej jes sluz płodny - nie tak duż jak powiedzmy 3, 4 dni wcześniej ale nurtuje mnie czy tyle moga trwac dni płodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba1234321
Pewnie że mogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba1234321
Podszyw spadaj... byłam u lekarza w zeszłym tygodniu - na pewno nie ejst to żadna infekcja - poza tym teraz śluz jes już raczej mnie rozciągliwy..przypomina raczej taką galaretke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluz moze byc nadal ciagliwy bo: sie podniecilas :P masz stan podgoraczkowy, przeziebilas sie itp. bierzesz probiotyki... sam sluz to za malo, by w 100% ocenic,czy masz dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba1234321
O rozumiem..chodzi mi tylko o to co oznacza taki śluz...nie rozciąga się..ale jest przezroczysto - białawy..można zrobić z niego kulkę..lepi się - tak teraz poczytałam, że to może byc niepłodny śluz - jestem w 21dc a cykle mam 25 - 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialawy, nieciagliwy jest typowy dla dni nieplodnych, choc rownie dobrze mozna wtedy nie miec wcale sluzu. Chodzi mi o to, bys samego badania sluzu nie brala pod uwage przy podejmowaniu wspolzycia. To za malo,by sie skutecznie zabezpieczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponję test ciążowy dostępny w aptece za cenę około 10 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba1234321
hmm w 21 dc?test ciążowy?kurcze czemu to nie może być jednoznaczne tylko sie człowiek musi domyślac, sprawdzać, zastanawiać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mialoby byc jednoznaczne? kiedy mozesz wspolzyc? czy zaszlas w ciąze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameba12344321
gdyby tak płodny śluz miał np kolor niebieski a w dzień owulacji fioletowy...i wtedy przyszłe mamy nie miały by tylu bezowocnych starań - nie ma fioletowego śluzu - nie ma owulacji - idziemy się badać a nie..do roku starań mus się udać a jak się nie uda to badania..przecież rok to tyle czasu????? Pojechałam po bandzie wiem - sajens fikszon jak się patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadząc obserwację swojego cyklu, potrafię powiedzieć, kiedy mam dni płodne, a kiedy nie . To nie jest takie trudne, ale trwało ok 5 miesięcy. Jednak to nic w porównaniu z całym życiem. Polecam ta metodę antykoncepcji, bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz płodny jest przede wszystkim rozciągliwy. Może być biały, a z każdym dniem staje się przezroczysty. Ja mam taki śluz w 5 dniu cyklu, a owulację mam w 9 albo 10 dniu, bo czuję ból owulacyjny. Do tego dobrze jest mierzyć temp. To naprawdę ma sens i można na tym polegać. Przez 1-e miesiące, gdy nie byłam pewna, nie szliśmy na całość, ale teraz już wiem, jak to działa. Cykle są do siebie podobne i wiem, czego z miesiąca na miesiąc mogę się spodziewać ;) Polecam NMPR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia3030
Przyznam ze u mnie ze sluzem to dziwnie,przed @raz jak bialko kurze na nastepny dzien metny i tak przez tydzien na zmiane i po @ tez bialko kurze, a w dniu owulacji sucho lub jak woda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś zbyt tępa, żeby cokolwiek u siebie rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może potwierdzaj sobie to czymś? Dobre są z tego co wiem mikroskopy owulacyjne. Jak sprawdzałam to koszt 90zł na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie niedużo jak na 2 lata, ale jak dokładnie działa taki mikroskop? na pewno jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwaja dni plidne? Jedni pisza ze 8 dni przed owulacja inni ze 3 pogubic sie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ile będziesz się bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×